ROTA BURSA

CHP trolleri Baysal'a saldırdı!

28 Haziran 2017 Çarşamba 12:11

chp-trolleri-baysala-saldirdi

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, CHP'nin trollerinin hakaretine maruz kaldı. Baysal konuyu köşesine taşırken, CHP'nin neden iktidar olamadığının da ipuçlarını verdi!


İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI!


Birkaç gün önce CHP’nin adalet yürüyüşüne ilişkin bir yazı kalem almıştım. 

Yazının son bölümünde, Milletvekili Orhan Sarıbal’ın Bursa Kent Meydanı’nda yaptığı konuşmada “Eş başkanlar için de yürüyoruz” sözünü eleştirmiştim.  

Aman Allah’ım! Aktrollerden beter troller bir merkezden emir almışçasına harekete geçtiler.  

Ne cehaletim kaldı, ne ırkçılığım!  

Küfürler, hakaretler havada uçuştu  

Solculuğu tekeline almaya çalışan bu ırkçı, milliyetçi kafalara karşı, sol-sosyalist gelenekten gelen, son yıllarda yaptığı araştırma ve kitaplarla ön plana çıkan Kimya Mühendisi Ekrem Hayri Peker’den esaslı bir yanıt geldi.  

Buyurun birlikte okuyalım:


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ezan gerçekten protesto edildi mi?

ezan-gercekten-protesto-edildi-mi Taksim'de, Saadet Partisi'nin de yer aldığı kalabalığın ezanı protesto ettiği iddiasıyla yayılan haberin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Müdürden skandal hareketler!

mudurden-skandal-hareketler Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Fidan'dan skandal uygulama. Fidan, memur olmasına rağmen Ak Parti'nin seçim çalışmalarına katılmakla kalmıyor, mikrofonu eline alarak

Beka sorunumuz var mı?

beka-sorunumuz-var-mi 31 Mart yerel seçimlerinin belki de öne çıkan en belirgin konusu, "beka" meselesidir. Siyasi gündemin neredeyse birinci maddesi olarak tartışılmaya devam eden "beka" meselesinde sokaktaki insandan

Tabanvayla seçmene ulaşan aday!

tabanvayla-secmene-ulasan-aday Yıldırım'ın renkli siyasetçisi Ayhan Özbek, 31 Mart seçimleri için Büyük Birlik Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı oldu. Özbek'in adaylığıyla birlikte, çok tartışılan "2009'daki seçimlerde

Ak Parti'yi Ak Partililer bitiriyor!

ak-partiyi-ak-partililer-bitiriyor ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti içerisindeki yaşanan krizi ve siyasi açmazları gündeme getirip, Ak Parti'yi Ak Partililerin bitirdiği tezini ortaya attı.

Tiyatroyu bir de böyle okuyun!

tiyatroyu-bir-de-boyle-okuyun Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl 7. Düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali" özelinde Türkiye'deki ve Bursa'daki tiyatro geleneğinin özetini bu yazıda okuyabilirsiniz.