gundem-ismail-hakki-edebali

Gündem İsmail Hakkı Edebali

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 4. hizmet yılında medyanın karşısına geçti ve yaptıklarını anlattı. Başkan Edebali ile ilgili köşe yazarları ne yazdı?

yesil-ile-mavi-bulusacak

Yeşil ile mavi buluşacak!

Yıldırım Belediyesi’nin vizyon projelerinden Sular Vadisi inşaatı hızla yükseliyor.

cumhuriyet-ruhu-yildirimda-sahlandi-

Cumhuriyet Ruhu Yıldırım'da şahlandı

Yıldırım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, binlerce Yıldırımlının katıldığı kutlamalarla Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. kuruluş yıldönümü ilçede coşkuyla yaşandı.

ahududu-festivaline-gorkemli-acilis

Ahududu Festivali’ne görkemli açılış

Bursa’da Uluslararası Cumalıkızık Ahududu Festivali başladı.

yildirimin-gizli-kalmis-hazinesi

Yıldırım'ın gizli kalmış hazinesi!

Yıldırım'daki tarihi ve doğal zenginlikleri gün yüzüne çıkarma hedefiyle hizmetlerini yürüten Yıldırım Belediyesi, Zeyniler’i turizminin yeni merkezi yapmak için kolları sıvadı.

gercek-kentsel-donusum-iste-budur

Gerçek kentsel dönüşüm işte budur!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'yi ziyaretinden notları paylaştı. Baysal, Başkan Edebali'nin planladığı kentsel dönüşümün başarıya ulaşması halinde Nilüfer'den Yıldırım'a geri göçün yaşanacağının altını çizdi ve "gerçek kentsel dönüşüm işte budur" dedi.

baskan-edebali-3-yilini-degerlendirdi

Başkan Edebali 3. yılını değerlendirdi!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 3 yıllık görev süresini ve hayata geçirilecek projeleri düzenlediği basın toplantısında kamuoyu ile paylaştı. Başkan Edebali, toplantıda Ankara Yolu’nun altındaki 6 mahallede yeni imar planı müjdesini de açıkladı.

bozbeyden-cevap-var

Bozbey'den cevap var!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, dün Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i konu ettiği, "BU SANA HİÇ YAKIŞMADI BOZBEY!" başlıklı bir yazı kaleme almış ve bir takım eleştirilerde bulunmuştu. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, konuya ilişkin bir açıklama gönderdi. İnsana verdiğimiz değer ve yayın ilkelerimiz gereği sitemizde, hakkında yazı/haber çıkan herkesin cevap hakkı vardır ve tereddütsüz yayınlanır. Zira ROTABURSA.COM bizim olduğu kadar, "Bursa'nın habercisi" olarak okurlarımızın ve dahi haklarında yazı/haber çıkan kişilerindir de... Bu bağlamda, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in cevabını aynen paylaşıyoruz.

bu-sana-hic-yakismadi-bozbey

Bu sana hiç yakışmadı Bozbey!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve yardımcısı Turgay Erdem'i sert bir dille eleştirdi.

bursada-cocuklar-icin-calisan-baskan

Bursa'da çocuklar için çalışan başkan!

Hayata geçirdiği kültür sanat faaliyetleri ile ilklere imza atan Yıldırım Belediyesi, ‘Alo Tiyatro’ projesi ile okullarda çocuklara ücretsiz tiyatro izletiyor.

edebaliden-onemli-uyari

Edebali'den önemli uyarı!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, vatandaşları karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı dikkatli olmaya davet etti.

cozumun-sifresi-ortak-akil

Çözümün şifresi ortak akıl!

Yıldırım Belediyesi, kaliteli hizmet anlayışı ile vatandaşların talep ve isteklerine kısa sürede etkili çözümler üreterek elde ettiği başarı oranı ile örnek belediyeciliğe devam ediyor.

orhangazi-universitesine-kayyum-atandi

Orhangazi Üniversitesi'ne kayyum atandı!

Bursa'da, 'paralel yapı' operasyonunda Uludağ Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan Orhangazi Üniversitesi'ne polis ekipleri nezaretinde kayyum ataması yapıldı.

sular-vadisi-gorucuye-cikti

Sular Vadisi görücüye çıktı!

Yıldırım’ın gelecek yüz yılının planlandığı kentsel dönüşümde, sosyal donatı alanlarıyla ilçenin çehresini değiştirecek Yıldırım Belediyesi’nin vizyon projesi “Sular Vadisi Doğa Parkı” maketi, ana hizmet binasındaki yerini aldı.

edebali-emekcilerin-yuzunu-guldurdu

Edebali, emekçilerin yüzünü güldürdü!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, personelini müjdeledi. Göreve geldiğinde Bem-Bir-Sen ile yaptığı sözleşmeyle, memur çalışanların sosyal denge haklarını tavan ücretten düzenleyen Başkan Edebali, önümüzdeki 3 yıl içinde sendikayla aynı kararı aldı.

sukran-edebali-minikleri-ziyaret-etti

Şükran Edebali minikleri ziyaret etti!

Çocuk sevgisini Yıldırımlı miniklerle paylaşmayı ihmal etmeyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin eşi Şükran Edebali, okul öncesi eğitimi alan çocuklar ve anneleriyle bir araya geldi.

edebali-kardeslerimizin-yanindayiz

Edebali: Kardeşlerimizin yanındayız!

Yıldırım Belediyesi, Suriye’de yaşanan iş savaş nedeniyle zor şartlar altında hayat mücadelelerini sürdüren Bayırbucak Türkmenleri’ne yardım elini uzattı.

sukran-edebali-kadina-siddete-el-atti

Şükran Edebali, 'Kadına Şiddet'e el attı!

Kadına karşı şiddete ‘dur’ demek amacıyla düzenlenen programa katılan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin eşi Şükran Edebali, şiddetin son bulması için toplumda farkındalık oluşturulması gerektiğinin vurgusunu yaptı.

edebali-aileye-buyuk-onem-veriyoruz

Edebali: Aileye büyük önem veriyoruz!

İnsan odaklı belediyecilik projelerine bir yenisini daha ekleyen Yıldırım Belediyesi, ailelere ve bireylere koruyucu, önleyici, geliştirici, rehberlik edici destek hizmeti sağlayacak Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’ni hizmete açtı.

efkan-ala-yildirim-dostluk-ve-barisin-kenti

Efkan Ala: Yıldırım dostluk ve barışın kenti

Yeşil seferberlik başlatan Yıldırım Belediyesi ilçeye yeni yeşil alanlar kazandırmaya devam ediyor. Son üç günde yeşil alanları, yürüyüş parkurları ve spor alanları ile üç parkı hizmete açtıklarını aktaran Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırım’ın yaşam standardını arttırmak için çalışıyoruz” dedi.