12 Aralık 2018 Çarşamba
ÇOCUKLU CAFE

CHP'de ibre Bozbey'e döndü!

07 Ekim 2018 Pazar 11:44

chpde-ibre-bozbeye-dondu

Mustafa Bozbey ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanabileceklerini düşünen CHP'liler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ikna etmiş durumda. Kılıçdaroğlu, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar.

YENNİ DÖNEM Gazetesi'nin deneyimli yazarı Yüksel Baysal, konuyu bugün köşesine taşıdı ve CHP'nin Büyükşehir adayı konusunda Mustafa Bozbey ismi üzerinde ittifak sağlandığını ve bu görüşe Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun da sıcak baktığını ifade etti. 

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI 

Bozbey'in aday olmasını arzu eden CHP yöneticileri, sekiz ilçenin CHP tarafından kazanılabileceğini söylüyorlar. 

Neden böyle düşündüklerini sorduğumda, anketlere dayandıklarını belirtiyorlar ama bu anketi verilerini kimseyle paylaşmıyorlar. 

Edindiğim bilgilere göre Mustafa Bozbey'i Nilüfer'den Büyükşehir'e kaydırmak isteyenler CHP Genel Merkezi düzeyinde oldukça yol aldı. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bile ikna edildiğini, Kemal Bey'in, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar. 

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ak Parti'deki kriptolar kim?

ak-partideki-kriptolar-kim ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'de İlçe Belediye Başkan Adaylarının belirlenme sürecinde sekiz ilçe başkanın istifa ettirilmesinin manidar olduğuna işaret ederek, ilçe belediye başkan

Ak Parti'de ahbap çavuş ilişkisi!..

ak-partide-ahbap-cavus-iliskisi Türkiye Gazetesi Yazarı Süleyman Özışık, Ak Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenme sürecinde ahbap çavuş ilişkilerine dikkat çekti.

Yıldırım'ın protokol sorununa çözüm!

yildirimin-protokol-sorununa-cozum Eski Başbakan ve Meclis Başkanı Binali Yıldırım'ın, Ak Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması neredeyse kesinleşti. Bu durumda Binali Yıldırım'ım, belediye başkanı seçildiğinde

Ak Parti'de sürpriz aday çalışması!

ak-partide-surpriz-aday-calismasi Ak Parti'de, yeniden aday gösterilmeyecek belediye başkanları tespit edildi.

Vakıfların işi siyaset mi?

vakiflarin-isi-siyaset-mi Gazeteci Ercan Akyıldız, "siyasette vefa" vurgusunu öne çıkardığı son köşe yazsında yaklaşan yerel seçimler öncesi Bursa'da bazı vakıfların ve derneklerin siyasette nasıl baskı aracı olarak

İYİ Parti Bursa'da kimler aday?

iyi-parti-bursada-kimler-aday ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP'li Mustafa Bozbey'in, bir son dakika hamlesiyle İYİ Parti'nin Nilüfer adayı olabileceğini ifade etti ve İYİ Parti'nin Bursa