Ak Parti İl Yönetimi için rekor başvuru!

06 Eylül 2017 Çarşamba 00:56

ak-parti-il-yonetimi-icin-rekor-basvuru

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı'na atanan Ayhan Salman, yönetim kurulunu oluşturmak için yoğun çaba sarf ediyor. Yeni yönetimde kadınlar ve gençlere yer vereceğinin altını çizen Başkan Salman, Bursa'nın bütün dengelerini gözeterek iyi bir yönetim oluşturmak için özverili bir çaba gösteriyor.

Kent Gazetesi Yazarı Türkan Genç, Ak Parti Bursa'daki son durumu köşesine taşıdı. Genç, 50 kişilik yönetim için şu ana kadar 900 başvuru yapıldığını ve bu sayının daha da artacağını ifade etti. 

İŞTE GENÇ'İN O YAZISI

Bayramdan hemen önce atanan İl Başkanı Ayhan Salman’a hayırlı olsun dileklerimi ilettikten sonra, gündemdeki taze konuyu, yeni il yönetiminin oluşup oluşmadığını sordum.

Listenin şekillenmesinin bir haftayı, hatta 10 günü bulacağını söyledi.

Sürecin uzamasının nedeni, çok fazla sayıda başvurunun olmasıymış.

900 küsur civarında CV getiren olmuş. Bu rakamın bini geçeceği tahmin ediliyor. Bu bir rekor olsa gerek!  Sonuçta 50 kişilik yönetim oluşacak.

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Arınç siyasete geri dönüyor!

arinc-siyasete-geri-donuyor YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bülent Arınç'ın yeniden siyaset sahnesine geri döneceğini iddia etti. Baysal, bu dön dönüşü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın stratejik bir siyasi hamlesi olarak

Salman'a dair çarpıcı tespitler!

salmana-dair-carpici-tespitler Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın nasıl bir il başkanı olacağına dair çarpıcı bir analiz. Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Başkan Salman'ı köşesine taşıdı ve çok çarpıcı

Çocuklarda yalan söyleme!

cocuklarda-yalan-soyleme ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, gelişim çağındaki çocukların neden yalana başvurduklarını masaya yatırdı ve konuyu sizler için kaleme aldı.

Bursa medyası Şanlıurfa'da

bursa-medyasi-sanliurfada- Bursa'da yayın yapan gazete, televizyon, internet medyası ve basın meslek örgütü temsilcilerinden oluşan heyet Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü organizasyonu ile AFAD'ın mülteci

Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı

cocuklarda-kardes-kiskancligi ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, çağın önemli sorunların birisi olan "çocuklarda kardeş kıskançlığı"nı gündemine aldı ve aileler için önemli uyarılarda bulundu.

BGC'den Ak'a ziyaret!

bgcden-aka-ziyaret Bursa Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti.