Bunun adı vahşet!

25 Ekim 2020 Pazar 01:06

bunun-adi-vahset

Bursa'da başından vurulmuş yavru yunus sahile vurdu. Başında delik olduğu görülen yavru yunus balığı hayvan severlerin tepkisine neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Mudanya ilçesindeki Beyaz Kayalar sahilinde kıyaya vuran yavru yunus balığını farkeden çevredeki vatandaşlar sahil güvenlik ve belediye zabıta ekiplerine haber verdi. Veteriner eşliğinde yapılan kontrolde yavru yunus balığının başından vurulmuş olduğu belirlendi.

Sahilinde ailesiyle birlikte yürüyüş yapan kıyıya vuran ölü yavru yunus balığını fark edip ekiplere ihbarda bulunan Nuray Kuru, "Daha dişleri bile çıkmamış yavru yunus, zıpkın ya da silah gibi bir aletle vurulmuş. Derisinin daha sert olmasından dolayı birkaç saat önce vurulduğunu tahmin ediyoruz. Ölü yunusu kumsala doğru çektim ve ardından sahil güvenliğe haber verdim. Bir hayvan sever olarak, bir daha böyle ölümlerin gerçekleşmemesi için insanları bu konuda duyarlılığa davet ediyorum" dedi


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Kirazlıyaylalıları isyan ettiren karar

kirazliyaylalilari-isyan-ettiren-karar Bursa'nın Yenişehir ilçesine bağlı Kirazlıyayla köyünde yapılmak istenen maden tesisine karşı çıkan köylülerin Bursa 1'inci İdare Mahkemesine açtığı dava sonuçlandı.

Bunun adı vahşet!

bunun-adi-vahset Bursa'da başından vurulmuş yavru yunus sahile vurdu. Başında delik olduğu görülen yavru yunus balığı hayvan severlerin tepkisine neden oldu.

Bursa’da toplu balık ölümleri!

bursada-toplu-balik-olumleri Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Kirmasti deresinde görülen toplu balık ölümleri vatandaşları tedirgin etti.

Yıldırım, iş yerini kullanılmaz hale getirdi

yildirim-is-yerini-kullanilmaz-hale-getirdi Bursa'da geceyi aydınlatan şimşekler, bir kasap ürünleri deposunun yanmasına sebep oldu. Düşen yıldırım sebebiyle çıkan yangında kilolarca et ve sebze küle döndü.

Marmara’nın deprem planı yapıldı

marmaranin-deprem-plani-yapildi AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu Marmara ve Ege bölgeleri arasında geçiş kapısı olan Bursa’nın afet güvenliğinin, Tükiye’nin güvenliği açasından önemli bir noktada olduğunu söyledi. Güllüoğlu,

Nilüfer’de adrenalin parkı kurulacak

niluferde-adrenalin-parki-kurulacak Nilüfer Belediyesi, Gümüştepe Mahallesi’nde Karting Pisti’nin olduğu alanda bir adrenalin parkı kurmaya hazırlanıyor.