ÇOCUKLU CAFE

Bursa trafiğine miting ayarı

08 Haziran 2018 Cuma 22:59

bursa-trafigine-miting-ayari-

Bursa’da MHP Lideri Devlet Bahçeli, Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9-10-11 Haziran tarihlerinde sırasıyla düzenleyecekleri seçim mitingi sebebiyle trafiğe düzenlemeler yapıldı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“09 Haziran 2018 Cumartesi günü MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenleneceği mitingi çerçevesinde; 09 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 12.00 den itibaren miting öncesi ve miting süresince; Stad caddesi, Merinos Kavşağı ile Stad Kavşağı arası iniş ve çıkışı, 10 Haziran 2018 Pazar günü Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu’nun Osmangazi ilçesi Atatürk Stadyumu Meydanında parti mitingi çerçevesinde; 10 Haziran 2018 Pazar günü saat 12.00’den itibaren miting öncesi ve miting süresince; Stad caddesi, Merinos Kavşağı ile Stad Kavşağı arası iniş ve çıkışı zaman zaman araç trafiğine geçici olarak kapatılacaktır. 11 Haziran 2018 Pazartesi günü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Atatürk Stadyumu Meydanında AK Parti mitingi çerçevesinde; 11.06.2018 Pazartesi günü saat 12.00’den itibaren miting öncesi ve miting süresince; Stad caddesi, Merinos Kavşağı ile Stad Kavşağı arası iniş ve çıkışı, Stad kavşağından Beşikçiler kavşağı arası Çekirge gidiş istikameti ve Çekirge Caddesinden Stad Kavşağına geliş kısmı Hamzabey kavşağından itibaren güzergahlar yaya ve araç trafiğine, T1 (İpekböceği) hattı saat 09.00’dan gün boyu etkinlik bitene kadar çalışmayacak, kapatılacaktır.”  

Mitinglerin öncesi ve süresince Altıparmak Caddesi’nden gelip Çekirge istikametine devam edecek araçlar için Beşikçiler ile Stadyum Kavşağı arası geliş şeridinden trafik akışının sağlanacağı, Çekirge Caddesi istikametinden merkez istikametine gelen araçların ise Hamzabey kavşağından Muradiye-Devlet Hastanesi istikametine yönlendirileceği belirtildi.  

Alternatif güzergahlar 

Duyuruda ayrıca alternatif güzergahlar için de bilgilendirme yapıldı. Altıparmak Caddesi, Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi, Ankara yolu, Mudanya yolu Caddesi, Zafer Bulvarı güzergahlarında Cumhurbaşkan Erdoğan’ın geçişleri esnasında zaman zaman kısa süreli araç ve yaya trafiğine kapatılabileceğinden dolayı bu güzergahları kullanacak vatandaşların trafik görevlilerince yapılacak olan ikazlara uymaları gerektiği belirtildi.

Sürücülerin miting ve ziyaret süresince, İstanbul yolu, İzmir yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı, 11 Eylül Bulvarı, Mudanya yolu istikametlerini kullanabilecekleri bildirildi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Yavuz: Hepimiz için Baro!

yavuz-hepimiz-icin-baro 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan Bursa Barosu Olağan Genel Kurulu için Av. Şerafettin Yavuz Başkan adaylığını açıkladı ve kurul üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Dündar ne yapmaya çalışıyor?

dundar-ne-yapmaya-calisiyor Şantaj haberciliği yoluyla belediyeleri haraca bağlamaya çalışan gazeteci müsveddelerine tepki giderek büyürken, başta Osmangazi olmak üzere bazı Ak Partili belediyelerin bu gazeteleri ilan ve abonelik

Yasak Yola girdi kamyonu devirdi!

yasak-yola-girdi-kamyonu-devirdi Bursa’da inşaat malzemeleri taşıyan kamyonet, girilmesi yasak olan yolda devrildi. Kamyonet şoförü ve yanındaki 3 kişi kazadan sonra olay yerinden kaçtı.

Bozbey'in mutlu günü!

bozbeyin-mutlu-gunu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kızının nikahında buluştu. Yan yana oturan

Koruma ekibi ölümden döndü!

koruma-ekibi-olumden-dondu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun korumaları Bursa'da ölümden döndü.

Kamyon dehşeti!

kamyon-dehseti Bursa'nın İnegöl ilçesinde freni boşalan kamyon dehşet saçtı.