Alpiş'ten Aden House!

26 Eylül 2017 Salı 10:49

alpisten-aden-house

Seçkin konut ve işyeri projelerini üreten, Bursa’nın saygın bir inşaat firması olan Alpiş İnşaat’ın İstanbul Caddesi üzerinde başladığı son projesi Alpiş Aden House’da çalışmalar ve satışlar hızla devam ediyor.

10 Temmuz tarihinde temeli atılan 690 daire ve 2 bin metrekare ticari alana sahip olacak proje ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Alpiş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “21 bin metrekarelik alan üzerinde 300 milyon TL maliyetle Bursa’ya kazandıracağımız 690 dairelik projemizde fore kazık ve temel çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Hafriyat başta olmak üzere işin zor kısmını tamamladık. Bundan sonra inşaatı çok kısa bir zamanda planladığımız gibi ilan ettiğimiz tarih olan 2019’un Haziran ayından önce Ocak ayı gibi tamamlamayıp oturmaya hazır bir şekilde teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi. 


“10 Temmuz tarihinde Bursa protokolünün de katılımıyla yapmış olduğumuz temel atma töreninden sonra, Temmuz ve Ağustos ayları inşaat sektöründe satışların yavaşladığı aylar olmasına rağmen biz 200’e yakın daire satışı gerçekleştirdik” diyen Karaalp, “Satışlarla ilgili planlamalarımızın önünde gidiyoruz, ilgiden memnunuz” şeklinde konuştu. 

Projeyle ilgili detaylı bilgiler de veren Alpiş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp şunları söyledi: 

“Alpiş Aden House İstanbul Caddesi üzerinde, güzel bir lokasyonda ve proje üzerinde çok çalıştık. 690 daire her birisi 15 katlı olmak üzere 8 bloktan oluşuyor. Bir kere İstanbul Caddesi üzerindeyiz. 2 blok rezidans olmak üzere konumlandırdık. 1 blok 1+1, 1 blok da 2+1 şeklinde planlandı ve bunların altında ana cadde üzerinde 2 bin metrekare ticari alanlar olacak. Alpiş Aden House çok nitelikli bir proje ve diğer bloklarımız da 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1 şeklinde olacak. Çatı dublekslerimiz ise 5,5+1 özelliğinde. 

Sosyal nitelik anlamında ise, 3 ayrı kapalı yüzme havuzumuz, 3 ayrı fitness salonumuz 3 ayrı saunamız ve Türk hamamımız, 3 yazlık ve 2 de kapalı olmak üzere çocuklar için oyun alanları ve salonları olacak. Her daireye kapalı otopark olacak şekilde 2 katı otoparka ayırdık ve otoparklardan dairelere direkt çıkış yapılabilecek. 

‘Şehrin Kalbinde, Hayallerin Ötesinde’ sloganıyla konut edinmek isteyenlere arz ettiğimiz 21 bin metrekarelik projemizin 14 bin metrekaresini yeşil alan ve peyzaj uygulamalarına ayırdık. Bu arada hobi bahçelerimiz de olacak. Yani bu proje hem şehrin içerisinde, kalbinde hem de yeşil bir proje.” 

Alpiş İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Selçuk Sukas da, “Böylesine nitelikli bir projeye ilgi ve alakadan çok memnunuz. Satışla ilgili startımızı vermiş bulunmaktayız. Yoğun satışlarımız başlamış durumda. Yılsonuna kadar yüzde 80 seviyesine ulaşacağımızı umuyoruz” dedi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Toplam 290 milyon lira ödeme

toplam-290-milyon-lira-odeme Marmarabirlik, 2017-2018 kampanya döneminde 51 bin 500 ton ürün alarak tüm zamanların alım rekorunu kırarak, ürün bedellerinin kalan yüzde 20'lik kısmını 26 Ocak'ta ödeyecek. Marmarabirlik böylece

Otomotivde 28,5 milyar dolarlık ihracat!

otomotivde-285-milyar-dolarlik-ihracat Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) verilerine göre Türkiye otomotiv sektörü 2017 yılını 28,5 milyar dolar ihracat ile kapattı. Sektörün aralık ayı ihracatı da bir önceki senenin

Askerin zeytini Bursa'dan!

askerin-zeytini-bursadan Marmarabirlik, TSK’ya yaklaşık 44 milyon liralık sofralık siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin ezmesi ve zeytinyağı temin edecek.

İş dünyasından 2017 değerlendirmesi!

is-dunyasindan-2017-degerlendirmesi 2017 yılını değerlendiren Bursa iş dünyası temsilcileri, ülke ekonomisinin güven verdiğini söyledi. Geride bırakılan yıl içerisinde sağlanan teşviklerin 2018’de de devam etmesi gerekliliğinin

Çimento Fabrikası'na şok karar

cimento-fabrikasina-sok-karar Fabrikanın üretim kapasitesini arttırmak ve atık ısıdan enerji üretimi için yaptığı proje için mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi

Bursa'ya yeni bir AVM daha

bursaya-yeni-bir-avm-daha Uludağ Üniversitesi (UÜ) Görükle Kampüsü'nde öğrenciler, çalışanlar ve Bursalılar için alışveriş, eğlence ve sosyal yaşam alanı inşa ediliyor.