ÇOCUKLU CAFE

İŞTE BAŞKAN ERDOĞAN'IN KABİNESİNDE YER ALAN İSİMLER!

Baysal'dan çarpıcı Dülger yazısı!

05 Aralık 2017 Salı 11:54

baysaldan-carpici-dulger-yazisi

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü'nü masaya yatırdı ve müdür olarak atanmak istenen isimle alakalı çarpıcı bir analiz yaptı.


İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI

İşte bu olaya imza atan Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’i bugünlerde bazı güçler, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü yapmak için harekete geçti!.. 

**** 

Tamam!.. Liyakate değil, imam hatip ve ilahiyatçı olmasına bakılıyor da biraz da insanın yaptığı işe bakılmaz mı? 

Bu atamaya itiraz eden AK Parti içindeki dostlar, “Bursa’daki eğitim camiası Sabahattin Dülger ismini iyi bilir, 2014 yılında Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı, bir icraat yapamadan, kısa süre sonra da 2016 yılında Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü olmuştu. Henüz iki yıl bile dolmadan Bursa gibi büyük bir şehre müdür olarak getirilmek isteniyor. Kütahya’da ne başarısı var ki Bursa’ya geliyor? Burada henüz koltuğunu ısıtmadan böyle bir atama yapmak çok yanlış olur” dediler. 

**** 

İşte AK Parti’nin Milli Eğitim’de başarısız olmasının ana nedenlerinden biri de bu gelişigüzel atamalar değil mi? 

Hani “İşi ehline verin” ilkesi nerede kaldı?

 “Bizden olsun, bizim sendikadan olsun, nasıl olursa olsun, ne yaparsa yapsın!” anlayışı ile Milli Eğitim ne kadar ileri gidebilir?..


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Habertürk yazılı basından

haberturk-yazili-basindan- Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, bugün idaresinde bulunan Habertürk gazetesi çalışanlarına bir mail göndererek yazılı yayın hayatlarına veda edeceklerini açıkladı.

Çocuklarda 'Çalma' davranışı!

cocuklarda-calma-davranisi ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, gelişim çağındaki çocukların davranışlarına dair önemli konuları masaya yatırmaya devam ediyor. Irmak, Çocuklardaki 'çalma' davranışlarına dair önemli bilgiler

100'e yakın gazeteci katılacak!

100e-yakin-gazeteci-katilacak Anadolu Spor Gazetecileri tarafından düzenlenen '1. Uluslararası Türk Dünyası Spor ve Turizm Zirvesi' 2-5 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştiriliyor. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür

Bozbey Büyükşehir'e mi aday olacak?

bozbey-buyuksehire-mi-aday-olacak Cumhuriyet Halk Partisi Bursa'da iki ilçe belediye başkan adayını belirledi. Adaylar Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecekler.

Doğanbey'de flaş gelişme!

doganbeyde-flas-gelisme Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı. Başkan Aktaş, Cumhurbaşkanı'nına Doğanbey ile Yunuseli

Gündem İsmail Hakkı Edebali

gundem-ismail-hakki-edebali Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 4. hizmet yılında medyanın karşısına geçti ve yaptıklarını anlattı. Başkan Edebali ile ilgili köşe yazarları ne yazdı?