Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Cömez'den çok güzel hareketler!

06 Şubat 2019 Çarşamba 10:10

comezden-cok-guzel-hareketler

Bursa’da Sırameşeler Çocuk Yurdunda koruma altına kalan çocuklara sürpriz yapan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, Ocak ayında doğan 30 çocuğun doğum gününü kutladı.

Başkanın kendilerine yaptığı sürpriz doğum günü kutlamasıyla çeşitli hediyeler alan miniklerin mutlulukları gözlerinden okundu.

Yurtta kalan çocuklarla şakalaşan, oyun oynayan Başkan Cömez, “Bizler onların kimi kimsesiyiz. Kalbimiz onlarla birlikte atıyor. Biz daima onların yanında olacağız ve her ihtiyaçlarını anında karşılayacağız. Geleceğimiz bu çocukların elinde” dedi. 

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ile Başkan Yardımcıları Filiz Yılmaz ve Zakir Öztaş, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut Öneş ile birlikte çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Daha önce de gerçekleştirdiği sosyal projelerle adından söz ettiren Başkan Cömez, bu kez ziyaretinde birde sürpriz yaptı. Çocuk Esirgeme Yurdunda kalan çocuklar için doğum günü kutlaması yapan Ufuk Cömez, yurda kalan çocukları mutlu etti.

Doğum günü pastası kestiler  

Başkan Ufuk Cömez’in beraberinde getirdiği ve üzerinde “Her şey hayal ettiğiniz gibi olsun” yazan doğum günü pastasını büyük bir heyecanla kesen minikleri gözlerinin içi parladı. Kendileri için başkan amcalarının getirdiği hediyelerle de mutlukları bir kat daha artan çocuklar güzel bir gün geçirdi. Kendilerini bu güzel günü hazırlayan Başkan Cömez’e teşekkür eden çocuklar, seneye de doğum günü partisi sözü aldılar.  

Çocukların mutlu olduklarını görmenin kendisini duygulandırdığını ifade eden Cömez, “Biz siyaseti gönülleri kazanmak için yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri çalmadık kapı dinlemedik sorun bırakmayacağız. "Bugün de bu yavrularımızı sevindirelim" dedik. Onlar çok mutlu oldu biz onlardan kat kat daha çok mutlu olduk” diye konuştu.

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bakan Selçuk'tan şehit aile ziyareti!

bakan-selcuktan-sehit-aile-ziyareti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bursa'da yaptığı bir dizi ziyaretin ardından şehit aileleri, gaziler ve yakınlarıyla bir araya geldi.

Aktaş'tan tarım açıklaması!

aktastan-tarim-aciklamasi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 21 Organize Sanayi Bölgesi ile 15 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip Bursa’da, tarımla ilgili de çok harika işler yapılabileceğini belirterek, tarımda

Yoğun siste rota Yenişehir!

yogun-siste-rota-yenisehir İstanbul'u saran yoğun sis nedeniyle uçaklar Bursa Yenişehir Uluslararası Havaalanı’na mecburî iniş yapmaya devam ediyor.

9 saatte 49 deprem yaşandı

9-saatte-49-deprem-yasandi- Çanakkale ve Bursa’da son 9 saat içerisinde meydana gelen depremler, vatandaşları büyük ölçüde tedirgin etti.

Osmangazi'den ulaşım desteği!

osmangaziden-ulasim-destegi Osmangazi Belediyesi tarafından Demirtaş Bölgesi ile Avdancık Mahallesi’ni birbirinden ayıran dere üzerine inşâ edilen köprü törenle açıldı.

Uyarılara rağmen değişmiyor!

uyarilara-ragmen-degismiyor Yapılan tüm ikaz ve denetimlere rağmen kural tanımaz sürücüler, ocak söndürmeye devam ediyor. 2019'un ilk ayında Türkiye genelinde meydana gelen 33 bin 68 kazada 17 bin 520 kişi yaralandı, 160 kişi