Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Muşlular direk uçuş istiyor!

08 Mart 2019 Cuma 20:55

muslular-direk-ucus-istiyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Bursa'dan Mardin'e direk uçuş seferlerinin konulmasını istedi.

Aydın yaptığı yazılı açıklamada Bursa Yenişehir Havalimanı'ndan, Trabzon, Erzurum, Muş ve son olarak da Gaziantep'e seferlerin konulduğunu hatırlatarak, "Bu gelişmeler o bölgelere seyahat eden vatandaşlarımız açısından son derece sevindiricidir. Yolcu potansiyelinin yoğun olduğu Mardin'ede mutlaka direk uçak seferlerinin başlaması gerekmektedir" dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, özellikle yaz aylarında ziyaretlerin arttığına dikkat çekerek, gerek Mardin’in tarihi yerlerini görmeye giden gerekse memleketlerine gidenler açısından kolaylık sağlayacağını, yolcu kapasitesine göre yaz ve kış aylarında ayarlama yapılabileceğini belirterek emeği geçenlere şimdiden teşekkür etti.

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Anaokulunda faciadan dönüldü!

anaokulunda-faciadan-donuldu Bursa'da bir okulun camlarını silmekle görevlendirilen sepetli vinç anaokulu bahçesine yan yattı

Muşlular direk uçuş istiyor!

muslular-direk-ucus-istiyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Bursa'dan Mardin'e direk uçuş seferlerinin konulmasını istedi.

Emekli polislerden ek gösterge eylemi!

emekli-polislerden-ek-gosterge-eylemi Bursa'da bir araya gelen çeşitli illerden emekli polis memurları, yaptıkları basın açıklamasında özlük haklarının iyileştirilmesi ve kendilerine vaat edilen 3600 ek göstergenin bir an önce verilmesini

Yaren Leylek geldi!

yaren-leylek-geldi Türkiye’nin tek Avrupa Leylek köyü Eskikaraağaç’ın simgesi haline gelen Yaren Leylek, her yıl olduğu gibi bu yıl da göçten ilk önce gelen leylek oldu.

Acar: Mağduriyetler giderilemedi!

acar-magduriyetler-giderilemedi Bursa’da Eğitim-Bir-Sen üyeleri, 28 Şubat'ta yaşanan postmodern darbeye tepki gösterdi.

Dükkana kapatılan köpek kurtarıldı

dukkana-kapatilan-kopek-kurtarildi Bursa'da 15 günlüğüne memleketine giden sahibi tarafından dükkana kapatılan ve günlerdir aç susuz mahsur kalan köpek, hayvanseverler ve Nilüfer Belediyesi tarafından kurtarıldı.