Yunuseli Havaalanı iptal...

11 Nisan 2012 Çarşamba 19:16

yunuseli-havaalani-iptal

Tartışmalara konu olan Yunuseli Havaalanı, Büyükşehir’in gündeminden kaldırıldı.

Haftalık yayınlanan Şehir Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan habere göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün yapılan parti grup toplantısında daha önce savunduğu görüşlerin tam tersi bir açıklama yaparak; Yunuseli Havaalanı ile ilgili çalışmaların noktalandığını, söz konusu havaalanının Büyükşehir Belediyesi’nin gündeminden tamamen çıktığını ifade etti.

Konu bir belediye meclis üyesinin Yunuseli ‘nin  imar durumu ile ilgili  sorusu üzerine gündeme geldi. Meclis üyesi , Başkan Altepe’ye Yunuseli’nde imar durumu isteniyor, Havaalanı ile ilgili gelişmeler nasıl şekillenecek? Diye soru yöneltince  Başkan Recep Altepe de  Yunuseli  Havaalanı’nın yeniden yaşama  geçirilmesi ile ilgili  çalışmaların iptal edildiğini ve Büyükşehir’in programından kaldırıldığını açıkladı ve tartışmalara noktayı koymuş oldu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa'da sıcaklık daha da artacak!

bursada-sicaklik-daha-da-artacak Bursa ve Balıkesir'de salı günü 31 dereceye ulaşacak hava sıcaklıkları, "Nisan ayı uzun yıllar en yüksek sıcaklık ortalaması"nın 12-13 derece üzerine çıkacak.

Bursa için kritik yağış uyarısı!

bursa-icin-kritik-yagis-uyarisi Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının azalarak yurt genelinde yağışlı havanın beklendiğini duyurdu.

Hava sıcaklıkları düşüyor!

hava-sicakliklari-dusuyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının 6 ila 12 derece arasında azalacağını belirtti.

Kent Meydanı perişan!

kent-meydani-perisan Bursa'nın merkezinde yer alan ve günün her saati yoğun olan Kent Meydanı'ndaki kırık ve sökülmüş olan kaldırımlar, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

Bursa için korkutan uyarı!

bursa-icin-korkutan-uyari Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Başkanı Engin Er, 1855 Bursa depreminden 160 yıl geçmesine rağmen hiç bir önlem alınmadığını söyledi.

Bursa için 'kuvvetli yağış' uyarısı

bursa-icin-kuvvetli-yagis-uyarisi Meteoroloji uyardı! Bursa yarından itibaren sağanak yağışlı havanın etkisine girecek...