Yunuseli Havaalanı iptal...

11 Nisan 2012 Çarşamba 19:16

yunuseli-havaalani-iptal

Tartışmalara konu olan Yunuseli Havaalanı, Büyükşehir’in gündeminden kaldırıldı.

Haftalık yayınlanan Şehir Gazetesi’nin internet sitesinde yer alan habere göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dün yapılan parti grup toplantısında daha önce savunduğu görüşlerin tam tersi bir açıklama yaparak; Yunuseli Havaalanı ile ilgili çalışmaların noktalandığını, söz konusu havaalanının Büyükşehir Belediyesi’nin gündeminden tamamen çıktığını ifade etti.

Konu bir belediye meclis üyesinin Yunuseli ‘nin  imar durumu ile ilgili  sorusu üzerine gündeme geldi. Meclis üyesi , Başkan Altepe’ye Yunuseli’nde imar durumu isteniyor, Havaalanı ile ilgili gelişmeler nasıl şekillenecek? Diye soru yöneltince  Başkan Recep Altepe de  Yunuseli  Havaalanı’nın yeniden yaşama  geçirilmesi ile ilgili  çalışmaların iptal edildiğini ve Büyükşehir’in programından kaldırıldığını açıkladı ve tartışmalara noktayı koymuş oldu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa’da sis hayatı olumsuz etkiliyor

bursada-sis-hayati-olumsuz-etkiliyor Bursa’da iki gündür devam eden yoğun sis trafikte sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Bursa’da hurdalık yangını korkuttu

bursada-hurdalik-yangini-korkuttu Bursa’da bir hurda deposunda çıkan yangın korkuttu.

Hünkar Köşkü'nün üst tarafında yangın!

hunkar-koskunun-ust-tarafinda-yangin Bursa'da akşam saatlerinde çıkan orman yangını kısa sürede söndürüldü.

Bursa'da sıcaklık artacak!

bursada-sicaklik-artacak Meteoroloji nihayet beklenen müjdeyi verdi. Hava sıcaklığının yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinde hissedilir derecede artması bekleniyor. Meteoroloji'nin tahminine göre Bursa'da artış 10 dereceyi bulacak.

Barajlardan sevindiren haber

barajlardan-sevindiren-haber Bursa'da kış aylarında beklenen yağmur yağışları olmasa da Uludağ'daki karların kısmen erimesiyle barajlardan gelen haber sevindirdi.

Bursa'ya yeniden kar geliyor!

bursaya-yeniden-kar-geliyor Bursa'da bir süredir mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıkların düşmeye başlayıp, cumartesiden itibaren kar yağışının kendini göstermesinin beklendiği belirtildi.