rotabursaTV

Baysal, Yeni Dönem'e veda etti!

17 Kasım 2019 Pazar 14:11

baysal-yeni-doneme-veda-etti

Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, bugün gazetesine veda etti. Baysal, yıllarca yazı yazdığı Yeni Dönem'in sahipleri ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederken okurlarına da, "yeni bir mecrada görüşmek dileğiyle..." dedi.

İŞTE BAYSAL'IN VEDA YAZISI 

Yıllar önce gazeteciliği biraz sörf yapmaya benzetmiştim. 

Rüzgârın en güzel olduğu denize açılmak gibidir bizim de yer değiştirmelerimiz. 

Yaklaşık 10 yıldır kesintilerle köşe yazdığım YeniDönem gazetesinden bugün itibarıyla ayrılıyorum.

Bu gazetede yazmamı ilk teklif eden Salih Demirci'ye... 

Sonraki süreçte bana kapısını açan ve sabırla beni destekleyen Kutlucan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kutlucan'a... 

Bu gazeteyi Bursa'nın en prestijli ve etkili gazetesi yapan Genel Müdür İbrahim Öge'ye... 

Başta Sorumlu Yazı İşleri Müdürü değerli kardeşim Turgay Akbulut olmak üzere genç çalışma arkadaşlarıma... 

Ve de köşe yazarlığı yaptığım yol arkadaşlarımın tümüne en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

Yeni bir mecrada görüşmek üzere, okuyucularıma sevgiler, saygılar gönderiyorum... 

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU! 

Yaklaşık 10 yıldır yazı yazdığı Yeni Dönem Gazetesi'nden ayrılan Yüksel Baysal'ın yeni adresi de belli oldu. ROTABURSA.COM'a özel açıklamalarda bulunan Baylsa, yeni adresinin ENBURSA.COM olduğunu söyledi ve Pazartesi (yarın) itibariyle ENBURSA.COM'da okurlarıyla buluşacağını ifade etti. 

'YENİ DÖNEM'DEN MUTLU AYRILDIM' 

Yeni Dönem ailesinde olmaktan mutlu olduğunu ve asla bir kırgınlık, küslükle ayrılmadığının  altını çizen Baysal, özellikle Nurettin Kutlucan başta olmak üzere gazetede birlikte görev yaptığı herkese çok teşekkür etti. Ayrılık kararının zor olduğunu ifade eden baysal, değişen dünyada dijital medyanın ağırlığının fazlasıyla hissedildiğinin altını çizerken, ENBURSA'nın da Bursa'da televizyonuyla birlikte yeni bir dijital medya oluşumu sağladığını ve kendisinin de bu deneyimde bulunmak istediğinin ifade etti.  

BAŞARILAR DİLERİZ 

ROTABURSA.COM ailesi olarak yeni mecrasında Yüksel Baysal'a ve Bursa'da deneyimli kalemleri bir araya getirerek yeni bir medya deneyimi oluşturma gayretinde olan ENBURSA.COM'a başarılar dileriz. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa'nın Londra'dan neyi eksik?

bursanin-londradan-neyi-eksik Gazeteci Mustafa Gültekin, imara açılması gündemde olan Yunuseli Havaalanı için çarpıcı bir öneride bulundu ve şehrin bütün dinamiklerini el ele vermeleri için çağrı yaptı.

EKOHABER Yayın grubu oluyor!

ekohaber-yayin-grubu-oluyor “Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

Daha da büyü Yeni Marmara!

daha-da-buyu-yeni-marmara Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşlarından Yeni Marmara Gazetesi her geçen gün büyümeye ve okur kitlesini büyütmeye devam ediyor.

Yeni partiler Erdoğan için tehlike mi?

yeni-partiler-erdogan-icin-tehlike-mi ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, erken seçim tartışması özelinde, partiler arası vekil geçişini engelleme çalışmalarının bir erken seçim hazırlığı olmadığını, aksine Ak Parti'den ve MHP'den

Hz. Yusuf'un kabri bulundu mu?

hz-yusufun-kabri-bulundu-mu Mısır’da Nil Deltası ile Sina Yarımadası arasında kazı yapan arkeologlar, yeri henüz tam olarak açıklanmayan bir yerde toprak altından ana hatlarını kolayca belirledikleri büyük bir ev buldular.

Medya ve çalışanları zor durumda

medya-ve-calisanlari-zor-durumda Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, korona virüs salgını nedeniyle medya sektöründe büyük bir kriz yaşandığına dikkat çekerek destek çağrısı yaptı.