İYİ'lerden bir iyilik daha!

14 Şubat 2021 Pazar 19:14

iyilerden-bir-iyilik-daha

Birleşik Krallık İYİ Toplum Gönüllüleri, Covid-19 sürecinde olağanüstü özveri ile çalışan sağlık görevlilerine, toplumun şükranlarını arz etmek üzere North Middlesex Üniversite Hastanesi'ni ziyaret ettiler.

Birleşik Krallık İYİ Toplum Gönüllüleri, 13 Şubat 2021 Cumartesi günü, Türk Toplumunun yoğun olarak yaşadığı Kuzey Londra’daki North Middlesex Üniversite Hastanesi'ndeki sağlık çalışanlarına atıştırmalık yiyecek ve meşrubat armağan etti.


Covid 19 sürecinde olağanüstü özveri ile çalışan sağlık görevlilerine, toplumun şükranlarını arz etmek üzere, içinde tatlı-tuzlu kurabiye, çerez gibi atıştırmalıkların ve meşrubat kolilerinin bulunduğu paketler, Hastane Program Müdürü Bay Andy Finlay’a teslim edildi.

Bu güzel jestin kendilerini motive ettiğini, koşuşturma aralarında yiyecekleri bu atıştırmaların yorgunluklarını hafifleteceğini belirten Bay Andy Finlay, hediyeler için İYİ Toplum Gönüllülerine teşekkür etti.

Başkan Özlem Konaklı’nın organize ettiği bu ekinliğe Kurucu Üye Metin Sak, İcra Komitesi Üyelerinden Yiğitcan Koç, Elvin Taktay, Latife İşbitiren, Üyelerden Kıvanç Taktay, İbrahim Konaklı ve Semra Sak katıldı.

rotabursa.com/Londra

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Rusya savaşa hazırlanıyor

rusya-savasa-hazirlaniyor Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu Rusya'nın tüm askeri noktalarında savaşa hazırlık denetimlerinin başladığını açıkladı.

Kraliçe II. Elizabeth öldüğünde ne olacak?

kralice-ii-elizabeth-oldugunde-ne-olacak Kraliçe II. Elizabeth öldüğünde ne olacak? Independent Türkçe için Noyan Öztürk'ün Olivia Petter'den çevirdiği makalede şaşırtıcı detaylar yer alıyor.

İYİ'lerden bir iyilik daha!

iyilerden-bir-iyilik-daha Birleşik Krallık İYİ Toplum Gönüllüleri, Covid-19 sürecinde olağanüstü özveri ile çalışan sağlık görevlilerine, toplumun şükranlarını arz etmek üzere North Middlesex Üniversite Hastanesi'ni

Torpilli aşı tartışması!

torpilli-asi-tartismasi İspanya Genelkurmay Başkanı Miguel Angel Villarroya sırası gelmeden koronavirüs aşısı olduğunun ortaya çıkmasının ardından istifa etti.

Blinken'den Türkiye açıklaması

blinkenden-turkiye-aciklamasi Biden'ın Dışişleri Bakanı adayı Blinken, Türkiye'nin bir NATO müttefiki olarak S-400 satın almasının kabul edilemez olduğunu açıkladı.

Gelecek yıl dersler intrnetten

gelecek-yil-dersler-intrnetten ABD'de yer alan Harvard Üniversitesi gelecek yıl tüm dersleri internet üzerinden vereceğini açıkladı.