ÇOCUKLU CAFE

CHP'de ibre Bozbey'e döndü!

07 Ekim 2018 Pazar 11:44

chpde-ibre-bozbeye-dondu

Mustafa Bozbey ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanabileceklerini düşünen CHP'liler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ikna etmiş durumda. Kılıçdaroğlu, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar.

YENNİ DÖNEM Gazetesi'nin deneyimli yazarı Yüksel Baysal, konuyu bugün köşesine taşıdı ve CHP'nin Büyükşehir adayı konusunda Mustafa Bozbey ismi üzerinde ittifak sağlandığını ve bu görüşe Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun da sıcak baktığını ifade etti. 

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI 

Bozbey'in aday olmasını arzu eden CHP yöneticileri, sekiz ilçenin CHP tarafından kazanılabileceğini söylüyorlar. 

Neden böyle düşündüklerini sorduğumda, anketlere dayandıklarını belirtiyorlar ama bu anketi verilerini kimseyle paylaşmıyorlar. 

Edindiğim bilgilere göre Mustafa Bozbey'i Nilüfer'den Büyükşehir'e kaydırmak isteyenler CHP Genel Merkezi düzeyinde oldukça yol aldı. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bile ikna edildiğini, Kemal Bey'in, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar. 

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Yalçın'dan pratik öneriler!

yalcindan-pratik-oneriler OLAY Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, Ak Parti Eski İl Başkanı Sedat Yalçın'ın, Bursa'da hayatı kolaylaştıracak pratik önerilerini köşesine taşıdı.

TGF Genel Kurulu yapıldı

tgf-genel-kurulu-yapildi Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun 9. Olağan Genel Kurulu yapıldı. İki listenin yarıştığı ve Divan başkanlığını Atilla Sertel'in yaptığı Genel Kurul'da, Yılmaz Karaca 103 oyla ipi göğüslerken,

Çocuklar neden tırnak yer?

cocuklar-neden-tirnak-yer ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, çocuklarda sıkça görülen "tırnak yeme" sorununa dair önemli bir yazı kaleme aldı.

CHP'de ibre Bozbey'e döndü!

chpde-ibre-bozbeye-dondu Mustafa Bozbey ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanabileceklerini düşünen CHP'liler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ikna etmiş durumda. Kılıçdaroğlu, "Ben de sizin gibi

Necmi'ye nasihat!

necmiye-nasihat ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa’daki “şantajcı gazetecilik” iddialarının odağındaki Necmi İnce’ye ait ManşetX Gazetesi‘nde “Behlül” müstear ismiyle yazılan mesnetsiz yazılara

Akyıldız'dan Necmi'ye sert cevap!

akyildizdan-necmiye-sert--cevap Bursa’daki “şantajcı gazetecilik” iddialarının odağındaki isim olan Necmi İnce’ye ait ManşetX Gazetesi‘nde “Behlül” müstear ismiyle yazılan iftira dolu yazılara deneyimli gazeteci Ercan