25 Haziran 2016 Cumartesi
erdogandan-aktasa-telefon bakan-ala-il-danismaya-neden-katilmadi kul-hakki-hakikatli-gunahtir bayramlik-agzimi-acayim kamu-politikalarinda-olusum-surecleri ak-partide-il-baskanligi-savasi bursayi-sarsan-korkunc-iddia ankarada-hic-bursali-yok-muydu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı arayıp, Kayra Bebeğin sağlık durumunu sorup, gerekli yardımın yapılmasını istedi. Görüşmenin sonunda

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın, Ak Parti Bursa İl Divan Toplantısı'na neden katılmadığını yazdı. Yılmaz, altını çizdiği

Usta gazeteci, LODOSHABER.COM Yazarı, Özlem Buğday Yağmur, "kul hakkı"nı hatırlatan hakikatli bir yazı kaleme aldı. Yağmur, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un, "ekmekle

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, muhafazakar belediyelerin kültür-sanatla imtihanını yazdı. Gültekin, belediyelerin Ramazan etkinliklerini de eleştirdi.

EKOHaber Gazetesi'nde haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, bu hafta "Kamu Politikaları oluşum süreçleri"ni masaya yatırdı. Çarpıcı analizlerle ders niteliğinde bir yazı kaleme

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Binali Yıldırım'ın Başbakan olmasıyla birlikte Ak Parti kulislerinde Bursa İl Başkanlığı için adı geçen isimleri kritik etti...

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Ak Parti Bursa İl Başkanlığı ve Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı'nın da karıştığı, Bursa'yı sarsacak korkunç iddialarda bulundu.

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, hafta sonu gerçekleştirilen Ak Parti kongresine dair görülmeyen detayı yazı ve Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile Büyükşehir Belediye Başkanı

erdogandan-aktasa-telefon

Erdoğan'dan Aktaş'a telefon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı arayıp, Kayra Bebeğin sağlık durumunu sorup, gerekli yardımın yapılmasını istedi. Görüşmenin sonunda Başkan Aktaş ise Cumhurbaşkanını İnegöl'e davet etti. Bursa Hakimiyet Gazetesi'nden Ersel Peker konuyu bugün köşesinden duyurdu.

bakan-ala-il-danismaya-neden-katilmadi

Bakan Ala, İl Danışma'ya neden katılmadı?

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın, Ak Parti Bursa İl Divan Toplantısı'na neden katılmadığını yazdı. Yılmaz, altını çizdiği gerekçenin aynı zamanda İl Başkanı Cemalettin Torun'un da sonu olacağını ve görevden alınacağını iddia etti.

kul-hakki-hakikatli-gunahtir

Kul hakkı hakikatli günahtır!

Usta gazeteci, LODOSHABER.COM Yazarı, Özlem Buğday Yağmur, "kul hakkı"nı hatırlatan hakikatli bir yazı kaleme aldı. Yağmur, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un, "ekmekle oynadığını"n altını çizip, serzenişte bulundu.

bayramlik-agzimi-acayim

Bayramlık ağzımı açayım!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, muhafazakar belediyelerin kültür-sanatla imtihanını yazdı. Gültekin, belediyelerin Ramazan etkinliklerini de eleştirdi.

kamu-politikalarinda-olusum-surecleri

Kamu politikalarında oluşum süreçleri

EKOHaber Gazetesi'nde haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, bu hafta "Kamu Politikaları oluşum süreçleri"ni masaya yatırdı. Çarpıcı analizlerle ders niteliğinde bir yazı kaleme alan Yalçın, Kamu Politikası oluşumunda önemli başlıkların altını çizdi.

ak-partide-il-baskanligi-savasi

Ak Parti'de il başkanlığı savaşı!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Binali Yıldırım'ın Başbakan olmasıyla birlikte Ak Parti kulislerinde Bursa İl Başkanlığı için adı geçen isimleri kritik etti...

bursayi-sarsan-korkunc-iddia

Bursa'yı sarsan korkunç iddia!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Ak Parti Bursa İl Başkanlığı ve Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı'nın da karıştığı, Bursa'yı sarsacak korkunç iddialarda bulundu.

ankarada-hic-bursali-yok-muydu

Ankara'da hiç Bursalı yok muydu?

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, hafta sonu gerçekleştirilen Ak Parti kongresine dair görülmeyen detayı yazı ve Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, "neredeydiniz" diye sordu

yeni-basbakan-belli-oldu

Yeni Başbakan belli oldu!

Abdulkadir Selvi, AK Parti'de genel başkan ve başbakan adayının kim olacağı sorusunun yanıtının büyük oranda belli olduğunu ve Binali Yıldırım'ın diğer adaylara göre çok önde olduğunu yazdı. Selvi, AK Parti kulislerinde, yedi bakanın değişeceğinin konuşulduğunu da ekledi.

hep-zararsin-altepe

Hep zararsın Altepe!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin zararına icraatlarını masaya yatırdı.

partili-cumhurbaskanligi-bize-uymaz

Partili Cumhurbaşkanlığı bize uymaz!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, son gündem maddesi "Partili Cumhurbaşkanlığı"nı ele aldı ve "bu sistem bize uymaz" dedi.

git-kendini-daha-fazla-sevdirmeden

Git, kendini daha fazla sevdirmeden!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un tartışılan yanlarını dile getirip, "Git, kendini daha fazla sevdirmeden" dedi.

tersten-bak-ama-ters-bakma

Tersten bak ama ters bakma!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki genel başkan değişimini yorumladı ve Tayyip Erdoğan, istifa ederek partinin başına geçip, Başkanlık referandumu kampanyasını yürütmesini önerdi.

tarim-topraklari-sanayi-toplumuna-emanet

Tarım toprakları sanayi toplumuna emanet

Ekohaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, Türkiye'nin tarım politikasını masaya yatırdı ve önemli tespitlerde bulundu.

mhpde-son-durum

MHP'de son durum!

Yeni Marmara Yazar Mustafa Gültekin, MHP'deki kongre sürecine dair son durumu kaleme aldı.

dusuk-profil-ak-partiyi-dusurur

"Düşük profil" Ak Parti'yi düşürür!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki "Düşük Profİlli Başbakan" tartışmasına katıldı ve "Düşük Profil Ak Parti'yi düşürür" dedi.

yanildim

Yanıldım!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki değişime istinaden "yanıldım" dedi.

hayirli-olsun

Hayırlı olsun!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki genel başkan değişimiyle sonuçlanan gelişmeleri kaleme aldı.

bursayi-zor-gunler-bekliyor

Bursa'yı zor günler bekliyor!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa'da yaşanan sıkıntılar üzerine görüşlerini açıkladı.

ak-partide-yetki-devrinin-anlami-ne

Ak Parti'de yetki devrinin anlamı ne?

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki "Yetki Devri" konusunu masaya yatırdı ve bunun ne anlama geldiğini yazdı...