26 Kasım 2014 Çarşamba

TSE Dış İnceleme Elemanı görevlendirecek

28 Şubat 2013 Perşembe 18:26

tse-dis-inceleme-elemani-gorevlendirecek

Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından görevlendirilmek üzere, Dış İnceleme Elemanları istihdam edilecek.

Konu hakkında açıklama yapan TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, “Eskişehir’in Kırka ilçesinde 8, Kırka ilçesine bağlı Değirmenözü’nde 4, Kütahya’nın Emet ilçesinde 12, Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 4, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 16 adet olmak üzere toplam 44 adet Dış İnceleme Elemanı, Enstitümüz hizmetlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek.

Elemanlar gözetim faaliyetlerinden sorumlu olmakla birlikte, üretilen ve sevk edilecek olan ürünlerin fiziksel özelliklerine yönelik kalite kontrolünün yapılması, sevkiyat esnasında olabilecek aksaklıkların gözetim ve takibinin yapılarak gerekli önlemlerin alınmasının sağlanmasına yönelik hizmetleri yürütecekler. Tam zamanlı ve üç vardiya olarak görevlendirilecek olan bu elemanlar ayrıca, ilgili işletmenin ulaşım, yemek ve konaklama hizmetlerinden de yararlanabilecekler” dedi.

Son başvuru tarihi: 4 Mart 

Maden Teknikerliği, Kimya Teknikerliği veya Üretimde Kalite Kontrolü Bölümü mezunu olan adaylar, başvurularını 4 Mart 2013 tarihine kadar, “www.tse.org.tr” adresinden ulaşacakları başvuru formlarıyla, “TSE İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı, Necatibey Caddesi No: 112 Bakanlıklar” adresine şahsen, posta yoluyla veya “ikdb@tse.org.tr” adresine elektronik postayla yapabilecekler. Adaylar ayrıca, başvurularını 243 88 00 numaralı telefondan TSE Bursa İl Koordinatörlüğüne bildirecekler. TSE tarafından görüşmeye çağrılan adaylar arasından niteliği uygun görülenler, TSE Dış İnceleme Elemanı olarak görevlendirilmiş olacak.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bozbey, ciğerci dükkanı açtı

bozbey-cigerci-dukkani-acti Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer'de ciğerci açılışına katıldı.

Asa'dan önemli yatırım hamlesi

asadan-onemli-yatirim-hamlesi Marmarabirlik’ten Mudanya Kooperatifi’ne 40 yıl sonra ilk yatırım!

Asa: Arz fazlası var

asa-arz-fazlasi-var Zeytin fidan dikimine devlet desteği taleplerinde bulunanlara Marmarabirlik’ten sert açıklama: “Önce haksız rekabet önlenip, sofralık zeytin tüketimi arttırılmalı’’

Çepni: Türkiye'nin gücüne güç katıyoruz

cepni-turkiyenin-gucune-guc-katiyoruz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi’nin Metal ve Maden Sektör Kurulu toplantısı üyelerin yoğun katılımı ile dernek merkezinde gerçekleştirildi.

ABD, üretimdeki gücünü kaybediyor

abd-uretimdeki-gucunu-kaybediyor Genç Tüm Sanayici ve İşadamları (TÜMSİAD) Bursa Şubesi’nin ‘Fikir Atölyesi’nin bu haftaki konuğu Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu oldu.

MÜSİAD Bursa'dan görkemli açılış

musiad-bursadan-gorkemli-acilis Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi’nin Kültürpark içerisindeki yeni hizmet binasının açılışı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve