11 Aralık 2019 Çarşamba
Süper Timsah

Sigaraya yeni yasak geliyor!

20 Eylül 2019 Cuma 23:52

sigaraya-yeni-yasak-geliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Merkez Karar Yürütme Kurulu toplantısında yeni bir yasak için talimat verdi.

Cumhuriyet Gazetesi 'nin son dakika olarak aktardığı haberinde , sigaraya yeni yeni yasak geleceği bildirildi. 

Cumhurbaşkanı  ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Merkez Karar Yürütme Kurulu  toplantısında yeni bir yasak için talimat verdi. 

Buna göre artık vatandaşlara , şahsi araçlarda da sigara yasaklanıyor.  Şahsi araçlarında sigara içenlere ceza verilmesini sağlayacak düzenlemenin hayata geçirilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimat verdiği bildirildi. 

Dün düzenlenen AK Parti MKYK toplantıda sigara yasaklarının da gündeme geldiği ve yeni bir karar için talimatın geldiği bildirildi.. Başından geçen bir olayı MKYK 'da anlatan Cumhurbaşkanı  Erdoğan, “Fahrettin Altun’la bir programa giderken trafikte bir araba gördüm. İçinde çocuklar vardı ve babaları şoför koltuğunda sigara içiyordu. Böyle şey olmaz. Niye bunlara ceza verilmiyor? Özel araçlarda da sigara tümüyle yasaklanmalı” diye konuştu. Bu talimat sonrası yakın zamanda, şahsi araçlarda da sigaraya yasak gelmesi , ya da başka bir düzenleme yapılması bekleniyor.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Dedektiflere kötü haber!

dedektiflere-kotu-haber Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen koca, genç kadının peşine dedektif taktı. Kendini kamufle etmeyi başaran dedektif, genç kadını başka bir erkekle görüntüledi. Ancak; Aile Mahkemesi ve Bölge

Efsane babaların efsane oğulları!

efsane-babalarin-efsane-ogullari Türk atçılığının efsane isimlerinden Caş’ın yavrularından ‘Baba Mevlüt’ ile Bilgin’in yavrularından ‘Kurtel’ isimli aygırlar, babalarının izinden giderek TİGEM’e para kazandırmaya devam

Sigaraya yeni yasak geliyor!

sigaraya-yeni-yasak-geliyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Merkez Karar Yürütme Kurulu toplantısında yeni bir yasak için talimat verdi.

Faydası saymakla bitmiyor!

faydasi-saymakla-bitmiyor İhtiva ettiği C vitaminiyle vucüt direncini attırarak soğuk algınlığına iyi gelen hünnap pazar tezgâhlarında yerini aldı.

Lezzeti bol şenlik!

lezzeti-bol-senlik Nilüfer Belediyesi tarafından bu yıl 13’sü düzenlenen Misi Yerel Lezzetler Şenliği’ne Bursalılar büyük ilgi gösterdi.

Hobi olarak başladı, usta oldu!

hobi-olarak-basladi-usta-oldu Bursa'da, 59 yaşındaki Abdullah Aydinli, kamuda memur olarak çalışırken hobi olarak başladığı pidecilikte usta oldu.