Yunuseli Havaalanı iptal...

11 Nisan 2012 Çarşamba 19:16

yunuseli-havaalani-iptal

Tartışmalara konu olan Yunuseli Havaalanı, Büyükşehir’in gündeminden kaldırıldı.

Haftalık yayınlanan Şehir Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan habere göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün yapılan parti grup toplantısında daha önce savunduğu görüşlerin tam tersi bir açıklama yaparak; Yunuseli Havaalanı ile ilgili çalışmaların noktalandığını, söz konusu havaalanının Büyükşehir Belediyesi’nin gündeminden tamamen çıktığını ifade etti.

Konu bir belediye meclis üyesinin Yunuseli ‘nin  imar durumu ile ilgili  sorusu üzerine gündeme geldi. Meclis üyesi , Başkan Altepe’ye Yunuseli’nde imar durumu isteniyor, Havaalanı ile ilgili gelişmeler nasıl şekillenecek? Diye soru yöneltince  Başkan Recep Altepe de  Yunuseli  Havaalanı’nın yeniden yaşama  geçirilmesi ile ilgili  çalışmaların iptal edildiğini ve Büyükşehir’in programından kaldırıldığını açıkladı ve tartışmalara noktayı koymuş oldu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Uludağ'da kar kalınlığı artıyor!

uludagda-kar-kalinligi-artiyor Türkiye'nin önemli kış turizmi ve kayak merkezlerinden birisi olan Uludağ’da kar yağışı gece de devam etti.

Bursa'ya sağanak yağış uyarısı!

bursaya-saganak-yagis-uyarisi Bu gece ve yarın yurdun Batı kesimlerindeki kuvvetli sağanak yağışlara dikkat! Bursa'da ise Salı gününe kadar yağış etkisini sürdürecek.

Bursa'da şiddetli rüzgar korkuttu!

bursada-siddetli-ruzgar-korkuttu Bursa’da 'Setbaşı Çınarı' olarak bilinen 238 yaşındaki 'Doğu Çınarı'nın 25 metrelik bir dalı saatte 80 kilometreye ulaşan fırtına nedeniyle kırıldı. Park halindeki taksinin üzerine düşen

Bursa'ya şiddetli lodos uyarısı!

bursaya-siddetli-lodos-uyarisi Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için Marmara'ya fırtına uyarısı yaptı.

Bursa'da sıcaklık 4 derece birden düşecek!

bursada-sicaklik-4-derece-birden-dusecek Meteorolojiden Bursa'ya uyarı geldi. Hava sıcaklığı hissedilir ölçüde düşecek

Bursa'da 10 numara yağa son!

bursada-10-numara-yaga-son Bursa’da 10 numara yağ kullanılması ve araçların eski olması gibi nedenle sürekli şikayet konusu olan özel halk otobüsleri, Büyükşehir Belediyesi’nin girişimleriyle çevreci olarak bilinen euro5 motora