ozisik-turkiyeye-gireceklermis vali-abi baskanlarin-gorev-suresi-uzayabilir bursanin-gobeginde-fuhus-rezaleti ersel-peker-rezaleti-yazdi yazar-nihat-nasirdan-carpici-aciklamalar gemlikte-neler-oluyor apple-turkiyeye-mi-gelecek

Gazeteci Yazar Süleyman Özışık, bugün yayınlanan 'Türkiye'ye gireceklermiş!' başlıklı yazısında, 15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren ve yeni bir darbe girişimi olacağını

YENİ MARMARA Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Bursa Valisi İzzettin Küçük'e hitaben bir mektup kaleme aldı. Yılmaz, "kestane kebap acele cevap" diye bitirdiği mektubunda oldukça ilginç

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Okan Tuna, olası bir mini anayasa değişimiyle Milletvekili seçimlerinin bir yıl uzatılarak 2020'de yapılmasına karar verilmesi halinde, yasa gereği yerel

BURSA 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Bursa'nın göbeğinde yaşanan ve bir türlü çözüm bulunamayan fuhuş rezaletini gündemine taşıdı ve yetkilileri göreve davet etti.

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Bursa'nın ulaşım sorununu köşesine taşıdı. Peker, metro hattının olduğu istikamette diğer toplu taşıma araçlarının da olmasına dikkat

FETÖ/PDY tarafından mağdur edilen insanların haklarının iade edilmesinin gerektiğini belirten Yazar Nihat Nasır, bu yapı mensuplarınca verilen tüm menfi veya müspet yargı kararlarının

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz hakkında çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Peker, ilçedeki dönüm arazinin satışının mahkeme

Bursa'nın öncü ekonomi gazetesi EkoHaber'de yazılarına devam eden Sedat Yalçın, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in, APPLE'i belli vergi avantajlarıyla Türkiye'de yatırım yapmaya

ozisik-turkiyeye-gireceklermis

Özışık: Türkiye'ye gireceklermiş!

Gazeteci Yazar Süleyman Özışık, bugün yayınlanan 'Türkiye'ye gireceklermiş!' başlıklı yazısında, 15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren ve yeni bir darbe girişimi olacağını söyleyen emekli Albay Hasan Atilla Uğur'un ifadelerini değerlendirdi.

vali-abi

Vali Abi!

YENİ MARMARA Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Bursa Valisi İzzettin Küçük'e hitaben bir mektup kaleme aldı. Yılmaz, "kestane kebap acele cevap" diye bitirdiği mektubunda oldukça ilginç bir konuya dikkat çekti.

baskanlarin-gorev-suresi-uzayabilir

Başkanların görev süresi uzayabilir!

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Okan Tuna, olası bir mini anayasa değişimiyle Milletvekili seçimlerinin bir yıl uzatılarak 2020'de yapılmasına karar verilmesi halinde, yasa gereği yerel seçimlerle birleştirilmesi gerektiği ve bu durumda yerel seçimlerin 8 ay uzatılacağının altını çizdi. Böyle bir durumda belediye başkanlarının görev süresi 8 ay uzamış olacak.

bursanin-gobeginde-fuhus-rezaleti

Bursa'nın göbeğinde fuhuş rezaleti!

BURSA 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Bursa'nın göbeğinde yaşanan ve bir türlü çözüm bulunamayan fuhuş rezaletini gündemine taşıdı ve yetkilileri göreve davet etti.

ersel-peker-rezaleti-yazdi

Ersel Peker rezaleti yazdı!

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Bursa'nın ulaşım sorununu köşesine taşıdı. Peker, metro hattının olduğu istikamette diğer toplu taşıma araçlarının da olmasına dikkat çekerek Bursa'da kanayan bir yaraya parmak bastı.

yazar-nihat-nasirdan-carpici-aciklamalar

Yazar Nihat Nasır'dan çarpıcı açıklamalar!

FETÖ/PDY tarafından mağdur edilen insanların haklarının iade edilmesinin gerektiğini belirten Yazar Nihat Nasır, bu yapı mensuplarınca verilen tüm menfi veya müspet yargı kararlarının raftan indirilmesi gerektiğini dile getirdi.

gemlikte-neler-oluyor

Gemlik'te neler oluyor?

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz hakkında çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Peker, ilçedeki dönüm arazinin satışının mahkeme kararıyla iptal edildiğini ancak Başkan Yılmaz'ın bu karara uymadığını iddia etti.

apple-turkiyeye-mi-gelecek

Apple Türkiye'ye mi gelecek?

Bursa'nın öncü ekonomi gazetesi EkoHaber'de yazılarına devam eden Sedat Yalçın, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in, APPLE'i belli vergi avantajlarıyla Türkiye'de yatırım yapmaya davet ettiğini ancak FETÖ'nün APPLE'nin Türkiye'ye gelmemesi için kirli bilgi yaydığına dikkat çekti.

evet-ben-tetikciyim

Evet, ben tetikçiyim!

ŞEHİR Gazetesi Yazarı Mahmut Çakmak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin kendisine "aba altından sopa" gösterdiğini yazdı. Çakmak, Altepe'ye "bize kızacağına sokaktaki insanların tepkilerine kulak vermelidir" dedi.

ardic-milletin-umurundaydi-sanki

Ardıç: Milletin umurundaydı sanki!

MHP'de Meral Akşener ihraç edildi, CHP'de de Kemal Kılıçdaroğlu'nun kulağına da "Selin Sayek Böke" kar suyu kaçtı.

pinar-yeniyigitten-bomba-kulis

Pınar Yeniyiğit'ten bomba kulis!

BURSA5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit'ten bomba bir kulis geldi. Yeniyiğit, Ak Parti eski milletvekili Bedrettin Yıldırım'ın Bursa İl Başkanlığı'na adının geçtiğini iddia etti.

altepe-altepe-altepe

Altepe, Altepe, Altepe...

ŞEHİR Gazetesi Yazarı Mahmut Çakmak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi yerden yere vurdu. Çakmak, Altepe'nin icraatlarını sıralayıp, bunların Bursa'ya neleri kaybettirdiğini yazdı...

bursayi-bu-aydan-sonra-zor-gunler-bekliyor

Bursa'yı bu aydan sonra zor günler bekliyor

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Okan Tuna, 19 Eylül'de okulların açılması ve 7 bin dolayında okul servisinin trafiğe katılmasıyla birlikte Bursa'yı çok zor günlerin beklediğini yazdı.

bayramdan-sonra-gidicisin-topbas

Bayramdan sonra gidicisin Topbaş!

Gazeteci Süleyman Özışık tarihe not düşmeye devam ediyor. Özışık, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın bayramdan sonra gideceğini yazdı.

ak-partide-feto-mucadelesi

Ak Parti'de FETÖ mücadelesi!

HÜRRİYET Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, Ak Parti'deki FETÖ mücadelesinde son durumu yazdı. Selvi, kamuoyundaki iddialara cevap ararken, Ak Parti içerisinde iki görüşün çatıştığını yazdı.

toplumun-liyakat-beklentisi

Toplumun liyakat beklentisi!

Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, toplumun liyakat beklentisine ve siyasetin liyakat ihtiyacına parmak bastı. "Milletimiz liyakati hak ediyor" diyen Yalçın, konuyu derinlemesine inceleyen bir analiz yazısı kaleme aldı.

ozisiktan-tarihi-cagri

Özışık'tan tarihi çağrı!

Gazeteci Süleyman Özışık, 15 Temmuz ve devam eden süreçte tarihe not düşmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakın olup ama Erdoğan'la olmayan isimleri tek tek yazan Özışık'tan yine tarihi bir çağrı geldi.

bursayi-ne-hale-getirdin-altepe

Bursa'yı ne hale getirdin Altepe?

OLAY Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, her gün artan kent içi trafiğine dikkat çektiği yazısında Bursa'da Çevre Yolu'nda bile trafiğin tıkandığını dile getirdi.

recep-altepe-bu-ise-ne-der-acaba

Recep Altepe bu işe ne der acaba?

Gazeteci Süleyman Özışık'tan Bursa gündemini sarsacak bir yazı. Özışık, FETÖ'cülerin Bursa Büyükşehir Belediyesi'ndeki yerlerini korduğunu söyledi.

istifa-et-burkay

İstifa et Burkay!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, BTSO Başkanı İbrahim Burkay'ın, Fetullah Gülen ve ona bağlı yayın/basım kuruluşlarıyla ilişkisini içeren bir yazı kaleme aldı...