Süper Timsah

CHP'de ibre Bozbey'e döndü!

07 Ekim 2018 Pazar 11:44

chpde-ibre-bozbeye-dondu

Mustafa Bozbey ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanabileceklerini düşünen CHP'liler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu da ikna etmiş durumda. Kılıçdaroğlu, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar.

YENNİ DÖNEM Gazetesi'nin deneyimli yazarı Yüksel Baysal, konuyu bugün köşesine taşıdı ve CHP'nin Büyükşehir adayı konusunda Mustafa Bozbey ismi üzerinde ittifak sağlandığını ve bu görüşe Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun da sıcak baktığını ifade etti. 

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI 

Bozbey'in aday olmasını arzu eden CHP yöneticileri, sekiz ilçenin CHP tarafından kazanılabileceğini söylüyorlar. 

Neden böyle düşündüklerini sorduğumda, anketlere dayandıklarını belirtiyorlar ama bu anketi verilerini kimseyle paylaşmıyorlar. 

Edindiğim bilgilere göre Mustafa Bozbey'i Nilüfer'den Büyükşehir'e kaydırmak isteyenler CHP Genel Merkezi düzeyinde oldukça yol aldı. 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bile ikna edildiğini, Kemal Bey'in, "Ben de sizin gibi düşünüyorum. Mustafa Bozbey ile Büyükşehir'i kazanabiliriz" dediğini öne sürüyorlar. 

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Gazeteciler 'imdat' çağrısı yaptı!

gazeteciler-imdat-cagrisi-yapti Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun toplantısında basının sıkıntıları masaya yatırılırken, özellikle Anadolu medyasının dayanma gücünün kalmadığına vurgu yapıldı.

Ak Part'deki FETÖ'cü vekil kim?

ak-partdeki-fetocu-vekil-kim Ak Parti Bursa eski milletvekili ve KARAR Gazetesi Yazarı Mehmet Ocaktan, gündemi sarsacak bir yazı kaleme aldı. Ocaktan, Ak Parti içerisinde ve Ak Parti'yi en üst mercilerde temsil eden bir vekilin "halis mulis

Gözyaşlarıyla dinlediğim olay!

gozyaslariyla-dinledigim-olay Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, gözyaşlarıyla dinlediği bir olayı köşesine aktardı. Baysal, Ankara'da görevli olduğu zamanlarda da bu türden olaylarla sıkça karşılaştığının altını

Babacan'la ilgili bomba kulis!

babacanla-ilgili-bomba-kulis 31 Mart seçimleri öncesinde siyaset gündeminin en çok konuşulan konularından birisi de eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın yeni parti kurup siyasete döneceği iddialarıydı.

Kamu görevlileri ve nezaket!

kamu-gorevlileri-ve-nezaket BURSA HAYAT GAZETESİ Yazarı Bilal Kayaaltı, Bursa'da okul hastane gibi kamu kurum yöneticilerinin "güç zehirlenmesi" yaşadığının altını çizdiği yazısında kamuda yaşanan sorunları dile getirdi.

Acilde bekleyen sorun: Kamu Reformu

acilde-bekleyen-sorun-kamu-reformu ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, "sadece Büyükşehir Belediye Başkanı'nı seçelim, O da ilçe belediye başkanlarını seçsin" çıkışını masaya yatırıp, buradan bir