12 Ağustos 2020 Çarşamba
rotabursaTV

Alpay: Yakın ilişki çok önemli!

01 Temmuz 2020 Çarşamba 17:37

alpay-yakin-iliski-cok-onemli

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi kurumsal ziyaretler çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir ile bir araya geldi.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri ile dernek ve belediye arasındaki işbirliği gibi konular ele alındı.

“BELEDİYE ÖRNEK OLDU”

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve özellikle sosyal alanda yapılan çalışmaların büyük takdir topladığını kaydeden MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, “Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerinden çok memnunuz. Hem genel anlamda hem de sosyal hizmetler anlamında önemli projeleri hayata geçirdiler ve önümüzdeki dönemde daha da büyük projelere imza atacaklarına inanıyoruz. Çok zor bir pandemi dönemi geçirdik, hala bazı etkileri sürmeye devam ediyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi salgın boyunca yaptığı hizmetlerle örnek oldu. Murat Beyin şahsında Belediyemizi vatandaşı ilk sıraya koyan hizmetlerinden dolayı tebrik etmek istiyorum” dedi.

“YAKIN İLİŞKİ ÇOK ÖNEMLİ”

Belediyeler ile sivil toplum kuruluşları arasındaki sinerjinin oldukça önemli olduğunun altını çizen Başkan Alpay, “Belediyelerimiz hizmetin bir ayağını temsil ediyorsa biz de bir diğer ayağını temsil ediyoruz. Belediyelerimizle yakın ilişkiler içinde olmayı önemsiyoruz. Bundan Bursa karlı çıkacaktır” diye konuştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir de MÜSİAD heyetine ziyaretleri için teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı; “MÜSİAD Bursa Şubesi, kentimizin en önemli, en değerli STK’larından bir tanesi. Değerli çalışmalarıyla kentimize değer katmayı sürdürüyorlar. Nihat Başkan’a ve Yönetim Kurulu üyelerimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bursa için birlikte çalışmaya ve gayret göstermeye devam edeceğiz”

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Şiddetin ülkemizde yeri olamaz

siddetin-ulkemizde-yeri-olamaz Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel, son günlerde ülke gündemine oturan ‘Kadına Şiddet’ eylemlerinin Türk

Marmarabirlik'te kayıt güncelleme

marmarabirlikte-kayit-guncelleme- Marmarabirlik’e bağlı kooperatiflerde ortaklık bilgileri güncellenecek. 4572 Sayılı kanun ve 2014 yılında yapılan ana sözleşme değişiklikleri ile 2020 yılında gerçekleştirilecek ortaklık

Türkiye için tarihi adım!

turkiye-icin-tarihi-adim Bursa'nın Gemlik ilçesine Türkiye’nin yerli otomobilinin üretileceği fabrikanın temelini atan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Devrim arabasını müzeye mahkum edenler, devrin otomobilinin bu yollarda

TOGG yolunda hazırlıklar tamam

togg-yolunda-hazirliklar-tamam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumartesi günü temeli atılacak yerli ve milli otomobil fabrikasının yollarında hummalı çalışmalar devam ediyor.

Matlı: Türkiye krizlerden güçlenerek çıktı

matli-turkiye-krizlerden-guclenerek-cikti Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün dördüncü yıldönümü

Alpay: Yakın ilişki çok önemli!

alpay-yakin-iliski-cok-onemli Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi kurumsal ziyaretler çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Demir ile bir araya geldi.