TSE Dış İnceleme Elemanı görevlendirecek

28 Şubat 2013 Perşembe 18:26

tse-dis-inceleme-elemani-gorevlendirecek

Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından görevlendirilmek üzere, Dış İnceleme Elemanları istihdam edilecek.

Konu hakkında açıklama yapan TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, “Eskişehir’in Kırka ilçesinde 8, Kırka ilçesine bağlı Değirmenözü’nde 4, Kütahya’nın Emet ilçesinde 12, Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 4, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 16 adet olmak üzere toplam 44 adet Dış İnceleme Elemanı, Enstitümüz hizmetlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek.

Elemanlar gözetim faaliyetlerinden sorumlu olmakla birlikte, üretilen ve sevk edilecek olan ürünlerin fiziksel özelliklerine yönelik kalite kontrolünün yapılması, sevkiyat esnasında olabilecek aksaklıkların gözetim ve takibinin yapılarak gerekli önlemlerin alınmasının sağlanmasına yönelik hizmetleri yürütecekler. Tam zamanlı ve üç vardiya olarak görevlendirilecek olan bu elemanlar ayrıca, ilgili işletmenin ulaşım, yemek ve konaklama hizmetlerinden de yararlanabilecekler” dedi.

Son başvuru tarihi: 4 Mart 

Maden Teknikerliği, Kimya Teknikerliği veya Üretimde Kalite Kontrolü Bölümü mezunu olan adaylar, başvurularını 4 Mart 2013 tarihine kadar, “www.tse.org.tr” adresinden ulaşacakları başvuru formlarıyla, “TSE İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı, Necatibey Caddesi No: 112 Bakanlıklar” adresine şahsen, posta yoluyla veya “ikdb@tse.org.tr” adresine elektronik postayla yapabilecekler. Adaylar ayrıca, başvurularını 243 88 00 numaralı telefondan TSE Bursa İl Koordinatörlüğüne bildirecekler. TSE tarafından görüşmeye çağrılan adaylar arasından niteliği uygun görülenler, TSE Dış İnceleme Elemanı olarak görevlendirilmiş olacak.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Kayıp-kaçak bedeli hukuka aykırı!

kayip-kacak-bedeli-hukuka-aykiri Yargıtay, elektrik faturalarında yer alan "kayıp-kaçak" bedelinin hukuk dışı olduğuna hükmetti. Karar, kayıp kaçak bedeli ödemek istemeyen aboneler için emsal niteliği taşıyor. Kaçak elektrik oranı,

Marmarabirlik ürün alımlarına başladı

marmarabirlik-urun-alimlarina-basladi Zeytin sektörünün lideri Marmarabirlik 2014-2015 iş yılı zeytin alım kampanyasının startını verdi.

G-20’nin yükselen iki yıldızı buluştu

g-20nin-yukselen-iki-yildizi-bulustu MÜSİAD Bursa Şubesi 30 İş Adamıyla dünyanın 16. Büyük ekonomisine sahip Endonezya’ya Ticari İş Gezisi düzenledi. Çeşitli sektörlerden oluşan 30 kişilik heyet başkent Cakarta ve Batı Java

Asa’dan ”ek ödeme” iddialarına açıklama

asadan--ek-odeme-iddialarina-aciklama Kamuoyunda son günlerde Marmarabirlik’in ortaklarından sermaye payı adı altında ek kesinti yaptığına dair çıkan iddialara Birlik‘ten açıklama geldi.

MÜSİAD Bursa'ya kimya OSB istiyor

musiad-bursaya-kimya-osb-istiyor Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi, Kimya-Plastik-Ambalaj Sektör Kurulu Toplantısı düzenleyerek, OSBÜK Dönem Başkanı Mahmut Yılmaz’ı ağırladı. Toplantıda konuşan

Başkanlardan FURPA'ya övgü!

baskanlardan-furpaya-ovgu Bursa yerel marketler zinciri devlerinden Furpa Marketler Zinciri, halkasına bir yenisini daha ekleyerek 31’nci şubesini Kestel’de hizmete açtı.