bgc-odulleri-sahiplerini-buldu helvali-ugurlamalara-az-kaldi olme-ey-insanlik erdogan-il-baskanlarinin-istifasini-alacak yazarlardan-toruna-elestiri baysal-yuzde-ellisi-bile-tarihe-gecirir bari-istifa-etseydin yeni-marmaraya-cirkin-saldiri

Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak organize edilen BGC 2016 Başarı Ödülleri Yarışması Ödül Töreni, Bursa Suare’de yapıldı.

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Lale Aksoy, Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti'nin başına geçmesiyle birlikte teşkilatlardan bürokrasiye köklü bir değişim yaşanacağını dile getirdi.

BURSA HAYAT Gazetesi Yazarı Bilal Kayaaltı, Bursa'da yaşanan bir insanlık dramını gözler önüne serdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 21 Mayıs tarihindeki büyük kongresine adım adım yaklaşılırken, kamuoyunda spekülasyonlar artıyor. YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal,

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin, 3. yılını değerlendirdiği toplantıyla aynı gün ve saatte Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un da toplantı düzenlemesi ve o

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin 3. yıl değerlendirmesinde altını çizdiği kentsel dönüşüm projelerini köşesine

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ile aynı gün ve saatte basın toplantısı düzenlemesine

Bursa'da gazeteye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı

bgc-odulleri-sahiplerini-buldu

BGC ödülleri sahiplerini buldu!

Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak organize edilen BGC 2016 Başarı Ödülleri Yarışması Ödül Töreni, Bursa Suare’de yapıldı.

helvali-ugurlamalara-az-kaldi

Helvalı uğurlamalara az kaldı!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Lale Aksoy, Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti'nin başına geçmesiyle birlikte teşkilatlardan bürokrasiye köklü bir değişim yaşanacağını dile getirdi.

olme-ey-insanlik

Ölme ey insanlık!

BURSA HAYAT Gazetesi Yazarı Bilal Kayaaltı, Bursa'da yaşanan bir insanlık dramını gözler önüne serdi.

erdogan-il-baskanlarinin-istifasini-alacak

Erdoğan il başkanlarının istifasını alacak!

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 21 Mayıs tarihindeki büyük kongresine adım adım yaklaşılırken, kamuoyunda spekülasyonlar artıyor. YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Erdoğan'ın, 21 Mayıs'tan sonra Ak Parti'de bütün il başkanlarının istifasını alacağını ve partide yeni bir yapılanmaya gideceğini yazdı.

yazarlardan-toruna-elestiri

Yazarlardan Torun'a eleştiri!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin, 3. yılını değerlendirdiği toplantıyla aynı gün ve saatte Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un da toplantı düzenlemesi ve o toplantıda da dişe dokunur bir açıklama yapmamasının yankıları devam ediyor. Bursa medyası olayı Torun'un, Edebali'nin toplantısını gölgelemek adına atılmış bir adım, bir "sabotaj" olarak yorumladı.

baysal-yuzde-ellisi-bile-tarihe-gecirir

Baysal: Yüzde ellisi bile tarihe geçirir!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin 3. yıl değerlendirmesinde altını çizdiği kentsel dönüşüm projelerini köşesine taşıdı ve yapılanlar için "hayali bile Edebali'yi tarihe geçirir" dedi.

bari-istifa-etseydin

Bari istifa etseydin!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ile aynı gün ve saatte basın toplantısı düzenlemesine dair çarpıcı bir yazı kaleme aldı...

yeni-marmaraya-cirkin-saldiri

Yeni Marmara'ya çirkin saldırı!

Bursa'da gazeteye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı

altepe-sonunda-patladi

Altepe sonunda patladı!

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, 55 yıldır devam eden Bursa Festivali’ne destek çıkmayan büyük şirketleri yazarak, Altepe’nin açıklamalarını köşesine taşıdı...

feto-nedir-ne-degildir

FETÖ nedir, ne değildir?

Gazeteci Erem Şentürk, "FETÖ’yü koyduğumuz yeri doğru tahlil etmek lazım!" başlıklı yazısıyla FETÖ'nün ne olduğunu çok net bir şekilde gözler önüne serdi.

500-kisi-0530da-safak-ayini-yapti

500 kişi 05.30’da “Şafak Ayini” yaptı!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yülsel Baysal, "Anzaklar, Çanakkale’de yenilen atalarını dünyanın öbür ucundan gelip anıyorlar; biz galip gelen atalarımızı gölgelemek için elimizden geleni yapıyoruz!" diyerek tarihi bir hatırlatma yazısı yazdı.

erdogandan-ak-partiye-3-talimat

Erdoğan'dan Ak Parti'ye 3 talimat!

HÜRRİYET Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın Ak Parti'ye talimat verdiğini ve 2019'a kadarki süreci üç aşamaya böldüğünü yazdı.

kervan-yoruldukca-yuk-agirlasir

'Kervan yoruldukça yük ağırlaşır'

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, 16 Nisan referandum sonrasında Ak Parti içinde yaşanan derin tartışma ve 2019 yolunda atılması gereken adımları kaleme aldı...

kafa-ayni-kafa

Kafa aynı kafa!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, 16 Nisan referandumu sonrasında CHP'nin, "seçimi tanımıyoruz" çıkışı özelinde bir CHP analizi yaptı ve çarpıcı görüşlere yer verdi.

bugun-secim-olsa-partilerin-oyu-kactir

Bugün seçim olsa partilerin oyu kaçtır?

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, referandum sonrasında, bugün bir seçim olsa partilerin Bursa'daki oy dağılımını yazdı.

bursayi-yildirim-kurtardi

Bursa'yı Yıldırım kurtardı!

OLAY Gazetesi Yazarı Mustafa Özdal, Bursa'daki "evet" oylarının yüksek çıkmasında en önemli etkenin Yıldırım olduğunun altını çizdi.

helal-olsun-size-gencler

Helal olsun size gençler!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, "Bursa Platformu" adıyla bir araya gelip, "mesele memleket meselesi, söz konusu vatan" diyerek yoğun bir çalışma yürüten gençlerin anlamlı çabasını köşesine taşıdı.

baysaldan-ozdile-sert-elestiri

Baysal'dan Özdil'e sert eleştiri!

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yılmaz Özdil'e sert eleştiride bulundu. Baysal, "Kemalist düşünceyi dogmatizme dönüştüren, Türkiye’nin her yerini İzmir sanan Yılmaz Özdil, Kılıçdaroğlu’na karşı haddini ve ölçüsünü aştı..." dedi

kolaylidan-bakanlar-kuruluna-cagri

Kolaylı'dan Bakanlar Kurulu'na çağrı!

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, yazılı bir açıklama yaparak, resmi ilân tarifesinin yenilenmesi konusunda Bakanlar Kurulu’na çağrıda bulundu.

erdogan-altepeye-ne-dedi

Erdoğan, Altepe'ye ne dedi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa mitinginde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi kürsüye çağırıp, bir süre sohbet ettiler. Herkes kürsüde ne konuşulduğunu merak ediyordu ki; Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, o sorunun cevabını verdi.