temizlik-ak-partiye-de-sicrayacak muhalefet-kulturu-ve-golge-kabine-ihtiyaci baskan-altepeye-sesleniyorum yine-yeniden-varlik-barisi neyle-kimle-savasiyoruz sedat-yalcin-yazdi-kent-tunelleri erdogandan-aktasa-telefon bakan-ala-il-danismaya-neden-katilmadi

BURSA 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, darbe kalkışmasından sonra TSK, Emniyet ve birçok kamu kurumunda başlayan temizliğin yakın bir gelecekte Ak Parti içerisinde de

Bursa'nın en büyük ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, bu hafta "Muhalefet Kültürü"nü masaya yatırdı. Siyaset dersi niteliğindeki tespitleriyle

ROTABURSA.COM Yazarı Recai Albay, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye seslendi ve önerilerde bulundu.

Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, İngiltere'nin AB'den ayrılma sürecinde Türkiye'nin pozisyonunu ve AB'nin dağılma sürecine dair

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, İstanbul Havalimanı'nda yapılan saldırı ekseninde, Türkiye'nin başına bela olmuş terör örgütlerini masaya yatırdı.

EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, "Kent Tünelleri" başlıklı bir yazı kaleme alarak, trafik çilesi çeken ve yeterli çözüm üretemeyen Bursa'nın "Kent

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı arayıp, Kayra Bebeğin sağlık durumunu sorup, gerekli yardımın yapılmasını istedi. Görüşmenin sonunda

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın, Ak Parti Bursa İl Divan Toplantısı'na neden katılmadığını yazdı. Yılmaz, altını çizdiği

temizlik-ak-partiye-de-sicrayacak

Temizlik Ak Parti'ye de sıçrayacak!

BURSA 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, darbe kalkışmasından sonra TSK, Emniyet ve birçok kamu kurumunda başlayan temizliğin yakın bir gelecekte Ak Parti içerisinde de başlayacağını iddia etti.

muhalefet-kulturu-ve-golge-kabine-ihtiyaci

Muhalefet kültürü ve gölge kabine ihtiyacı!

Bursa'nın en büyük ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, bu hafta "Muhalefet Kültürü"nü masaya yatırdı. Siyaset dersi niteliğindeki tespitleriyle Yalçın, "Gölge Kabine" ihtiyacına işaret etti.

baskan-altepeye-sesleniyorum

Başkan Altepe'ye sesleniyorum!

ROTABURSA.COM Yazarı Recai Albay, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye seslendi ve önerilerde bulundu.

yine-yeniden-varlik-barisi

Yine yeniden varlık barışı

Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, İngiltere'nin AB'den ayrılma sürecinde Türkiye'nin pozisyonunu ve AB'nin dağılma sürecine dair çarpıcı analizlerde bulundu.

neyle-kimle-savasiyoruz

Neyle, kimle savaşıyoruz?

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, İstanbul Havalimanı'nda yapılan saldırı ekseninde, Türkiye'nin başına bela olmuş terör örgütlerini masaya yatırdı.

sedat-yalcin-yazdi-kent-tunelleri

Sedat Yalçın yazdı: Kent tünelleri

EkoHaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, "Kent Tünelleri" başlıklı bir yazı kaleme alarak, trafik çilesi çeken ve yeterli çözüm üretemeyen Bursa'nın "Kent Tünelleri"ni tartışması gerektiğini ifade etti.

erdogandan-aktasa-telefon

Erdoğan'dan Aktaş'a telefon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı arayıp, Kayra Bebeğin sağlık durumunu sorup, gerekli yardımın yapılmasını istedi. Görüşmenin sonunda Başkan Aktaş ise Cumhurbaşkanını İnegöl'e davet etti. Bursa Hakimiyet Gazetesi'nden Ersel Peker konuyu bugün köşesinden duyurdu.

bakan-ala-il-danismaya-neden-katilmadi

Bakan Ala, İl Danışma'ya neden katılmadı?

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Yılmaz, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın, Ak Parti Bursa İl Divan Toplantısı'na neden katılmadığını yazdı. Yılmaz, altını çizdiği gerekçenin aynı zamanda İl Başkanı Cemalettin Torun'un da sonu olacağını ve görevden alınacağını iddia etti.

kul-hakki-hakikatli-gunahtir

Kul hakkı hakikatli günahtır!

Usta gazeteci, LODOSHABER.COM Yazarı, Özlem Buğday Yağmur, "kul hakkı"nı hatırlatan hakikatli bir yazı kaleme aldı. Yağmur, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un, "ekmekle oynadığını"n altını çizip, serzenişte bulundu.

bayramlik-agzimi-acayim

Bayramlık ağzımı açayım!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, muhafazakar belediyelerin kültür-sanatla imtihanını yazdı. Gültekin, belediyelerin Ramazan etkinliklerini de eleştirdi.

kamu-politikalarinda-olusum-surecleri

Kamu politikalarında oluşum süreçleri

EKOHaber Gazetesi'nde haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, bu hafta "Kamu Politikaları oluşum süreçleri"ni masaya yatırdı. Çarpıcı analizlerle ders niteliğinde bir yazı kaleme alan Yalçın, Kamu Politikası oluşumunda önemli başlıkların altını çizdi.

ak-partide-il-baskanligi-savasi

Ak Parti'de il başkanlığı savaşı!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Binali Yıldırım'ın Başbakan olmasıyla birlikte Ak Parti kulislerinde Bursa İl Başkanlığı için adı geçen isimleri kritik etti...

bursayi-sarsan-korkunc-iddia

Bursa'yı sarsan korkunç iddia!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Ak Parti Bursa İl Başkanlığı ve Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı'nın da karıştığı, Bursa'yı sarsacak korkunç iddialarda bulundu.

ankarada-hic-bursali-yok-muydu

Ankara'da hiç Bursalı yok muydu?

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, hafta sonu gerçekleştirilen Ak Parti kongresine dair görülmeyen detayı yazı ve Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, "neredeydiniz" diye sordu

yeni-basbakan-belli-oldu

Yeni Başbakan belli oldu!

Abdulkadir Selvi, AK Parti'de genel başkan ve başbakan adayının kim olacağı sorusunun yanıtının büyük oranda belli olduğunu ve Binali Yıldırım'ın diğer adaylara göre çok önde olduğunu yazdı. Selvi, AK Parti kulislerinde, yedi bakanın değişeceğinin konuşulduğunu da ekledi.

hep-zararsin-altepe

Hep zararsın Altepe!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin zararına icraatlarını masaya yatırdı.

partili-cumhurbaskanligi-bize-uymaz

Partili Cumhurbaşkanlığı bize uymaz!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, son gündem maddesi "Partili Cumhurbaşkanlığı"nı ele aldı ve "bu sistem bize uymaz" dedi.

git-kendini-daha-fazla-sevdirmeden

Git, kendini daha fazla sevdirmeden!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un tartışılan yanlarını dile getirip, "Git, kendini daha fazla sevdirmeden" dedi.

tersten-bak-ama-ters-bakma

Tersten bak ama ters bakma!

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'deki genel başkan değişimini yorumladı ve Tayyip Erdoğan, istifa ederek partinin başına geçip, Başkanlık referandumu kampanyasını yürütmesini önerdi.

tarim-topraklari-sanayi-toplumuna-emanet

Tarım toprakları sanayi toplumuna emanet

Ekohaber'de haftalık yazılarına devam eden Sedat Yalçın, Türkiye'nin tarım politikasını masaya yatırdı ve önemli tespitlerde bulundu.