Yunuseli Havaalanı iptal...

11 Nisan 2012 Çarşamba 19:16

yunuseli-havaalani-iptal

Tartışmalara konu olan Yunuseli Havaalanı, Büyükşehir’in gündeminden kaldırıldı.

Haftalık yayınlanan Şehir Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan habere göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün yapılan parti grup toplantısında daha önce savunduğu görüşlerin tam tersi bir açıklama yaparak; Yunuseli Havaalanı ile ilgili çalışmaların noktalandığını, söz konusu havaalanının Büyükşehir Belediyesi’nin gündeminden tamamen çıktığını ifade etti.

Konu bir belediye meclis üyesinin Yunuseli ‘nin  imar durumu ile ilgili  sorusu üzerine gündeme geldi. Meclis üyesi , Başkan Altepe’ye Yunuseli’nde imar durumu isteniyor, Havaalanı ile ilgili gelişmeler nasıl şekillenecek? Diye soru yöneltince  Başkan Recep Altepe de  Yunuseli  Havaalanı’nın yeniden yaşama  geçirilmesi ile ilgili  çalışmaların iptal edildiğini ve Büyükşehir’in programından kaldırıldığını açıkladı ve tartışmalara noktayı koymuş oldu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa'da korkutan olay

bursada-korkutan-olay Bursa ekiplerin monte etmek istediği esnada devrilen dev tabela, faciaya teğet geçti.

Bursa için çok kritik uyarı

bursa-icin-cok-kritik-uyari ​Bursa’nın önümüzdeki 3 gün boyunca şiddetli lodosun etkisinde kalması beklenirken, 31 Ocak Cumartesi günü boyunca BUDO, Deniz uçağı ve helitaksi seferleri iptal edildi.

Meteorolojiden Bursa'ya flaş uyarı

meteorolojiden-bursaya-flas-uyari Türkiye, önümüzdeki haftadan itibaren yoğun kar yağışının etkisine giriyor.

Bursa'da hava durumu nasıl olacak?

bursada-hava-durumu-nasil-olacak Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; Marmara'nın batısı, Kıyı Ege, İç Anadolu'nun doğusu, Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı, Bursa, Yalova, Manisa, Mersin, Gümüşhane,

Tayan: Termik santral yanlıştır

tayan-termik-santral-yanlistir CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, “Günde 1200 ton kalitesiz, kükürt oranı yüksek kömürün yakılacağı bir Termik Santrale ‘Hayır’ diyorum” dedi.

Bursa'de korkutan deprem

bursade-korkutan-deprem Bursa'da peş peşe 3 deprem meydana geldi...