16 Aralık 2019 Pazartesi
Süper Timsah
baysal-yeni-doneme-veda-etti erdogandan-babacan-hamlesi internet-yasasi-bursada-tartisildi kilicdaroglundan-carpici-bir-yazi bursanin-kurtaricisi iste-o-isim bursa-hakimiyet-46-yasinda babacan-sahaya-iniyor

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, bugün gazetesine veda etti. Baysal, yıllarca yazı yazdığı Yeni Dönem'in sahipleri ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederken okurlarına da, "yeni

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi arenada yeni hazırlıklar içinde olduğunu, bu kapsamda yeni parti kurma hazırlığındaki

Bursa İnternet Gazetecileri Derneği üyeleri, internet yasası, sosyal medya ve internet gazetecilerinin sorunlarını masaya yatırarak çözüm yolları arandı. Bursa İnternet Gazetecileri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Gazetesi'ne bir köşe yazısı yazdı.

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ahmet Vefik Paşa'dan günümüze geldiğimizde Bursa'nın nasıl tarifsiz bir talihsizlik yaşadığını müşahede etmiş oluyoruz diyerek Bursa'nın

Habertürk'te Ebru Baki'nin sunduğu Para Gündem'de güncel ve siyasal gelişmeler ve olası erken seçimde muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı ele alındı.

Bursa Hâkimiyet, ilk günden beri Bursa’nın en çok okunan gazetesi olmaya devam ediyor.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, yeni parti hazırlıklarında olan eski bakan Ali Babacan'ın yeni partinin duyurusunu 15 Eylül'de yapacağını iddia etti ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah

baysal-yeni-doneme-veda-etti

Baysal, Yeni Dönem'e veda etti!

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, bugün gazetesine veda etti. Baysal, yıllarca yazı yazdığı Yeni Dönem'in sahipleri ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederken okurlarına da, "yeni bir mecrada görüşmek dileğiyle..." dedi.

erdogandan-babacan-hamlesi

Erdoğan'dan Babacan hamlesi!

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın siyasi arenada yeni hazırlıklar içinde olduğunu, bu kapsamda yeni parti kurma hazırlığındaki Ali Babacan ila görüşmeyi planladığını öne sürdü.

internet-yasasi-bursada-tartisildi

İnternet Yasası Bursa’da tartışıldı

Bursa İnternet Gazetecileri Derneği üyeleri, internet yasası, sosyal medya ve internet gazetecilerinin sorunlarını masaya yatırarak çözüm yolları arandı. Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mesut Demir, İnternet Gazetecileri Federasyonu ile ilgili çalışmalarda sona gelindiğini söyledi.

kilicdaroglundan-carpici-bir-yazi

Kılıçdaroğlu'ndan çarpıcı bir yazı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Gazetesi'ne bir köşe yazısı yazdı.

bursanin-kurtaricisi

Bursa'nın kurtarıcısı

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ahmet Vefik Paşa'dan günümüze geldiğimizde Bursa'nın nasıl tarifsiz bir talihsizlik yaşadığını müşahede etmiş oluyoruz diyerek Bursa'nın yeniden ve acilen yine kurtarılmaya ve tabii ki; Ahmet Vefik Paşa gibi derinlikli bir kurtarıcıya ihtiyacı olduğunu söyledi.

iste-o-isim

İşte o isim!

Habertürk'te Ebru Baki'nin sunduğu Para Gündem'de güncel ve siyasal gelişmeler ve olası erken seçimde muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı ele alındı.

bursa-hakimiyet-46-yasinda

Bursa Hakimiyet 46 yaşında!

Bursa Hâkimiyet, ilk günden beri Bursa’nın en çok okunan gazetesi olmaya devam ediyor.

babacan-sahaya-iniyor

Babacan sahaya iniyor!

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, yeni parti hazırlıklarında olan eski bakan Ali Babacan'ın yeni partinin duyurusunu 15 Eylül'de yapacağını iddia etti ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni partide yer almayacağını iddia etti.

bayram-pisman-degilim

Bayram: Pişman değilim!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Bursa ziyareti sırasında Yıldırım Meclis Üyesi Recep Bayram'ın, İl Başkanı Hüseyyin Akkuş'a "namussuz" demesi ve akabinde mikrofon fırlatmasıyla başlayan tartışmalar hız kesmeden devam ediyor.

albayraktan-kurtulmusa-kapak

Albayrak'tan Kurtulmuş'a kapak!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Habertürk’ten Muharrem Sarıkaya’nın “Siz yeni parti çalışmalarına nasıl bakıyorsunuz?” sorusuna verdiği cevaba KARAR Gazetesi Yazarı Hakan Albayrak'tan sert cevap geldi.

bilal-kayaalti-kent-gazetesinde

Bilal Kayaaltı Kent Gazetesi'nde

Bursa'da yerel medyanın tanınan isimlerinden gazeteci Bilal Kayalıtı, bugün itibariyle, haber, yorum ve yazılarıyla Bursa Kent Gazetesi'nde olacak.

erdogandan-karsi-hamle

Erdoğan'dan karşı hamle

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti'den istifa eden ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün desteğiyle yeni parti kurma hazırlıklarını sürdüren Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na karşı kılıcı hamleye hazırlanıyor.

babacanin-partisine-dair-carpici-bir-yazi

Babacan'ın partisine dair çarpıcı bir yazı!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e yakınlığı ile bilinen gazeteci-yazar Fehmi Koru, Gül'ün desteğiyle Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiyle ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

ocaktandan-carpici-bir-yazi

Ocaktan'dan çarpıcı bir yazı!

KARAR Gazetesi Yazarı Mehmet Ocaktan'dan çarpıcı bir yazı.

bursa-ovasina-bir-hancer-daha

Bursa ovasına bir hançer daha!

Osmangazi Belediye Meclisi, geçen günlerde çok önemli bir karara imza attı. Bursa'nın gözde yerleşim yeri Nilüferköy'de oto yan sanayi tesislerinin kurulmasının önünü açtı.

erdogandan-onemli-aciklama

Erdoğan'dan önemli açıklama!

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, yerel basının yok olmasına sessiz kalınmasının, başta yönetenler olmak üzere toplumun tüm kesimleri için büyük vebal olacağını ifade etti.

kolayli-basin-erteleme-bekliyor

Kolaylı: Basın erteleme bekliyor!

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, yazılı bir açıklama yaparak, yerel basın kuruluşlarından 1 Temmuz 2019 tarihinden itibaren ''vergi borcu yoktur'' yazısı istenmesine ilişkin uygulamanın ertelenmesini istedi.

imamoglunun-mavi-kravati

İmamoğlu'nun mavi kravatı!

ASDER Başkanı Arif Çelenk'in, Ekrem İmamoğlu'nun mavi kravatına farklı anlamlar yükleyerek sosyal medya paylaşımı tepki çekti.

iste-cevreci-ve-ornek-imam

İşte çevreci ve örnek imam

Bursa'da, Hacı İbrahim Bostancı Cami'nde görev yapan İmam Mehmet Yiğit, herkesin takdirini kazanan, iş ve ekonomik kaybın önüne geçecek bir öneride bulundu.

yildirim-belediyesinin-borcu-ne-kadar

Yıldırım Belediyesi'nin borcu ne kadar?

Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Halil İbrahim Bozkurt, Yıldırım Belediyesi'nin borcunun 680 milyon lira olduğu iddia edilen borcu konusunda dikkat çeken bir açıklama yaptı.