Bayram mı dediniz?

31 Ağustos 2017 Perşembe 13:35

bayram-mi-dediniz

Arakan'da vahşet devam ederken Bursa kamuoyunda tepkiler de devam ediyor. Bursa Hayat Gazetesi Yazarı Bilal Kayaaltı, insanlığı hareket geçmeye çağırırken vahşete sessiz kalan Müslüman dünyayı ise sert bir dille eleştirdi

 İŞTE KAYAALTI'NIN O YAZISI
 

Katar'a rüzgâr yapıp ambargo uygulayan ama Myanmar'da soysuz Budistlerin tahrikleri ve onların tetikçilerinin katliamlarını seyreden Müslümanlar bayram yapacak öyle mi? 
Arakan kan denizine dönerken, acılarını arşa yükselirken, hala tatil fırıldaklığı içinde olanlar.
Nah bayram yaparsınız!
Şöyle kafayı kaldırıp baktığımızda, halkına demokrasiyi, cumhuriyeti, hürriyeti, ilmi ve sanatı çok gören ABD'nin kuklalığını kabullenmiş riyakâr şeyhler mi bayramı hak ediyor?
Suriye'de acı, kan, vahşet, gözyaşı, işgal, savaş, parçalanmayı canlı canlı izleyen, gâvur memleketlerinde otel keyfi yapanlar mı bayramı hak ediyor?
Kendi eşlerini esaret içinde bırakarak yurt dışında her naneyi yiyen kendini kaybetmiş Araplar, Müslümanım diye ahkam kesenler mi hak ediyor bayramı?

  

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Arınç siyasete geri dönüyor!

arinc-siyasete-geri-donuyor YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bülent Arınç'ın yeniden siyaset sahnesine geri döneceğini iddia etti. Baysal, bu dön dönüşü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın stratejik bir siyasi hamlesi olarak

Salman'a dair çarpıcı tespitler!

salmana-dair-carpici-tespitler Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın nasıl bir il başkanı olacağına dair çarpıcı bir analiz. Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Başkan Salman'ı köşesine taşıdı ve çok çarpıcı

Çocuklarda yalan söyleme!

cocuklarda-yalan-soyleme ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, gelişim çağındaki çocukların neden yalana başvurduklarını masaya yatırdı ve konuyu sizler için kaleme aldı.

Bursa medyası Şanlıurfa'da

bursa-medyasi-sanliurfada- Bursa'da yayın yapan gazete, televizyon, internet medyası ve basın meslek örgütü temsilcilerinden oluşan heyet Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü organizasyonu ile AFAD'ın mülteci

Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı

cocuklarda-kardes-kiskancligi ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, çağın önemli sorunların birisi olan "çocuklarda kardeş kıskançlığı"nı gündemine aldı ve aileler için önemli uyarılarda bulundu.

BGC'den Ak'a ziyaret!

bgcden-aka-ziyaret Bursa Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti.