Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

İşte öğrencilerin Bursa hayali!

04 Mart 2019 Pazartesi 23:02

iste-ogrencilerin-bursa-hayali

Nilüfer Belediyesi'nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte "Bir Hayaldir Bursa" temasıyla düzenlediği resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Nilüfer Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte 1997 yılından bu yana ilçe genelinde "Bir Hayaldir Bursa" temasıyla düzenlediği resim yarışması sonuçlandı.

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği yarışmanın ödül töreni, Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi'nde düzenlendi. Ödül törenine Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılnç ile Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Seyfettin Mayuk da katıldı.

Resim yarışmasında Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi'nden Fatma Şevval Köse birincilik, Vahide Aktuğ Ortaokulu'ndan Esma Özışık ikincilik, İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'nda Ege İnanç Şenocak da üçüncülük ödülü aldı. Yolçatı Şehit Coşkun Çalı Ortaokulu'ndan Melike Yağışan, İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'ndan Ezgi Daban, Özel Final Ortaokulu'ndan Meleksu Özmen, Halil İnalcık Bilim Sanat Merkezi'nden Efsa Işık Üretener ve İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu'ndan Ece Naz Şenocak da mansiyon ödülü kazandı.

resim yarışmasında birinciye 750, ikinciye 500, üçüncüye de 300 Türk Lirası ödül verildi. Mansiyon kazanan öğrencilere de 150'şer Türk Lirası ödül verildi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İşte öğrencilerin Bursa hayali!

iste-ogrencilerin-bursa-hayali Nilüfer Belediyesi'nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte "Bir Hayaldir Bursa" temasıyla düzenlediği resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

Liselilerden örnek davranış!

liselilerden-ornek-davranis Bursa'da lise öğrencileri, dua ettikten sonra şehitliği temizledi.

Okulda eşek şakası!

okulda-esek-sakasi Bursa'da bir ilköğretim okulunda içtikleri sudan zehirlendikleri iddia edilen 25 öğrenci hastaneye kaldırıldı. Öğrencilerin su mataralarına şaka yapmak isteyen bir başka öğrencinin uhu karıştırdığı

BUSİM projesi uygulamaya geçti

busim-projesi-uygulamaya-gecti Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa Sürekli İyileştirme Modeli (BUSİM) projesini uygulamaya koydu.

Bakan Selçuk Bursa'ya geldi!

bakan-selcuk-bursaya-geldi Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, meslek okulları ile alakalı konuşarak, “Bizim meslek okullarımızın, sanayi toplumunun gerektirdiği daha mekanik ve orta ölçekli bir teknoloji ile yürümesinin mümkün

Acar'dan ek gösterge açıklaması!

acardan-ek-gosterge-aciklamasi Eğitim Bir-Sen Bursa 1 No'lu Şubesi, 2019 yılının ilk il divan kurulu toplantısını yaptı. Yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarının katıldığı toplantıda sendikal faaliyetlerin yanı sıra