Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

CHP'de ibre Bozbey'e döndü!

07 Ekim 2018 Pazar 11:44

chpde-ibre-bozbeye-dondu

Mustafa Bozbey ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanabileceklerini düşünen CHP'liler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ikna etmiş durumda. Kılıçdaroğlu, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar.

YENNİ DÖNEM Gazetesi'nin deneyimli yazarı Yüksel Baysal, konuyu bugün köşesine taşıdı ve CHP'nin Büyükşehir adayı konusunda Mustafa Bozbey ismi üzerinde ittifak sağlandığını ve bu görüşe Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun da sıcak baktığını ifade etti. 

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI 

Bozbey'in aday olmasını arzu eden CHP yöneticileri, sekiz ilçenin CHP tarafından kazanılabileceğini söylüyorlar. 

Neden böyle düşündüklerini sorduğumda, anketlere dayandıklarını belirtiyorlar ama bu anketi verilerini kimseyle paylaşmıyorlar. 

Edindiğim bilgilere göre Mustafa Bozbey'i Nilüfer'den Büyükşehir'e kaydırmak isteyenler CHP Genel Merkezi düzeyinde oldukça yol aldı. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bile ikna edildiğini, Kemal Bey'in, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar. 

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ak Parti'yi Ak Partililer bitiriyor!

ak-partiyi-ak-partililer-bitiriyor ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti içerisindeki yaşanan krizi ve siyasi açmazları gündeme getirip, Ak Parti'yi Ak Partililerin bitirdiği tezini ortaya attı.

Tiyatroyu bir de böyle okuyun!

tiyatroyu-bir-de-boyle-okuyun Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl 7. Düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali" özelinde Türkiye'deki ve Bursa'daki tiyatro geleneğinin özetini bu yazıda okuyabilirsiniz.

Beni heyecanlandıran festival!

beni-heyecanlandiran-festival ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Nilüfer Belediyesi'nin, bu sene 7. düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali"ne dair çarpıcı anekdotlar aktardı.

Kayaaltı: İtina ile evliya yapıyorlar!

kayaalti-itina-ile-evliya-yapiyorlar Bursa'nın sokaklarında, otobüs duraklarında bir süredir, "Tek Bir Dilekle Evliya Olmak ve İki Cihan Saadetini Ulaşmak." Yazılı afişler herkesin dikkatini çekiyor.

Yeni Marmara 7 yaşında!

yeni-marmara-7-yasinda Bursa’da Yeni Marmara gazetesinin 7. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetenin manevi kurucusu Orhan Altınöz’ü anma ve On Medya Dijital Platformu tanıtım gecesi düzenlendi.

Yanlış bilgi ile doğru iş olmaz!

yanlis-bilgi-ile-dogru-is-olmaz Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin sürpriz bir şekilde yeniden aday gösterilmemesinin yankıları sürerken, neden yeniden aday yapılmadığına dair çarpıcı bir iddia gündeme geldi.