Er: Biz büyük bir aileyiz!

29 Ağustos 2017 Salı 00:00

er-biz-buyuk-bir-aileyiz

Batı Trakyalı Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği’nde (BATISİAD) gerçekleştirilen birinci olağan genel kurulun ardından, göreve dağılımı da yapıldı. Genel Başkanlığını Ahmet Er’in yaptığı BATISİAD’da, başkan vekilliği görevini ise Ali Ömeroğlu yürütecek.

BATISİAD’da, geçtiğimiz günlerden Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen birinci olağan genel kurulun ardından, yönetim kurulu görev dağılımları da belli oldu. 


Genel Başkanlığı’nı Ahmet Er’in yaptığı BATISİAD’da yapılan görev dağılımı şu şekilde:

Başkanvekili ve Medya Tanıtım Sorumlusu Ali Ömeroğlu, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cihat Yusufoğlu, Yerel Yönetimler ve STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim İsmailoğlu, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gürcan Yılmaz, Mustafa Süleyman Genel Sekreter, Sayman İkbal İbrahimoğlu, Hukuk İşlerinden Sorumlu Üye Ramadan Mandacı, Organizasyon Sorumlusu Kadir Güleryüz, Ekonomiden Sorumlu Üye Adnan Yakupoğlu, Bünyamin Terzi Ar-Ge Sorumlusu” 

Er, “Biz büyük bir aileyiz ve bu ailede herkese görevler düşüyor” 

Görev dağılımının ardından açıklamalarda bulunan BATISİAD Genel Başkanı Ahmet Er; “Yeni dönemde birlikte yol yürüyeceğimiz arkadaşlarımızın görev dağılımını yaptık. Batı Trakya camiası olarak biz büyük bir aileyiz ve bu ailede herkese önemli görevler düşüyor; ister yönetimde olsun, ister olmasın. Bizlerin yola çıkış amacı belli. Bir SİAD olmamıza rağmen bizlerin görevleri arasında üyelerimizin sosyal ve kültürel gelişime de katkı sağlamak da var. Bu doğrultuda, belirlediğimiz yol haritası çerçevesinde çalışmalarımızı yürütmeye en kısa sürede başlayacağız. Batı Trakyalı işadamlarını ve yöneticilerini tek çatıda toplama gibi bir hedefimiz vardı ve kısa sürede ciddi anlamda bu durumu gerçekleştirdiğimizi zannediyorum. BATISİAD olarak Bursa’da yapılmayanları yapacağımıza inancım tam. Ekibimiz de bu anlamda yeteri kadar bilgi birikimine ve beceriye sahip. İnşallah BATISİAD’ı Bursa’dan çıkıp Türkiye’ye mal olmuş bir STK olarak göreceğiz. Bizim bunu gerçekleştireceğimize olan inancımız tam” diye konuştu.

Er, “Yüksek Danışma Kurulu, bizim beyin takımımız olacak” 

Genel kurulda göreve seçilen 23 kişilik Yüksek Danışma Kurulu’nun da aktif olarak çalışacağını hatırlatan Ahmet Er, “Bu arkadaşlarımızı da en kısa zamanda toplayacağız ve kendi aralarında bir başkan seçecekler. Her biri her türlü tecrübeye haiz insanlardan oluşan bu kurulda, 23 kişi var. Bunların yapacağı çalışmalar yönetim kuruluna yol gösterecek türden çalışmalar olacak teklif ve önerilerde bulunacaklar. Kısacası beyin takımı olarak vazife üstlenecekler” dedi.


Haberin etiketleri:

Batısiad, Bursa, Ahmet Er

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Toplam 290 milyon lira ödeme

toplam-290-milyon-lira-odeme Marmarabirlik, 2017-2018 kampanya döneminde 51 bin 500 ton ürün alarak tüm zamanların alım rekorunu kırarak, ürün bedellerinin kalan yüzde 20'lik kısmını 26 Ocak'ta ödeyecek. Marmarabirlik böylece

Otomotivde 28,5 milyar dolarlık ihracat!

otomotivde-285-milyar-dolarlik-ihracat Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) verilerine göre Türkiye otomotiv sektörü 2017 yılını 28,5 milyar dolar ihracat ile kapattı. Sektörün aralık ayı ihracatı da bir önceki senenin

Askerin zeytini Bursa'dan!

askerin-zeytini-bursadan Marmarabirlik, TSK’ya yaklaşık 44 milyon liralık sofralık siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin ezmesi ve zeytinyağı temin edecek.

İş dünyasından 2017 değerlendirmesi!

is-dunyasindan-2017-degerlendirmesi 2017 yılını değerlendiren Bursa iş dünyası temsilcileri, ülke ekonomisinin güven verdiğini söyledi. Geride bırakılan yıl içerisinde sağlanan teşviklerin 2018’de de devam etmesi gerekliliğinin

Çimento Fabrikası'na şok karar

cimento-fabrikasina-sok-karar Fabrikanın üretim kapasitesini arttırmak ve atık ısıdan enerji üretimi için yaptığı proje için mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi

Bursa'ya yeni bir AVM daha

bursaya-yeni-bir-avm-daha Uludağ Üniversitesi (UÜ) Görükle Kampüsü'nde öğrenciler, çalışanlar ve Bursalılar için alışveriş, eğlence ve sosyal yaşam alanı inşa ediliyor.