Süper Timsah

İşte öğrencilerin Bursa hayali!

04 Mart 2019 Pazartesi 23:02

iste-ogrencilerin-bursa-hayali

Nilüfer Belediyesi'nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte "Bir Hayaldir Bursa" temasıyla düzenlediği resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Nilüfer Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte 1997 yılından bu yana ilçe genelinde "Bir Hayaldir Bursa" temasıyla düzenlediği resim yarışması sonuçlandı.

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği yarışmanın ödül töreni, Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi'nde düzenlendi. Ödül törenine Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılnç ile Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Seyfettin Mayuk da katıldı.

Resim yarışmasında Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi'nden Fatma Şevval Köse birincilik, Vahide Aktuğ Ortaokulu'ndan Esma Özışık ikincilik, İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'nda Ege İnanç Şenocak da üçüncülük ödülü aldı. Yolçatı Şehit Coşkun Çalı Ortaokulu'ndan Melike Yağışan, İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'ndan Ezgi Daban, Özel Final Ortaokulu'ndan Meleksu Özmen, Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi'nden Efsa Işık Üretener ve İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'ndan Ece Naz Şenocak da mansiyon ödülü kazandı.

resim yarışmasında birinciye 750, ikinciye 500, üçüncüye de 300 Türk Lirası ödül verildi. Mansiyon kazanan öğrencilere de 150'şer Türk Lirası ödül verildi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Genç tasarımcılara başkan morali!

genc-tasarimcilara-baskan-morali Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin bir yıl boyunca teknoloji tasarım derslerinde yaptıkları maketlerden oluşan sergiyi gezdi.

Acar'dan yeni sistem değerlendirmesi!

acardan-yeni-sistem-degerlendirmesi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Ortaöğretim Tasarım Tanıtım Toplantısı” düzenlemesinin ve yeni ortaöğretim ders çizelgelerini kamuoyu ile paylaşmasının ardından Eğitim Bir Sen Bursa 1 No'lu

BTÜ'de arpalı protesto

btude-arpali-protesto Bursa Teknik Üniversitesi'nin 'görevde yükselme sınavı'nda haksızlık yapıldığını ve yönetimin teknik değil arpalık üniversitesi gibi davrandığını iddia eden Türk Eğitim-Sen Bursa 2'nolu şube

Bursa Eğitim-Bir-Sen'den tatil açıklaması

bursa-egitim-bir-senden-tatil-aciklamasi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eğitim öğretimde ara tatil uygulamasına ilişkin açıklamasının ardından Eğitim Bir Sen Bursa 1 No’lu Şube Başkanı Ramazan Acar ince ayrıntılara dikkat çekti.

Yaz tatili süresi 11 hafta olacak!

yaz-tatili-suresi-11-hafta-olacak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “13 haftalık yaz tatilinin 2 haftası Nisan ve Kasım aylarında yapılacak birer haftalık ara tatil olarak planlanmış bulunuyor.

Bursa'ya yenir bir üniversite geliyor

bursaya-yenir-bir-universite-geliyor Şahinkaya Eğitim Kurumları, Bursa’ya Uluslararası Bilim Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi kuruyor.