Yunuseli Havaalanı iptal...

11 Nisan 2012 Çarşamba 19:16

yunuseli-havaalani-iptal

Tartışmalara konu olan Yunuseli Havaalanı, Büyükşehir’in gündeminden kaldırıldı.

Haftalık yayınlanan Şehir Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan habere göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün yapılan parti grup toplantısında daha önce savunduğu görüşlerin tam tersi bir açıklama yaparak; Yunuseli Havaalanı ile ilgili çalışmaların noktalandığını, söz konusu havaalanının Büyükşehir Belediyesi’nin gündeminden tamamen çıktığını ifade etti.

Konu bir belediye meclis üyesinin Yunuseli ‘nin  imar durumu ile ilgili  sorusu üzerine gündeme geldi. Meclis üyesi , Başkan Altepe’ye Yunuseli’nde imar durumu isteniyor, Havaalanı ile ilgili gelişmeler nasıl şekillenecek? Diye soru yöneltince  Başkan Recep Altepe de  Yunuseli  Havaalanı’nın yeniden yaşama  geçirilmesi ile ilgili  çalışmaların iptal edildiğini ve Büyükşehir’in programından kaldırıldığını açıkladı ve tartışmalara noktayı koymuş oldu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ege'de korkutan depremler

egede-korkutan-depremler Ege Denizi'nde 5.3 ve 4.2 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Deprem İstanbul ve birçok ilden hissedildi.

Ağacın dalını koparana 3 bin lira ceza

agacin-dalini-koparana-3-bin-lira-ceza- Okulların kapanması ve havaların ısınmasıyla birlikte piknik sezonu da başladı. Vatandaşlar hem serinlemek hem de bol oksijen depolamak için ormanlık bölgelerdeki mesire alanlarına akın ediyor.

Bursa'da halk sokağa döküldü!

bursada-halk-sokaga-dokuldu Ege Denizi'nde meydana gelen 6.2 şiddetindeki deprem Marmara'da da yoğun şekilde hissedildi.

Dağ yolundaki heyelan korkuttu

dag-yolundaki-heyelan-korkuttu Bursa'nın dağ ilçelerini kent merkezine bağlayan yolda meydana gelen heyelan sürücüleri korkuttu.

Ay muhteşem görüntüler oluşturdu

ay-muhtesem-goruntuler-olusturdu Bursa’da gün boyu yağan yağmurlar ardından bulutların arasında beliren ay muhteşem görüntülere sahne oldu.

Minikler kilolarca atık pil topladı!

minikler-kilolarca-atik-pil-topladi Nilüfer Belediyesi’nin çocuklara çevre bilincini aşılamak amacıyla 3 yıldır düzenlediği 'Atık Pil Toplama Yarışması'nda bu yıl okullarda 1 ton 365 kilogram atık pil toplandı. En fazla atık pil