faruk-celik-15-temmuz-gecesi-neredeydi buyuksehir-metrolari tenesire-gelesin-feto ak-partide-hareketlilik acin-kapilari-yikilsin-avrupa darbe-oluyor-uyuma-bursa hem-kel-hem-fodul erken-secime-hazirlanin

OLAY Gazetesi Yazarı Mustafa Özdal, Tarım Bakanı Faruk Çelik'in, hain darbe girişimin yaşandığı 15 Temmuz gecesi nerede olduğunu ve neler yaşadığını köşesine taşıdı.

Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de yazarlarından Sedat Yalçın, modern çağda şehirlerin en önemli sorununa neşter vurdu...

BURSA5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, evleneceği iddia edilen FETÖ Terör örgütü başı Fetullah Gülen'le alakalı çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Yeniyiğit, "teneşire gelesin

Yüksek Seçim Kurulu’nun filigranlı pusulalar basmaya başlaması ve beraberindeki erken seçim iddialarına ilave olarak AK Parti’de hareketlilik başladı. Partinin Genel Merkez yönetimi,

BURSA5N1K Gazetesi'nin gözükara yazarı Karagöz, Batı'nın mülteci ve terör konusunda ikiyüzlü tutumunu masaya yatırdı ve "açın kapıları yıkılsın Avrupa" dedi.

BURSA5N1K Gazetesi'nin gözü kara yazarı Karagöz, Bursa medyasında büyük gazetelerin yanından yakınından geçmediği dosya haberleri küçük gazetelerde yayınlandığını yazdı.

ŞEHİR Gazetesi Yazarı Mahmut Çakmak, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'a, "hem kel hem fodul" dedi. Çakmak, Torun'un sözleriyle başladığı ve adeta röntgenini çektiği yazısında

Gazeteci Süleyman Özışık, bir erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Özışık, yerel ve genel seçimin birleştirilip bir erken seçimin olacağını ve bunun da 2018'i

faruk-celik-15-temmuz-gecesi-neredeydi

Faruk Çelik 15 Temmuz gecesi neredeydi?

OLAY Gazetesi Yazarı Mustafa Özdal, Tarım Bakanı Faruk Çelik'in, hain darbe girişimin yaşandığı 15 Temmuz gecesi nerede olduğunu ve neler yaşadığını köşesine taşıdı.

buyuksehir-metrolari

Büyükşehir metroları...

Bursa'nın saygın ekonomi gazetesi EkoHaber'de yazarlarından Sedat Yalçın, modern çağda şehirlerin en önemli sorununa neşter vurdu...

tenesire-gelesin-feto

Teneşire gelesin FETÖ!

BURSA5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, evleneceği iddia edilen FETÖ Terör örgütü başı Fetullah Gülen'le alakalı çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Yeniyiğit, "teneşire gelesin Fetö" başlığını kullandığı yazıda, gelin adayının da kim olabileceğine işaret etti.

ak-partide-hareketlilik

Ak Parti'de hareketlilik!

Yüksek Seçim Kurulu’nun filigranlı pusulalar basmaya başlaması ve beraberindeki erken seçim iddialarına ilave olarak AK Parti’de hareketlilik başladı. Partinin Genel Merkez yönetimi, yıl sonu itibariyle il ve ilçe kongrelerini başlatmaya hazırlanıyor.

acin-kapilari-yikilsin-avrupa

Açın kapıları yıkılsın Avrupa!

BURSA5N1K Gazetesi'nin gözükara yazarı Karagöz, Batı'nın mülteci ve terör konusunda ikiyüzlü tutumunu masaya yatırdı ve "açın kapıları yıkılsın Avrupa" dedi.

darbe-oluyor-uyuma-bursa

Darbe oluyor, uyuma Bursa!

BURSA5N1K Gazetesi'nin gözü kara yazarı Karagöz, Bursa medyasında büyük gazetelerin yanından yakınından geçmediği dosya haberleri küçük gazetelerde yayınlandığını yazdı.

hem-kel-hem-fodul

Hem kel hem fodul!

ŞEHİR Gazetesi Yazarı Mahmut Çakmak, Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'a, "hem kel hem fodul" dedi. Çakmak, Torun'un sözleriyle başladığı ve adeta röntgenini çektiği yazısında sunduğu çelişkiler manzumesiyle adeta "kral çıplak" dedi.

erken-secime-hazirlanin

Erken seçime hazırlanın!

Gazeteci Süleyman Özışık, bir erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Özışık, yerel ve genel seçimin birleştirilip bir erken seçimin olacağını ve bunun da 2018'i bulmayacağını ifade etti.

bursanin-unlu-sogusculeri

Bursa'nın ünlü söğüşçüleri!

YENİ MARMARA Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, BTSO Başkanı İbrahim Burkay'la alakalı çok çarpıcı iddialarda bulundu.

torunun-hedefinde-gazeteci-vardi

Torun'un hedefinde gazeteci vardı!

ŞEHİR Gazetesi, bugün manşetine taşıdığı Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun için, "ya-kış-mı-yor-sun" şeklinde hayli iddialı ifadeler kullandı. Gazete manşetinden verilen haberde Nezir Asaroğlu, kendisine yöneltilen "sen de Pensilvanya'ya gittin" iddiaları başta olmak üzere daha birçok iddiaya da cevap verdi.

ozisik-turkiyeye-gireceklermis

Özışık: Türkiye'ye gireceklermiş!

Gazeteci Yazar Süleyman Özışık, bugün yayınlanan 'Türkiye'ye gireceklermiş!' başlıklı yazısında, 15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren ve yeni bir darbe girişimi olacağını söyleyen emekli Albay Hasan Atilla Uğur'un ifadelerini değerlendirdi.

vali-abi

Vali Abi!

YENİ MARMARA Gazetesi Yazarı Mehmet Ali Yılmaz, Bursa Valisi İzzettin Küçük'e hitaben bir mektup kaleme aldı. Yılmaz, "kestane kebap acele cevap" diye bitirdiği mektubunda oldukça ilginç bir konuya dikkat çekti.

baskanlarin-gorev-suresi-uzayabilir

Başkanların görev süresi uzayabilir!

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Okan Tuna, olası bir mini anayasa değişimiyle Milletvekili seçimlerinin bir yıl uzatılarak 2020'de yapılmasına karar verilmesi halinde, yasa gereği yerel seçimlerle birleştirilmesi gerektiği ve bu durumda yerel seçimlerin 8 ay uzatılacağının altını çizdi. Böyle bir durumda belediye başkanlarının görev süresi 8 ay uzamış olacak.

bursanin-gobeginde-fuhus-rezaleti

Bursa'nın göbeğinde fuhuş rezaleti!

BURSA 5N1K Gazetesi Yazarı Pınar Yeniyiğit, Bursa'nın göbeğinde yaşanan ve bir türlü çözüm bulunamayan fuhuş rezaletini gündemine taşıdı ve yetkilileri göreve davet etti.

ersel-peker-rezaleti-yazdi

Ersel Peker rezaleti yazdı!

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Bursa'nın ulaşım sorununu köşesine taşıdı. Peker, metro hattının olduğu istikamette diğer toplu taşıma araçlarının da olmasına dikkat çekerek Bursa'da kanayan bir yaraya parmak bastı.

yazar-nihat-nasirdan-carpici-aciklamalar

Yazar Nihat Nasır'dan çarpıcı açıklamalar!

FETÖ/PDY tarafından mağdur edilen insanların haklarının iade edilmesinin gerektiğini belirten Yazar Nihat Nasır, bu yapı mensuplarınca verilen tüm menfi veya müspet yargı kararlarının raftan indirilmesi gerektiğini dile getirdi.

gemlikte-neler-oluyor

Gemlik'te neler oluyor?

BURSA HAKİMİYET Gazetesi Yazarı Ersel Peker, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz hakkında çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Peker, ilçedeki dönüm arazinin satışının mahkeme kararıyla iptal edildiğini ancak Başkan Yılmaz'ın bu karara uymadığını iddia etti.

apple-turkiyeye-mi-gelecek

Apple Türkiye'ye mi gelecek?

Bursa'nın öncü ekonomi gazetesi EkoHaber'de yazılarına devam eden Sedat Yalçın, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in, APPLE'i belli vergi avantajlarıyla Türkiye'de yatırım yapmaya davet ettiğini ancak FETÖ'nün APPLE'nin Türkiye'ye gelmemesi için kirli bilgi yaydığına dikkat çekti.

evet-ben-tetikciyim

Evet, ben tetikçiyim!

ŞEHİR Gazetesi Yazarı Mahmut Çakmak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin kendisine "aba altından sopa" gösterdiğini yazdı. Çakmak, Altepe'ye "bize kızacağına sokaktaki insanların tepkilerine kulak vermelidir" dedi.

ardic-milletin-umurundaydi-sanki

Ardıç: Milletin umurundaydı sanki!

MHP'de Meral Akşener ihraç edildi, CHP'de de Kemal Kılıçdaroğlu'nun kulağına da "Selin Sayek Böke" kar suyu kaçtı.