rotabursaTV
erdoganin-gulmekten-karni-agrimis-midir ak-parti-bursadaki-gizli-rapor-ortaya-cikti bay-salman-reisi-dinledin-mi bakan-soyluya-onemli-cagri adanurdan-carpici-aciklama erdogan-hikmet-sahine-neden-kizdi bursanin-londradan-neyi-eksik ekohaber-yayin-grubu-oluyor

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bandırma, Bursa, Yenişehir, Osmaneli yüksek standartlı demiryolu inşaatını yapacak firmaya ihale

Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Kalkınma Partisi eski ilçe başkanları, kalabalık bir kitleyi temsilen Ankara’ya gitmiş, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’le görüşmüşlerdi.

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başkanları toplantısında söylediklerini Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Emniyet ve MİT'in ortaklaşa yürüttüğü soruşturma sonrası 58 mülki idare amirinin FETÖ soruşturması kapsamında görevden el çektirilmesi üzerine

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin enBursa.com'a yönelik yıkım kararı kamuoyu gündemindeki yerini korurken, EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, konuyla ilgili tüm gerçekleri

Ak Parti Bursa İl Eski Başkanı Sedat Yalçın, Cumhurbaşkanı (O zaman Başbakandı) Recep Tayyip Erdoğan'ın, zamanın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'e bir konuda

Gazeteci Mustafa Gültekin, imara açılması gündemde olan Yunuseli Havaalanı için çarpıcı bir öneride bulundu ve şehrin bütün dinamiklerini el ele vermeleri için çağrı yaptı.

“Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

erdoganin-gulmekten-karni-agrimis-midir

Erdoğan'ın, gülmekten karnı ağrımış mıdır?

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bandırma, Bursa, Yenişehir, Osmaneli yüksek standartlı demiryolu inşaatını yapacak firmaya ihale bedeline denk gelen miktarda vergi muafiyeti sağlandı..." iddiasını köşesine taşıdı ve olayın içyüzünü açıkladı.

ak-parti-bursadaki-gizli-rapor-ortaya-cikti

Ak Parti Bursa'daki gizli rapor ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Kalkınma Partisi eski ilçe başkanları, kalabalık bir kitleyi temsilen Ankara’ya gitmiş, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’le görüşmüşlerdi. Görüşme sonunda ilçe başkanları ayrıca Erkan Kandemir’e görüşlerini içeren kapsamlı bir Bursa raporu sunmuşlardı.

bay-salman-reisi-dinledin-mi

Bay Salman, Reis'i dinledin mi?

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başkanları toplantısında söylediklerini Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a hatırlattı.

bakan-soyluya-onemli-cagri

Bakan Soylu'ya önemli çağrı!

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Emniyet ve MİT'in ortaklaşa yürüttüğü soruşturma sonrası 58 mülki idare amirinin FETÖ soruşturması kapsamında görevden el çektirilmesi üzerine "hala FETÖ'cü kaymakam var da FETÖ'cü belediye başkanı yok mu?" diye sorarak İçişleri Bakanlığı'na bir çağrıda bulundu.

adanurdan-carpici-aciklama

Adanur'dan çarpıcı açıklama!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin enBursa.com'a yönelik yıkım kararı kamuoyu gündemindeki yerini korurken, EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, konuyla ilgili tüm gerçekleri açıkladı.

erdogan-hikmet-sahine-neden-kizdi

Erdoğan, Hikmet Şahin'e neden kızdı?

Ak Parti Bursa İl Eski Başkanı Sedat Yalçın, Cumhurbaşkanı (O zaman Başbakandı) Recep Tayyip Erdoğan'ın, zamanın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'e bir konuda kızdığını açıkladı.

bursanin-londradan-neyi-eksik

Bursa'nın Londra'dan neyi eksik?

Gazeteci Mustafa Gültekin, imara açılması gündemde olan Yunuseli Havaalanı için çarpıcı bir öneride bulundu ve şehrin bütün dinamiklerini el ele vermeleri için çağrı yaptı.

ekohaber-yayin-grubu-oluyor

EKOHABER Yayın grubu oluyor!

“Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

daha-da-buyu-yeni-marmara

Daha da büyü Yeni Marmara!

Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşlarından Yeni Marmara Gazetesi her geçen gün büyümeye ve okur kitlesini büyütmeye devam ediyor.

yeni-partiler-erdogan-icin-tehlike-mi

Yeni partiler Erdoğan için tehlike mi?

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, erken seçim tartışması özelinde, partiler arası vekil geçişini engelleme çalışmalarının bir erken seçim hazırlığı olmadığını, aksine Ak Parti'den ve MHP'den yeni partilere geçişlerin engellenmesi adına bir adım olabileceğini iddia etti.

hz-yusufun-kabri-bulundu-mu

Hz. Yusuf'un kabri bulundu mu?

Mısır’da Nil Deltası ile Sina Yarımadası arasında kazı yapan arkeologlar, yeri henüz tam olarak açıklanmayan bir yerde toprak altından ana hatlarını kolayca belirledikleri büyük bir ev buldular. Arkeologlar bu evin Hz. Yusuf'a ait olup olmadığı noktasında önemli bir tartışma içine girdiler.

medya-ve-calisanlari-zor-durumda

Medya ve çalışanları zor durumda

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, korona virüs salgını nedeniyle medya sektöründe büyük bir kriz yaşandığına dikkat çekerek destek çağrısı yaptı.

kenan-kibardan-yeni-proje

Kenan Kibar'dan yeni proje!

Bursa’da medya ve halkla ilişkiler alanında taktir toplayan başarılı çalışmalara imza atan tecrübeli iletişimci Kenan Kibar, emeklilik nedeniyle Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanlığı görevinden ayrıldı.

camiye-ayakkabiyla-girdiler

'Camiye ayakkabıyla girdiler!'

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a atılan, "Camiye ayakkabıyla girdi" iftirası üzerinden Camilerin sosyal hayatımızda nerede olması gerektiğine dair bir yazı kaleme aldı. Gültekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partilerin Bursa İl Başkanlarına da tarihi bir çağrıda bulundu.

mucahit-alkandan-onemli-proje

Mücahit Alkan'dan önemli proje!

BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ

yeni-merhaba

Yeni Merhaba!

Gazeteci Mustafa Gültekin, yazı ve yorumlarıyla bugün itibariyle Bursa'da uzun yıllar yayın yapan Radyo16 bünyesinde yayın hayatına başlayan 16haber.com'da olacak.

yerel-medya-yasam-savasi-veriyor

Yerel Medya yaşam savaşı veriyor!

Zaten zor bir süreçten geçen yerel medya Korona Virüs salgınıyla birlikte daha da zor bir çıkmaza saplandı. Anadolu’da kendi şehirlerinin sesi ve hafızası olan çok sayıda yerel medya kuruluşu korona virüs krizi sonrasında birer birer kapısına kilit vurmaya başladı

bilgi-kirliligine-tek-cozum-internet-yasasi

Bilgi kirliliğine tek çözüm İnternet Yasası

İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, Türkiye’de İnternet Yasası'nın acilen çıkarılması gerektiğini, sosyal medyadaki bilgi kirliliğinin önüne de ancak bu şekilde geçilebileceğini söyledi.

kayaalti-asla-susmayacagim

Kayaaltı: Asla susmayacağım!

Bursalı Gazeteci Bilal Kayaaltı, yazdığı bir yazıdan dolayı diyanet mensuplarından utanç verici hakaretler ve mesajlar aldığını iddia etti.

erdogan-da-alkislayinca-hesabini-kapatti

Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı

Sağlıkçılara alkışlı desteğe karşı çıkan Sabah Gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı.