ÇOCUKLU CAFE

Yalın: Yüzüncüyıl'a anne eli değsin!

04 Ocak 2019 Cuma 09:45

yalin-yuzuncuyila-anne-eli-degsin

Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

"Yüzüncüyıl'a anne eli değsin" sloganıyla yola çıkan Nilüfer Yüzüncüyıl Mahallesi muhtar adayı Işılay Yalın, açıkladığı vaatleriyle mahallelinin ilgisini çekti.


 

'YÜZÜNCÜYIL'A ANNE ELİ DEĞSİN'  

Yüzüncüyıl Mahalle Muhtarlığı, sadece muhtarlık olmayacağının altını çizen Işılay Yalın, "muhtarlık mahallemizin buluşma noktası, yaşam merkezi olacak..." dedi. 

Mahalleden geçen otobüs ve minibüs seferlerinin, istekler doğrultusunda yeniden düzenlenmesi için gerekli girişimleri en üst düzeyde takipçisi olacağını belirten Yalın, "Yüzüncüyıl Kadınlar Lokali, Yüzüncüyıl Sağlıklı Yaşam Merkezi" gibi mahalle sınırlarını aşan hizmetleri de Yüzüncüyıl'a kazandıracağını ifade etti.  

Komşuluk bağlarını güçlendirerek, gençler için çeşitli aktiviteler yaparak Yüzüncüyıl'ı daha da yaşanabilir kılmak ve daha birçok güzel hizmetleri mahalleye kazandırmak için yola çıktığını söyleyen Işılay Yalın, "bütün mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum" dedi.YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Kimsesizlere sıcak yuva

kimsesizlere-sicak-yuva- Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan ve 15 Ekim’de kapılarını açan erkek barınma evi, soğukların iyice etkisini gösterdiği bugünlerde evsiz

Yalın: Yüzüncüyıl'a anne eli değsin!

yalin-yuzuncuyila-anne-eli-degsin Bursa’da kadın muhtar adayı, seçilmesi halinde yapacaklarını sıraladığı açıklamasıyla büyük beğeni topladı.

Bursa'da renk cümbüşü!

bursada-renk-cumbusu Bursa'nın renkli evleriyle meşhur Alacahırka Mahallesi karın yağmasıyla birlikte görsel şölene dönüştü. Uludağ'ın yamaçlarındaki evlerin renk cümbüşü drone ile görüntülendi. Kar altında kalan

30 yıl boyunca not tutmuş!

30-yil-boyunca-not-tutmus Bursalı antikacının eline geçen İran başkonsolosluğu şoförünün notları, Türkiye’nin ve İran’ın kritik dönemlerine ışık tutuyor.

BDK, TDK oldu!

bdk-tdk-oldu Türkiye Düşünce Kulübü’nün olağan kongresine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Orhan Miroğlu, düşünce kulüplerinin kentlilik bilincini kavramaları gerektiğini, Türkiye’nin

Bursalı koleksiyoncu fark etti!

bursali-koleksiyoncu-fark-etti Bursalı koleksiyoner, eline geçen 1980'li yıllarda basılmış 5 bin lirayı ışığa tuttuğunda üzerinde filigran bulunmadığını gördü.