Bursalı reklamcılardan kampanya

29 Ağustos 2017 Salı 10:54

bursali-reklamcilardan-kampanya

Bursa Reklamcılar Derneği (BRD), başlattığı “Sen Gördüysen, Herkes Görür” reklam farkındalık kampanyası ile reklam sektörüne katkı sağlamayı hedefliyor. Yeni sezon ile birlikte reklam verenleri reklama teşvik etmek amacıyla başlatılan kampanya, ulusal ve yerel birçok mecrada yer bulmaya başladı.

Reklam sektörünün Bursa’daki çatı kuruluşu Bursa Reklamcılar Derneği, reklam sektörüne de canlılık katmak amacıyla reklam ile ilgili farkındalığı pekiştirecek bir kampanyayı başlattı.

“Sen Gördüysen, Herkes Görür” sloganı ile reklam verenlerin ilgisini reklama çekmeyi amaçladıklarını söyleyen Bursa Reklamcılar Derneği Başkanı Yavuz Temel, “BRD olarak Yönetim Kurulumuz ile birlikte reklam verenleri olumlu yönde teşvik edecek bu kampanya ile sektöre canlılık getirmeyi amaçladık. Birçok mecrada yer alacak olan görsellerimiz ile yeni sezonda işletmelerin reklama olan bakış açısında olumlu bir etki uyandıracağımıza inanıyoruz” dedi.


“Web adresi ile reklamın önemi anlatılacak”

Kampanyanın içeriği ile ilgili bilgiler de paylaşan Başkan Yavuz Temel, şunları kaydetti: “Sen Gördüysen, Herkes Görür çatı sloganı ile reklamın marka ve işletmelere sağladığı 4 farklı faydaya vurgu yaptık. 4 farklı renkte hazırlanan çalışmalar outdoor, konvansiyonel ve dijital mecralarda yaklaşık 3 aylık periyotta yer alacak. Kampanya süresince dernek olarak sektör temsilcileriyle ve reklam verenlerle çeşitli platformlarda bir araya gelinecek. Halkla ilişkiler (PR) çalışmalarının yanında kampanyaya dair tüm ayrıntıların olduğu www.sengorduysen.com da faaliyete konuyu destekleyecek. Sosyal medya tarafında da #sengördüysen etiketi ile kampanya ülkenin dört bir yanındaki meslektaşlarımız tarafından destekleniyor.”


Bursa'da bir ilk

Kampanyanın sosyal medya ayağında Bursa’da böyle bir kampanyanın daha önce yapılmadığını hatırlatan Yavuz Temel, kampanyanın özellikle yerel TV, gazete, dergi, radyo, açıkhava ve dijital medyada geniş boyutta yer alacağını ifade etti. Yerel medya kuruluşlarının BRD’ye vermiş olduğu destekten son derece memnun olduklarının altını çizen Başkan Yavuz Temel, “Bursa, yerel medya bakımından Türkiye’nin en güçlü şehri. Yerel medya kuruluşlarımız da sektörün gelişimi konusunda gösterdiğimiz gayrete kayıtsız kalmadı ve her anlamda derneğimize destek verdiler. Bu bağlamda Bursa yerel basınına Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Çocuklarda 'Çalma' davranışı!

cocuklarda-calma-davranisi ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, gelişim çağındaki çocukların davranışlarına dair önemli konuları masaya yatırmaya devam ediyor. Irmak, Çocuklardaki 'çalma' davranışlarına dair önemli bilgiler

100'e yakın gazeteci katılacak!

100e-yakin-gazeteci-katilacak Anadolu Spor Gazetecileri tarafından düzenlenen '1. Uluslararası Türk Dünyası Spor ve Turizm Zirvesi' 2-5 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştiriliyor. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür

Bozbey Büyükşehir'e mi aday olacak?

bozbey-buyuksehire-mi-aday-olacak Cumhuriyet Halk Partisi Bursa'da iki ilçe belediye başkan adayını belirledi. Adaylar Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecekler.

Doğanbey'de flaş gelişme!

doganbeyde-flas-gelisme Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı. Başkan Aktaş, Cumhurbaşkanı'nına Doğanbey ile Yunuseli

Gündem İsmail Hakkı Edebali

gundem-ismail-hakki-edebali Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, 4. hizmet yılında medyanın karşısına geçti ve yaptıklarını anlattı. Başkan Edebali ile ilgili köşe yazarları ne yazdı?

Dombili'nin maceraları!

dombilinin-maceralari Türkiye gündemine oturan ÇiftlikBank dolandırıcısı Mehmet' Aydın'ın Bursa maceralarına şaşıracaksınız. Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Aydın'ın Bursa maceralarını köşesine taşıdı.