Aktaş'a 2021'in ilk sorusu...

01 Ocak 2021 Cuma 14:43

aktasa-2021in-ilk-sorusu

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a 2021'in ilk sorusunu sordu. Aktaş ve dönemin ilçe belediye başkanı Refik Yılmaz tarafından temelleri 2018'de atılan Gemlik Termal Kaplıca Tesisleri'nin Haziran 2019'da bitirilme sözü verildiğini hatırlatan Yıldız, "2021'e girdik tesisin suyu ne zaman akacak?" diye sordu.

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, bir videoyla Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a seslendi. 

 

Yıldız, videoda Aktaş'ın "Gemlik'in çok öne çıkmayan ama en önemli özelliklerinden birisi termal suyunun olması.11 milyon 100 bin TL'ye ihale edilmiş olan bu yer biz en kısa zamanda burayı bitirip açmanın derdi içerisindeyiz." sözlerine yer verdi.

Tesisin 2019'da açılacağının söz verildiğini hatırlatan SP İlçe Başkanı Aktaş'a şöyle seslendi:

"2018 yılında dönemin Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından temelleri atılan ve 2019 Haziran ayınd abiteceği söylenen tesisin o zaman bir sloganı vardı; "Gemlik Termal Kaplıca Tesisleri'nin suyu boşa akmayacak". 2021 yılına girdiğimiz şu günlerde tesisin suyu hiç akmıyor. Buradan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza sesleniyorum. Gemlik Termal Tesisleri'nin suyu ne zaman akacak?"


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Esgin: Hayırlı bir açılış!

esgin-hayirli-bir-acilis Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karacabey’e kazandırılan Aşevi ve Misafirhane törenle hizmete açıldı. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün de buraya taşınmasıyla adeta bir sosyal hizmet üssü

Aktaş'a 2021'in ilk sorusu...

aktasa-2021in-ilk-sorusu Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a 2021'in ilk sorusunu sordu. Aktaş ve dönemin ilçe belediye başkanı Refik Yılmaz tarafından

Dağ ilçelerinde doğalgaz sevinci!

dag-ilcelerinde-dogalgaz-sevinci Bursa’nın dağ ilçelerinden Keles’e geçtiğimiz yıl doğalgaz veren Bursagaz, Orhaneli, Büyükorhan ve Harmancık’ı da 2020’nin son günlerinde doğalgazla buluşturdu.

Başkan Aykurt'tan can dostlara ilgi!

baskan-aykurttan-can-dostlara-ilgi Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, kısıtlamanın uygulandığı saatlerde sokak köpeklerini sütle besledi.

Orhangazi’de feci kaza!

orhangazide-feci-kaza Orhangazi’de akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil önündeki TIR’a arkadan çarptı.

Ali Aykurt kaza geçirdi!

ali-aykurt-kaza-gecirdi Bursa’nın Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt geçirdiği trafik kazasında yaralandı.