TSE Dış İnceleme Elemanı görevlendirecek

28 Şubat 2013 Perşembe 18:26

tse-dis-inceleme-elemani-gorevlendirecek

Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından görevlendirilmek üzere, Dış İnceleme Elemanları istihdam edilecek.

Konu hakkında açıklama yapan TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, “Eskişehir’in Kırka ilçesinde 8, Kırka ilçesine bağlı Değirmenözü’nde 4, Kütahya’nın Emet ilçesinde 12, Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 4, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 16 adet olmak üzere toplam 44 adet Dış İnceleme Elemanı, Enstitümüz hizmetlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek.

Elemanlar gözetim faaliyetlerinden sorumlu olmakla birlikte, üretilen ve sevk edilecek olan ürünlerin fiziksel özelliklerine yönelik kalite kontrolünün yapılması, sevkiyat esnasında olabilecek aksaklıkların gözetim ve takibinin yapılarak gerekli önlemlerin alınmasının sağlanmasına yönelik hizmetleri yürütecekler. Tam zamanlı ve üç vardiya olarak görevlendirilecek olan bu elemanlar ayrıca, ilgili işletmenin ulaşım, yemek ve konaklama hizmetlerinden de yararlanabilecekler” dedi.

Son başvuru tarihi: 4 Mart 

Maden Teknikerliği, Kimya Teknikerliği veya Üretimde Kalite Kontrolü Bölümü mezunu olan adaylar, başvurularını 4 Mart 2013 tarihine kadar, “www.tse.org.tr” adresinden ulaşacakları başvuru formlarıyla, “TSE İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı, Necatibey Caddesi No: 112 Bakanlıklar” adresine şahsen, posta yoluyla veya “ikdb@tse.org.tr” adresine elektronik postayla yapabilecekler. Adaylar ayrıca, başvurularını 243 88 00 numaralı telefondan TSE Bursa İl Koordinatörlüğüne bildirecekler. TSE tarafından görüşmeye çağrılan adaylar arasından niteliği uygun görülenler, TSE Dış İnceleme Elemanı olarak görevlendirilmiş olacak.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Asa: Pazarın yüzde 50’sine talibiz

asa-pazarin-yuzde-50sine-talibiz Marmarabirlik Başkanı Asa, İstanbul’da yerel zincir market ağı temsilcileriyle bir araya geldi. Marmarabirlik pazar payını arttırmak için startı verdi.

Furpa Panayır mağazası hizmete açıldı

furpa-panayir-magazasi-hizmete-acildi Bursa yerel market zincirinin lider halkalarından Furpa Marketler Zinciri, 35’nci mağazasını Panayır mahallesinde hizmete açtı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BTSO Meclis Üyesi İlhan Parseker, Ak

Karaalp: İnşaat sektörünün önü açık

karaalp-insaat-sektorunun-onu-acik Bursa’nın en önemli inşaat firmalarından Alpiş Group gıda sektöründeki faaliyetlerini de büyütme kararı aldı. İnşaat sektöründeki başarılı çalışmalarını farklı sektörlerde de sürdürmek

Alpaslan’dan Furpara selfie’si

alpaslandan-furpara-selfiesi Furpa Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alpaslan, sürpriz hediyeler kazanan Furpara Kart sahipleriyle selfie çekti.

Marmarabirlik'te ödeme günü

marmarabirlikte-odeme-gunu Marmarabirlik üretici ortaklarına son ödemeyi 16 Ocak Cuma günü yapıyor.

Dikkat! Bankaların yeni oyunu ortaya çıktı

dikkat-bankalarin-yeni-oyunu-ortaya-cikti Bankaların bir koyundan iki post çıkarma taktiklerinin son örneği ipotek fek (ipoteği bozma) ücreti oldu.