Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Akyıldız'dan Necmi'ye sert cevap!

30 Eylül 2018 Pazar 11:23

akyildizdan-necmiye-sert--cevap

Bursa’daki “şantajcı gazetecilik” iddialarının odağındaki isim olan Necmi İnce’ye ait ManşetX Gazetesi‘nde “Behlül” müstear ismiyle yazılan iftira dolu yazılara deneyimli gazeteci Ercan Yıldız’dan tokat gibi cevap geldi.

Basında “istenmeyen adam” ilan edilen, başkanlığını yaptığı dernekteki üyelerin çoğu istifa eden Necmi İnce, yalan rüzgarına “Behlül” takma adıyla devam ediyor.  Necmi İnce’nin “yalan rüzgarı”na deneyimli gazeteci Ercan Akyıldız, “Behlül, tescilli bir şerefsizmiş” yazısıyla cevap verdi. 

İŞTE AKYILDIZ'IN O YAZISI

Tabi bu arada merak ettim, kim bu iftiracı BEHLÜL… 

Söylem gazetesinden Semra hanımın ifadesine göre, Türk toplumunda amcasının hanımına göz koyan ve ŞEREFSİZ olarak bilinen “ultra” bir şerefsizmiş BEHLÜL…

Gazeteci Alparslan Yıldız ise takma ismini kullanarak, insanlara sosyal medya üzerinden çamur atan bu zatı tanımlarken de şu ifadeleri kullanıyor; 

“Bir adam, kendine son dönem bir dizide şerefsizliği ile gündeme gelen ve toplumun aklında şerefsizlik çağrıştıran bir ismi takma isim olarak neden alır ki?

İçinde bastırılmış bir şerefsizlik mi var birader? Adamlığı çağrıştıran bir takma isim mi bulamadın?” diyerek sordu…

Yani bastırılmış duyguların bir yansıması olarak değerlendirip “kaçak güreşme” diyor.. 

Bana göre ise BEHLÜL, ahlaksız bir şantajcı…

Hani, Bursa’nın çok iyi tanıdığı bir siyasetçiye fatura gönderip tehdit eden ahlaksız biri…

Organize Sanayi bölgesinin Başkanına yine fatura gönderip, aba altından sopa göstererek tahsilat yapmaya çalışan bir zavallı...


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ak Parti'yi Ak Partililer bitiriyor!

ak-partiyi-ak-partililer-bitiriyor ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti içerisindeki yaşanan krizi ve siyasi açmazları gündeme getirip, Ak Parti'yi Ak Partililerin bitirdiği tezini ortaya attı.

Tiyatroyu bir de böyle okuyun!

tiyatroyu-bir-de-boyle-okuyun Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl 7. Düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali" özelinde Türkiye'deki ve Bursa'daki tiyatro geleneğinin özetini bu yazıda okuyabilirsiniz.

Beni heyecanlandıran festival!

beni-heyecanlandiran-festival ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Nilüfer Belediyesi'nin, bu sene 7. düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali"ne dair çarpıcı anekdotlar aktardı.

Kayaaltı: İtina ile evliya yapıyorlar!

kayaalti-itina-ile-evliya-yapiyorlar Bursa'nın sokaklarında, otobüs duraklarında bir süredir, "Tek Bir Dilekle Evliya Olmak ve İki Cihan Saadetini Ulaşmak." Yazılı afişler herkesin dikkatini çekiyor.

Yeni Marmara 7 yaşında!

yeni-marmara-7-yasinda Bursa’da Yeni Marmara gazetesinin 7. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetenin manevi kurucusu Orhan Altınöz’ü anma ve On Medya Dijital Platformu tanıtım gecesi düzenlendi.

Yanlış bilgi ile doğru iş olmaz!

yanlis-bilgi-ile-dogru-is-olmaz Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin sürpriz bir şekilde yeniden aday gösterilmemesinin yankıları sürerken, neden yeniden aday yapılmadığına dair çarpıcı bir iddia gündeme geldi.