rotabursaTV

Bay Salman, Reis'i dinledin mi?

20 Eylül 2020 Pazar 22:39

bay-salman-reisi-dinledin-mi

EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başkanları toplantısında söylediklerini Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a hatırlattı.

Muhalefetin veya sivil toplum örgütlerinin belediyelere ve hükümete yönelttikleri en sıradan eleştiriler karşısında Ayhan Salman'ın suskun kaldığını hatırlatan Gültekin, Salman'ın kamuoyunda konulara hakimiyeti olmadığı algısına sebep olmadığı algısı oluştuğunu söyledi.

İŞTE GÜLTEKİN'İN O YAZISI 

"83 milyonun,
Her birinin gönlünü kazanmayı hedeflerken, teşkilatlarda görev alan bir kişinin bile bu çember dışında kalmasına rıza gösteremeyiz..." dedi Reis. Tıpkı, daha önceki konuşmalarında, "ülke genelinde hizmet eden dava adamlarının emeğini, kibirleri boylarını aşanların kaprislerine feda etmedik, etmeyeceğiz" dediği gibi.

Kime dedi bunu?
Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a dedi. Ne zaman dedi? Bugün yapılan, Ak Parti il başkanları toplantısında söyledi. Sadece bugün değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeniden Ak Parti'nin başına geçtikten sonra teşkilatlara sürekli olarak, "gönül seferberliği" hatırlatması yapıyor.

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Erdoğan'ın, gülmekten karnı ağrımış mıdır?

erdoganin-gulmekten-karni-agrimis-midir EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bandırma, Bursa, Yenişehir, Osmaneli yüksek standartlı demiryolu inşaatını yapacak firmaya ihale bedeline denk gelen

Ak Parti Bursa'daki gizli rapor ortaya çıktı!

ak-parti-bursadaki-gizli-rapor-ortaya-cikti Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Kalkınma Partisi eski ilçe başkanları, kalabalık bir kitleyi temsilen Ankara’ya gitmiş, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’le görüşmüşlerdi. Görüşme sonunda

Bay Salman, Reis'i dinledin mi?

bay-salman-reisi-dinledin-mi EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, başkanları toplantısında söylediklerini Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur

Bakan Soylu'ya önemli çağrı!

bakan-soyluya-onemli-cagri EnBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Emniyet ve MİT'in ortaklaşa yürüttüğü soruşturma sonrası 58 mülki idare amirinin FETÖ soruşturması kapsamında görevden el çektirilmesi üzerine "hala FETÖ'cü

Adanur'dan çarpıcı açıklama!

adanurdan-carpici-aciklama Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin enBursa.com'a yönelik yıkım kararı kamuoyu gündemindeki yerini korurken, EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, konuyla ilgili tüm gerçekleri açıkladı.

Erdoğan, Hikmet Şahin'e neden kızdı?

erdogan-hikmet-sahine-neden-kizdi Ak Parti Bursa İl Eski Başkanı Sedat Yalçın, Cumhurbaşkanı (O zaman Başbakandı) Recep Tayyip Erdoğan'ın, zamanın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'e bir konuda kızdığını açıkladı.