ak-parti-bursada-feto-sorusturmasi altepeden-celike-adaylik-gondermesi ekonomideki-hassasiyetler altepe-heyecanim-yerinde iste-yilin-enleri dunyanin-gercek-gundemi chp-bursada-restlesme ayyildiz-yeniden-sahalarda

15 Temmuz’dan sonra FETÖ’yle mücadelede ciddi yol kat etmesine rağmen muhalefet tarafından ‘kendi içinde temizlik yapmadığı’ yönünde sürekli eleştirilen AK Parti’de, bu kapsamda

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, samimi açıklamalar yaptı. Yeniden adaylık için "varım" diyen Altepe, olası rakibi Tarım Bakanı Faruk Çelik'e de iğneleyici mesaj gönderdi.

Sedat Yalçın, Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam ediyor. Yalçın, bu hafta, dünyadaki son gelişmeler ve içinden geçtiğimiz süreçte ekonomide

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediye başkanlığı için yeniden aday olduğunu açıkladı. Altepe, devam eden hizmetlerin tamamlanması için üçüncü

ROTABURSA.COM ve Bursa 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Bursa'da yılın "en"lerini yazdı. Yeniyiğit, Bursa medyasına da değinerek yılın en çok okunan yazarlarının kimler olduğunu

EkoHaber Gazetesi Yazarı Sedat Yalçın, 2017'ye az bir süre kala derinlemesine bir dünya gündemi analizi yaptı.

CHP Bursa İl Başkanlığı'nda kadın kolları başkanı ile İl Başkanı arasında "dedikodu" kavgası yaşandı.

Bursa'da başarılı Sağlık İl Müdürlüğü görevinden sonra Sağlık Bakanlığı'nda Saha Koordinatörü olarak yine başarılı falaaliyetlere imza atan Dr. Osman Ayyıldız, Recep Akdağ'la

ak-parti-bursada-feto-sorusturmasi

Ak Parti Bursa'da FETÖ soruşturması!

15 Temmuz’dan sonra FETÖ’yle mücadelede ciddi yol kat etmesine rağmen muhalefet tarafından ‘kendi içinde temizlik yapmadığı’ yönünde sürekli eleştirilen AK Parti’de, bu kapsamda operasyon başladı. Ankara’dan gelen önemli bir isim, şüphelileri tek tek sorguluyor

altepeden-celike-adaylik-gondermesi

Altepe'den Çelik'e adaylık göndermesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, samimi açıklamalar yaptı. Yeniden adaylık için "varım" diyen Altepe, olası rakibi Tarım Bakanı Faruk Çelik'e de iğneleyici mesaj gönderdi.

ekonomideki-hassasiyetler

Ekonomideki hassasiyetler

Sedat Yalçın, Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de haftalık yazılarına devam ediyor. Yalçın, bu hafta, dünyadaki son gelişmeler ve içinden geçtiğimiz süreçte ekonomide oluşan hassasiyetleri ele aldı.

altepe-heyecanim-yerinde

Altepe: Heyecanım yerinde!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediye başkanlığı için yeniden aday olduğunu açıkladı. Altepe, devam eden hizmetlerin tamamlanması için üçüncü dönemde de göreve talip olduğunu açıkladı.

iste-yilin-enleri

İşte yılın "en"leri

ROTABURSA.COM ve Bursa 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Bursa'da yılın "en"lerini yazdı. Yeniyiğit, Bursa medyasına da değinerek yılın en çok okunan yazarlarının kimler olduğunu söyledi.

dunyanin-gercek-gundemi

Dünyanın gerçek gündemi

EkoHaber Gazetesi Yazarı Sedat Yalçın, 2017'ye az bir süre kala derinlemesine bir dünya gündemi analizi yaptı.

chp-bursada-restlesme

CHP Bursa'da restleşme!

CHP Bursa İl Başkanlığı'nda kadın kolları başkanı ile İl Başkanı arasında "dedikodu" kavgası yaşandı.

ayyildiz-yeniden-sahalarda

Ayyıldız yeniden sahalarda

Bursa'da başarılı Sağlık İl Müdürlüğü görevinden sonra Sağlık Bakanlığı'nda Saha Koordinatörü olarak yine başarılı falaaliyetlere imza atan Dr. Osman Ayyıldız, Recep Akdağ'la birlikte yeniden aynı görevine geri döndü.

mudanyada-isler-karisti

Mudanya'da işler karıştı!

Mudanya Belediyesi’ndeki CHP’li Meclis üyeleri Metin Uyanık, Metin Bağcı, Mustafa Ay ve Mahmure Uçar’ın seçim öncesinde verdikleri istifa mektupları Başkan Hayri Türkyılmaz tarafından işleme konulmuş, İlçe Seçim Kurulu da bu istifaları kabul etmişti.

iste-baskanlarin-karnesi

İşte başkanların karnesi!

ROTABURSA.COM ve Bursa5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Ak Parti, CHP ve MHP il başkanlarının performanslarını masaya yatırdı ve karnelerini çıkardı.

faruk-celik-start-verdi

Faruk Çelik start verdi!

Gazeteci Yüksel Baysal, Tarım Bakanı Faruk Çelik'in son günlerde Bursa'yla daha yakından ilgilendiğinin altını çizip, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kampanyayı başlattığını iddia etti.

kent-icin-bir-umut-bdk

Kent için bir umut: BDK

Yeni Marmara Gazetesi Yazarı Aysın Komitgan, Bursa'nın aktif STK'larından birisi olan BDK'nın dünü bugünü ve yarınına dair yolculuğunu kaleme aldı.

kanal-16-ya-ozel-odul

Kanal 16 ya özel ödül

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Anadolu Medya Ödülleri' Ankara'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

irgil-yerel-basina-daha-cok-destek-verilsin

İrgil: Yerel basına daha çok destek verilsin

CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, mahalli basının meselelerini Meclis’te dile getirerek, Basın İlan Kurumu'ndan yerel gazete ve internet siteleri için daha fazla destek talebinde bulundu.

chp-mudanyayi-kaybedebilir

CHP Mudanya'yı kaybedebilir!

Mudanya’da tehlike çanlarının çaldığını söyleyen Yüksel Baysal, CHP’nin ilk seçimde bu ilçeyi kaybedebileceğini söyledi.

doktora-sucustu-

Doktora suçüstü!

Bursa'da sağlık sektörünün nabzını tutan Lale Aksoy Çekirge Devlet Hastanesi'nde yaşanan bir skandalı kamuoyuna taşıdı.

bati-batiyor-azizim

Batı, batıyor azizim!

ROTABURSA.COM Yazarı KARAGÖZ, Batı'nın Türkiye üzerindeki yaptırımları masaya yatırıp, Batı'nın battığını ifade etti...

ak-partide-yeni-siyasi-surec

Ak Parti'de yeni siyasi süreç!

ROTABURSA.COM VE Bursa5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Ak Parti'de ertelenen kongre takvimiyle yeni gelişen siyasi süreci kaleme aldı.

ak-partide-flas-kongre-gelismesi

Ak Parti'de flaş kongre gelişmesi!

Yeni anayasa değişikliği teklifinin Aralık ayında Meclis Genel Kurulu’na gelmesi ve MHP’nin yardımıyla en az 330 oyun bulunabilme, ardından da Nisan ayında bir referanduma gidilme ihtimalinin artmasıyla, Ak Parti'de kongreler ertelendi.

yildirim-yeni-elbisesini-giyiyor

Yıldırım yeni elbisesini giyiyor!

ROTABURSA.COM ve Bursa 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Yıldırım Belediyesi'ni masaya yatırdı ve Başkan Edebali'yi bir terziye benzeterek, Yıldırım'a yeni bir elbise biçildiğini söyledi. Yeniyiğit ayrıca, Başkan Edebali'nin FETÖ ile mücadelede Bursa'da öncü bir rol oynadığının altını çizdi.