TSE Dış İnceleme Elemanı görevlendirecek

28 Şubat 2013 Perşembe 18:26

tse-dis-inceleme-elemani-gorevlendirecek

Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından görevlendirilmek üzere, Dış İnceleme Elemanları istihdam edilecek.

Konu hakkında açıklama yapan TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, “Eskişehir’in Kırka ilçesinde 8, Kırka ilçesine bağlı Değirmenözü’nde 4, Kütahya’nın Emet ilçesinde 12, Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 4, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 16 adet olmak üzere toplam 44 adet Dış İnceleme Elemanı, Enstitümüz hizmetlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek.

Elemanlar gözetim faaliyetlerinden sorumlu olmakla birlikte, üretilen ve sevk edilecek olan ürünlerin fiziksel özelliklerine yönelik kalite kontrolünün yapılması, sevkiyat esnasında olabilecek aksaklıkların gözetim ve takibinin yapılarak gerekli önlemlerin alınmasının sağlanmasına yönelik hizmetleri yürütecekler. Tam zamanlı ve üç vardiya olarak görevlendirilecek olan bu elemanlar ayrıca, ilgili işletmenin ulaşım, yemek ve konaklama hizmetlerinden de yararlanabilecekler” dedi.

Son başvuru tarihi: 4 Mart 

Maden Teknikerliği, Kimya Teknikerliği veya Üretimde Kalite Kontrolü Bölümü mezunu olan adaylar, başvurularını 4 Mart 2013 tarihine kadar, “www.tse.org.tr” adresinden ulaşacakları başvuru formlarıyla, “TSE İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı, Necatibey Caddesi No: 112 Bakanlıklar” adresine şahsen, posta yoluyla veya “ikdb@tse.org.tr” adresine elektronik postayla yapabilecekler. Adaylar ayrıca, başvurularını 243 88 00 numaralı telefondan TSE Bursa İl Koordinatörlüğüne bildirecekler. TSE tarafından görüşmeye çağrılan adaylar arasından niteliği uygun görülenler, TSE Dış İnceleme Elemanı olarak görevlendirilmiş olacak.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Konuta KDV müjdesi geliyor!

konuta-kdv-mujdesi-geliyor Gayrimenkul sektörünü zorlayan yüzde 18 KDV’nin indirilmesi tekrar gündeme alındı.

Erdoğan'dan Koç'a 'ananas' hatırlatması

erdogandan-koca-ananas-hatirlatmasi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜSİAD YİK toplantısında konuştu. Erdoğan karşında sıra sıra oturan iş adamlarına 28 Şubat, Gezi olayları ve paralel yapılanla üzerinden bombaladı.

Edebali: Artık vaatleri hayata geçirme zamanı

edebali-artik-vaatleri-hayata-gecirme-zamani Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırım Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (YILSİAD) ziyaret ederek, kentsel dönüşüm konusunda istişarede bulundu.

Marmarabirlik ödüle doymuyor

marmarabirlik-odule-doymuyor Gıda sektörünün Altın Palmiye Ödülleri olarak da kabul edilen geleneksel “Ambalaj Ay Yıldızları” yarışmasında “Yılın Altın Ambalaj Ödülü Marmarabirlik’in oldu.

Bursa'da ortalık fena karıştı...

bursada-ortalik-fena-karisti Bursa’da 7 ay önce kapanan bir fabrikanın işçileri, tazminatlarını alamadıkları gerekçesiyle eski patronları rehin aldı.

Ürün çeşitliliği satışları artırdı

urun-cesitliligi-satislari-artirdi Başkan Asa” 4 yıl önce ortalama 23 bin ton satış yaparken, şimdi 36 bin tona gidiyoruz”