inegol-modef-expo-acildi hidamet-asadan-onemli-mesaj is-mahkemelerinde-reform 1-milyon-liraya-traktor itsodan-salmana-ziyaret mobilya-indirim-festivali-basliyor- burkay-hedeflerimiz-rakamlarin-otesinde marmarabirlik-kampanyaya-hazir

Mobilyanın dünyaya açılan kapısı, Türkiye’nin mobilya modasını belirleyen İnegöl’de bu yıl 38’incisi gerçekleştirilen MODEF EXPO Fuarı, kapılarını açtı. Fuara yerli ve

Bugüne kadar 42 bin ton rekolte beyanı alındığını bildiren Asa, yüksek fiyat beklentisinin uzun vadede üreticiye zarar vereceğini söyledi. Bir önceki yıl fiyatlarının üzerinde, en az

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, iş dünyasının da talepleri doğrultusunda hazırlanan ‘İş Mahkemeleri Kanunu’nun reform niteliğinde

Bursa'da düzenlenen 10. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı'nda tanıtılan 1 milyon liralık devasa traktör ilgi odağı oldu.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yöneticileri, bir süre önce AK Parti İl Başkanı olarak atanan Ayhan Salman’ı ziyaret ederek etti.

Bursa'nın ilçesinde Mobilya İndirim Festivali düzenlenecek.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, yaklaşık 4 yıllık süreçte 40’a yaklaşan makro projeyle hizmet çıtasını çok daha yükseğe

Kampanya döneminde 50 bin ton ürün alımı hedeflediklerini kaydeden Asa, "Bu yıl sofralık zeytinde bölge rekoltesi 133 bin 500 ton olarak beklenmesine rağmen kota uygulaması yapılmayacağı

marmarabirlik-sorunlari-tbmmye-tasidi

Marmarabirlik sorunları TBMM'ye taşıdı

Zeytincilik ve sorunlarını değerlendirmek üzere CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz’ün girişimleriyle planlanan toplantı TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

caglarin-borcu-yeniden-yapilandirilacak

Çağlar'ın borcu yeniden yapılandırılacak

TMSF Başkanı Şakir Ercan Gül, Cavit Çağlar'ın 440 milyon dolarlık borcundan 120 milyon dolarlık kısmını tahsil ettiklerini belirterek, "Çağlar Grubu ile mevcut protokol temerrüde düştü. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile arsalarının değerlendirilmesi teklifini sundular. Biz de TOKİ ile anlaşma yapıp diğer parayı da brüt hale getiriyoruz" dedi.

askon-bursa-yeniden-yapilandi

ASKON Bursa yeniden yapılandı

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bursa Şubesi bünyesinde oluşturulan komisyonlar ve sektörlerin başkanları belli oldu. ASKON Bursa Şube Başkanı Ali Tombaş, yeni ekiple ASKON Bursa’nın fark yaratacağını söyledi.

buyuksehirin-milyarlik-butcesi

Büyükşehir'in milyarlık bütçesi

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılı mali bütçesi 870 milyon TL, BUSKİ’nin mali bütçesi ise 332 milyon TL olarak karara bağlandı.

sinirli-ucretle-sinirsiz-ulasim

Sınırlı ücretle sınırsız ulaşım

Bursa Büyükşehir Belediyesi kent içi ulaşımda toplu taşıma araçlarına olan ilgiyi artırmak amacıyla hayata geçirdiği Aylık Abonman Bukart'larla, vatandaşlara sınırlı ücretle sınırsız ulaşım imkanı sağlıyor.

aclik-siniri-926-lira-oldu

Açlık sınırı 926 lira oldu

Türk-İş, kasım ayında 4 kişilik ailenin açlık sınırını 926 lira 58 kuruş, yoksulluk sınırını da 3 bin 18 lira 18 kuruş olarak hesapladı.

turkiyeye-satisina-onay-cikti

Türkiye’ye satışına onay çıktı…

ABD Kongresi, Amerikan deniz piyadelerinin envanterinden Türkiye'ye 3 adet AH-1W ''Super Cobra'' taarruz helikopteri satışını onayladı.