17 Ağustos 2019 Cumartesi
Süper Timsah

Işılay Yalın: Mobil muhtar olacağım!

04 Şubat 2019 Pazartesi 22:33

isilay-yalin-mobil-muhtar-olacagim

Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

"Yüzüncüyıl'a anne eli değsin" sloganıyla yola çıkan Nilüfer Yüzüncüyıl Mahallesi muhtar adayı Işılay Yalın, açıkladığı birbirinden farklı vaatleriyle mahallelinin ilgisini çekmeyi başardı. 

Yüzüncüyıl Mahallesi Muhtar Adayı Işılay Yalın, azalarıyla birlikte yaptığı çalışma toplantılarında mahallenin sorunlarını masaya yatırıp çözüm üretiyor.

 
 

MUHTARLIK, MAHALLENİN BULUŞMA NOKTASI OLACAK! 

Yüzüncüyıl Mahalle Muhtarlığının, sadece muhtarlık olmayacağının altını çizen Işılay Yalın, "muhtarlık, mahallede ikamet eden 14 bin dolayında vatandaşımızın buluşma noktası, yaşam merkezi olacak..." dedi.   

14 BİN KİŞİLİK BİR AİLEYİZ! 

Yüzüncüyıl Mahallesi'nde 14 bin dolayında kişinin yaşadığını ifade eden Yalın, "biz 14 bin kişilik büyük bir aileyiz" dedi. Yalın, komşuluk bağlarını güçlendirmek için çok özel faaliyetler gerçekleştireceklerini söyledi. 

MOBİL MUHTAR OLACAĞIM! 

"Mahalle sakinlerimiz bizi seçimden seçime değil, her zaman görecek" diyen Yalın, "mobil muhtar olacağım. Muhtara ihtiyaç duyan vatandaşlarımız her zaman kolayca ulaşabilecek ve her sorunu anında paylaşıp, çözümü noktasında ilgili kamu / özel kurumlarla irtibata geçeceğiz. Öteleyen, erteleyen değil, çözüm üreten bir hizmet modeli geliştireceğiz" dedi.

 

GENÇ, DİNAMİK, ÇALIŞKAN BİR EKİP KURDUK! 

Işılay Yalın, hizmetin bir ekip işi olduğunu ifade ederek, her birisi kendi alanında çok başarılı olmuş, genç, dinamik, özveriyle çalışan bir ekip kurduklarını belirttiği açıklamasında, ekibiyle birlikte, mahalleden geçen otobüs ve minibüs seferlerinin, istekler doğrultusunda yeniden düzenlenmesi için gerekli girişimleri en üst düzeyde takipçisi olacaklarını belirtti.  Yalın, "Yüzüncüyıl Kadınlar Lokali, Yüzüncüyıl Sağlıklı Yaşam Merkezi" gibi mahalle sınırlarını aşan hizmetleri de Yüzüncüyıl'a kazandıracağını ifade etti. 

ÇOCUKLARA SÜRPRİZLERİMİZ OLACAK! 

Yüzüncüyıl'da yaşayan çocuklar için özel projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Yalın, "çocuklara sürprizlerimiz olacak" dedi. Yalın, sözlerine şöyle devam etti: "Çocuklarımız en kıymetli varlıklarımız ve geleceğimizin teminatıdır. Onlar ne kadar huzurlu, mutlu olurlarsa bizler de o kadar huzurlu ve mutlu oluyoruz. Onun için çocuklarımız için elimizden gelenin en güzelini yapmak için gece gündüz çalışacağız. Tabi sadece çocuklar değil, gençler için çeşitli aktiviteler yaparak Yüzüncüyıl'ı daha da yaşanabilir kılmak ve daha birçok güzel hizmetleri mahalleye kazandırmak için yola çıktık." diyerek bütün mahalle halkının desteklerini beklediklerini söyledi. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Başarılar

    Misafir Sizin gibi aydınlık düşünceli, çağdaş insanlara ihtiyacımız var. Desteğimiz sizinle. Umarım sandıkta yüzümüz güler Işılay Hanım. 05 Şubat 2019 19:26

DİĞER HABERLER

Spor ve eğlence bu parkta!

spor-ve-eglence-bu-parkta Osmangazi Belediyesi, bütçesini en verimli ve etkin şekilde kullanmasının neticesinde yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Türkiye’de borçsuz ender belediyeler arasında yer alan Osmangazi Belediyesi

Cin aralığı

cin-araligi Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı tarihi Cumalıkızık köyünde bulunan dünyanın en dar sokaklarından biri olan "Cin aralığı" sokak yolu düşenleri şaşırtıyor.

Işılay Yalın: Mobil muhtar olacağım!

isilay-yalin-mobil-muhtar-olacagim Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

Kanı hariç her yeri simsiyah!

kani-haric-her-yeri-simsiyah Bursa’da süs hayvanları yetiştiren bir girişimcinin yetiştirdiği tavuğun kanı hariç her yeri simsiyah. Halk arasında 'beyaz et' denince akla ilk gelen tavuk etinin siyahı görenleri şaşırtıyor.

Bursa'da camisiz minare!

bursada-camisiz-minare Bursa'nın İnegöl ilçesinde 200 yıllık camiyi harabe haline gelince yıkıp yenisini yapan köylüler, minareye kıyamayınca ortada camisiz minare kaldı. Tek minareyi görenler şaşırıp kalıyor.

Uslu'dan Kalbi Selim'e övgü!

usludan-kalbi-selime-ovgu Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme, Göç ve Uyum Alt Komisyon Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcileri ile bir araya geldi, Kalbi Selim