Süper Timsah

Yalın: Yüzüncüyıl'a anne eli değsin!

04 Ocak 2019 Cuma 09:45

yalin-yuzuncuyila-anne-eli-degsin

Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

"Yüzüncüyıl'a anne eli değsin" sloganıyla yola çıkan Nilüfer Yüzüncüyıl Mahallesi muhtar adayı Işılay Yalın, açıkladığı vaatleriyle mahallelinin ilgisini çekti.


 

'YÜZÜNCÜYIL'A ANNE ELİ DEĞSİN'  

Yüzüncüyıl Mahalle Muhtarlığı, sadece muhtarlık olmayacağının altını çizen Işılay Yalın, "muhtarlık mahallemizin buluşma noktası, yaşam merkezi olacak..." dedi. 

Mahalleden geçen otobüs ve minibüs seferlerinin, istekler doğrultusunda yeniden düzenlenmesi için gerekli girişimleri en üst düzeyde takipçisi olacağını belirten Yalın, "Yüzüncüyıl Kadınlar Lokali, Yüzüncüyıl Sağlıklı Yaşam Merkezi" gibi mahalle sınırlarını aşan hizmetleri de Yüzüncüyıl'a kazandıracağını ifade etti.  

Komşuluk bağlarını güçlendirerek, gençler için çeşitli aktiviteler yaparak Yüzüncüyıl'ı daha da yaşanabilir kılmak ve daha birçok güzel hizmetleri mahalleye kazandırmak için yola çıktığını söyleyen Işılay Yalın, "bütün mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum" dedi.YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Spor ve eğlence bu parkta!

spor-ve-eglence-bu-parkta Osmangazi Belediyesi, bütçesini en verimli ve etkin şekilde kullanmasının neticesinde yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Türkiye’de borçsuz ender belediyeler arasında yer alan Osmangazi Belediyesi

Cin aralığı

cin-araligi Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı tarihi Cumalıkızık köyünde bulunan dünyanın en dar sokaklarından biri olan "Cin aralığı" sokak yolu düşenleri şaşırtıyor.

Işılay Yalın: Mobil muhtar olacağım!

isilay-yalin-mobil-muhtar-olacagim Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

Kanı hariç her yeri simsiyah!

kani-haric-her-yeri-simsiyah Bursa’da süs hayvanları yetiştiren bir girişimcinin yetiştirdiği tavuğun kanı hariç her yeri simsiyah. Halk arasında 'beyaz et' denince akla ilk gelen tavuk etinin siyahı görenleri şaşırtıyor.

Bursa'da camisiz minare!

bursada-camisiz-minare Bursa'nın İnegöl ilçesinde 200 yıllık camiyi harabe haline gelince yıkıp yenisini yapan köylüler, minareye kıyamayınca ortada camisiz minare kaldı. Tek minareyi görenler şaşırıp kalıyor.

Uslu'dan Kalbi Selim'e övgü!

usludan-kalbi-selime-ovgu Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları İnceleme, Göç ve Uyum Alt Komisyon Başkanı AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcileri ile bir araya geldi, Kalbi Selim