Süper Timsah
albayraktan-kurtulmusa-kapak bilal-kayaalti-kent-gazetesinde erdogandan-karsi-hamle babacanin-partisine-dair-carpici-bir-yazi ocaktandan-carpici-bir-yazi bursa-ovasina-bir-hancer-daha erdogandan-onemli-aciklama kolayli-basin-erteleme-bekliyor

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk’ten Muharrem Sarıkaya’nın “Siz yeni parti çalışmalarına nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna verdiği cevaba KARAR Gazetesi Yazarı

Bursa'da yerel medyanın tanınan isimlerinden gazeteci Bilal Kayalıtı, bugün itibariyle, haber, yorum ve yazılarıyla Bursa Kent Gazetesi'nde olacak.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'den istifa eden ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün desteğiyle yeni parti kurma hazırlıklarını sürdüren Ali

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e yakınlığı ile bilinen gazeteci-yazar Fehmi Koru, Gül'ün desteğiyle Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiyle ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

KARAR Gazetesi Yazarı Mehmet Ocaktan'dan çarpıcı bir yazı.

Osmangazi Belediye Meclisi, geçen günlerde çok önemli bir karara imza attı. Bursa'nın gözde yerleşim yeri Nilüferköy'de oto yan sanayi tesislerinin kurulmasının önünü açtı.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, yerel basının yok olmasına sessiz kalınmasının, başta yönetenler olmak üzere toplumun tüm kesimleri için

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, yazılı bir açıklama yaparak, yerel basın kuruluşlarından 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren ''vergi borcu yoktur'' yazısı

albayraktan-kurtulmusa-kapak

Albayrak'tan Kurtulmuş'a kapak!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk’ten Muharrem Sarıkaya’nın “Siz yeni parti çalışmalarına nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna verdiği cevaba KARAR Gazetesi Yazarı Hakan Albayrak'tan sert cevap geldi.

bilal-kayaalti-kent-gazetesinde

Bilal Kayaaltı Kent Gazetesi'nde

Bursa'da yerel medyanın tanınan isimlerinden gazeteci Bilal Kayalıtı, bugün itibariyle, haber, yorum ve yazılarıyla Bursa Kent Gazetesi'nde olacak.

erdogandan-karsi-hamle

Erdoğan'dan karşı hamle

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'den istifa eden ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün desteğiyle yeni parti kurma hazırlıklarını sürdüren Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na karşı kılıcı hamleye hazırlanıyor.

babacanin-partisine-dair-carpici-bir-yazi

Babacan'ın partisine dair çarpıcı bir yazı!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e yakınlığı ile bilinen gazeteci-yazar Fehmi Koru, Gül'ün desteğiyle Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiyle ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

ocaktandan-carpici-bir-yazi

Ocaktan'dan çarpıcı bir yazı!

KARAR Gazetesi Yazarı Mehmet Ocaktan'dan çarpıcı bir yazı.

bursa-ovasina-bir-hancer-daha

Bursa ovasına bir hançer daha!

Osmangazi Belediye Meclisi, geçen günlerde çok önemli bir karara imza attı. Bursa'nın gözde yerleşim yeri Nilüferköy'de oto yan sanayi tesislerinin kurulmasının önünü açtı.

erdogandan-onemli-aciklama

Erdoğan'dan önemli açıklama!

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, yerel basının yok olmasına sessiz kalınmasının, başta yönetenler olmak üzere toplumun tüm kesimleri için büyük vebal olacağını ifade etti.

kolayli-basin-erteleme-bekliyor

Kolaylı: Basın erteleme bekliyor!

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, yazılı bir açıklama yaparak, yerel basın kuruluşlarından 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren ''vergi borcu yoktur'' yazısı istenmesine ilişkin uygulamanın ertelenmesini istedi.

imamoglunun-mavi-kravati

İmamoğlu'nun mavi kravatı!

ASDER Başkanı Arif Çelenk'in, Ekrem İmamoğlu'nun mavi kravatına farklı anlamlar yükleyerek sosyal medya paylaşımı tepki çekti.

iste-cevreci-ve-ornek-imam

İşte çevreci ve örnek imam

Bursa'da, Hacı İbrahim Bostancı Cami'nde görev yapan İmam Mehmet Yiğit, herkesin takdirini kazanan, iş ve ekonomik kaybın önüne geçecek bir öneride bulundu.

yildirim-belediyesinin-borcu-ne-kadar

Yıldırım Belediyesi'nin borcu ne kadar?

Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt, Yıldırım Belediyesi'nin borcunun 680 milyon lira olduğu iddia edilen borcu konusunda dikkat çeken bir açıklama yaptı.

ulu-mahallede-fuhus-pazarligi

Ulu Mahalle'de fuhuş pazarlığı!

Bursa'da sokak aralarındaki fuhuş ve uyuşturucu ticareti yapılmasına tepkiler gün geçtikçe artıyor. Osmangazi'nin Ulu Mahallesi'nde sokak aralarında yapılan fuhuş pazarlığı mahalle sakinleri başta olmak üzere gören herkesin tepkisini çekiyor.

yeni-olusuma-dair-carpici-analiz

Yeni oluşuma dair çarpıcı analiz!

Ak Parti ile yol ayrımında olup, bir süredir yeni parti kuracakları iddia edilen Ahmet Davutoğlu ile Abdullah Gül- Ali Babacan'ın çalışmaları hakkında son durumun ne olduğuna dair önemli bir yazı...

reform-iletisim-kazasina-ugramasin

Reform iletişim kazasına uğramasın!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, yeni eğitim sistemine dair açıklamaları yeteri kadar anlaşılmamış olacak ki; sistem milyonlarca öğrenci, öğretmen ve velileri ilgilendiriyor olmasına rağmen hak ettiği kadar tartışılmadı.

chp-bursada-yaris-erken-basladi

CHP Bursa'da yarış erken başladı!

Yerel seçimlerde Bursa'da aradığını bulamayan Cumhuriyet Halk Partisi'nde kazan kaynamaya başladı. İl Başkanlığı için adı geçenler, kimlerin kimi destekleyeceği konuları parti kulislerini hareketlendirdi.

gazeteciler-imdat-cagrisi-yapti

Gazeteciler 'imdat' çağrısı yaptı!

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun toplantısında basının sıkıntıları masaya yatırılırken, özellikle Anadolu medyasının dayanma gücünün kalmadığına vurgu yapıldı.

ak-partdeki-fetocu-vekil-kim

Ak Part'deki FETÖ'cü vekil kim?

Ak Parti Bursa eski milletvekili ve KARAR Gazetesi Yazarı Mehmet Ocaktan, gündemi sarsacak bir yazı kaleme aldı. Ocaktan, Ak Parti içerisinde ve Ak Parti'yi en üst mercilerde temsil eden bir vekilin "halis mulis FETÖCÜ" olduğunu iddia etti.

gozyaslariyla-dinledigim-olay

Gözyaşlarıyla dinlediğim olay!

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, gözyaşlarıyla dinlediği bir olayı köşesine aktardı. Baysal, Ankara'da görevli olduğu zamanlarda da bu türden olaylarla sıkça karşılaştığının altını çizdiği yazısını yerel yöneticilere de bir hatırlatma yaptı.

babacanla-ilgili-bomba-kulis

Babacan'la ilgili bomba kulis!

31 Mart seçimleri öncesinde siyaset gündeminin en çok konuşulan konularından birisi de eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın yeni parti kurup siyasete döneceği iddialarıydı.

kamu-gorevlileri-ve-nezaket

Kamu görevlileri ve nezaket!

BURSA HAYAT GAZETESİ Yazarı Bilal Kayaaltı, Bursa'da okul hastane gibi kamu kurum yöneticilerinin "güç zehirlenmesi" yaşadığının altını çizdiği yazısında kamuda yaşanan sorunları dile getirdi.

ÇOK OKUNANLAR