Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Baysal'dan çarpıcı Dülger yazısı!

05 Aralık 2017 Salı 11:54

baysaldan-carpici-dulger-yazisi

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü'nü masaya yatırdı ve müdür olarak atanmak istenen isimle alakalı çarpıcı bir analiz yaptı.


İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI

İşte bu olaya imza atan Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’i bugünlerde bazı güçler, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü yapmak için harekete geçti!.. 

**** 

Tamam!.. Liyakate değil, imam hatip ve ilahiyatçı olmasına bakılıyor da biraz da insanın yaptığı işe bakılmaz mı? 

Bu atamaya itiraz eden AK Parti içindeki dostlar, “Bursa’daki eğitim camiası Sabahattin Dülger ismini iyi bilir, 2014 yılında Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı, bir icraat yapamadan, kısa süre sonra da 2016 yılında Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü olmuştu. Henüz iki yıl bile dolmadan Bursa gibi büyük bir şehre müdür olarak getirilmek isteniyor. Kütahya’da ne başarısı var ki Bursa’ya geliyor? Burada henüz koltuğunu ısıtmadan böyle bir atama yapmak çok yanlış olur” dediler. 

**** 

İşte AK Parti’nin Milli Eğitim’de başarısız olmasının ana nedenlerinden biri de bu gelişigüzel atamalar değil mi? 

Hani “İşi ehline verin” ilkesi nerede kaldı?

 “Bizden olsun, bizim sendikadan olsun, nasıl olursa olsun, ne yaparsa yapsın!” anlayışı ile Milli Eğitim ne kadar ileri gidebilir?..


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ezan gerçekten protesto edildi mi?

ezan-gercekten-protesto-edildi-mi Taksim'de, Saadet Partisi'nin de yer aldığı kalabalığın ezanı protesto ettiği iddiasıyla yayılan haberin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Müdürden skandal hareketler!

mudurden-skandal-hareketler Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Fidan'dan skandal uygulama. Fidan, memur olmasına rağmen Ak Parti'nin seçim çalışmalarına katılmakla kalmıyor, mikrofonu eline alarak

Beka sorunumuz var mı?

beka-sorunumuz-var-mi 31 Mart yerel seçimlerinin belki de öne çıkan en belirgin konusu, "beka" meselesidir. Siyasi gündemin neredeyse birinci maddesi olarak tartışılmaya devam eden "beka" meselesinde sokaktaki insandan

Tabanvayla seçmene ulaşan aday!

tabanvayla-secmene-ulasan-aday Yıldırım'ın renkli siyasetçisi Ayhan Özbek, 31 Mart seçimleri için Büyük Birlik Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı oldu. Özbek'in adaylığıyla birlikte, çok tartışılan "2009'daki seçimlerde

Ak Parti'yi Ak Partililer bitiriyor!

ak-partiyi-ak-partililer-bitiriyor ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti içerisindeki yaşanan krizi ve siyasi açmazları gündeme getirip, Ak Parti'yi Ak Partililerin bitirdiği tezini ortaya attı.

Tiyatroyu bir de böyle okuyun!

tiyatroyu-bir-de-boyle-okuyun Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl 7. Düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali" özelinde Türkiye'deki ve Bursa'daki tiyatro geleneğinin özetini bu yazıda okuyabilirsiniz.