Adım adım okul

28 Ağustos 2017 Pazartesi 23:32

adim-adim-okul

Bursa'nın en iyi haber sitesi olma yolunda hızla ilerleyen rotabursa.com yazar kadrosunu da genişletmeye devam ediyor.

 Pedagog Hürrem Irmak yazılarıyla rotabursa.com'da

Bursa'nın en iyi haber sitesi olma yolunda hızla ilerleyen rotabursa.com yazar kadrosunu da genişletmeye devam ediyor. Pedagog Hürrem Irmak özellikle eğitim alanındaki önemli tespitleri, yazı ve yorumlarıyla rotabursa.com'da olacak. 


Hürrem Irmak kimdir?   

1994’ de Bursa’da doğdu. Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü onur derecesi ile bitirdikten sonra oyun terapisi eğitimi alarak çocuk psikolojisi alanına yöneldi. Şu anda Özel bir Çocuk Akademisi’nde pedagog olarak çalışmaktadır.


İLK YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Milli Ekonomi Kanalı kuruldu

milli-ekonomi-kanali-kuruldu- Sancaktar Medya geçtiğimiz günlerde Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından satışa çıkarılan Bugün TV’yi satın alarak bünyesine kattı.

Mahremiyet nedir?

mahremiyet-nedir ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, çocuklarda mahremiyet eğitiminin ne olup olmadığını ve mahremiyet eğitimi ile cinsel eğitim arasındaki farkları kaleme aldı.

Baysal'dan çarpıcı Dülger yazısı!

baysaldan-carpici-dulger-yazisi YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü'nü masaya yatırdı ve müdür olarak atanmak istenen isimle alakalı çarpıcı bir analiz yaptı.

Ak Parti'nin Nilüfer adayı!

ak-partinin-nilufer-adayi ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'nin yerel seçimlerde Nilüfer Belediye Başkan Adayı üzerine önemli bir tespitte bulundu.

Arınç siyasete geri dönüyor!

arinc-siyasete-geri-donuyor YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bülent Arınç'ın yeniden siyaset sahnesine geri döneceğini iddia etti. Baysal, bu dön dönüşü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın stratejik bir siyasi hamlesi olarak

Salman'a dair çarpıcı tespitler!

salmana-dair-carpici-tespitler Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın nasıl bir il başkanı olacağına dair çarpıcı bir analiz. Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Başkan Salman'ı köşesine taşıdı ve çok çarpıcı