rotabursaTV

Daha da büyü Yeni Marmara!

16 Haziran 2020 Salı 05:33

daha-da-buyu-yeni-marmara

Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşlarından Yeni Marmara Gazetesi her geçen gün büyümeye ve okur kitlesini büyütmeye devam ediyor.

Bir Bursa markası olarak doğan ve kısa sürede Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşları arasında yerini alan Yeni Marmara Gazetesi 1 Temmuz 2020 Çarşamba gününden itibaren Balıkesir gazete satış bayilerinde okurla buluşacak.  

Bursa'da, "Hayra Motor, Şerre Fren" sloganıyla yayın hayatını sürdüren ve tarafsız yayıncılık ilkesiyle halkın haber alma özgürlüğünün en büyük teminatlarından birisi olan Yeni Marmara Gazetesi, 1 Temmuz 2020 Çarşamba gününden itibaren; Balıkesir, Marmara Adası, Avşa, Erdek, Bandırma, Gönen ve Susurluk gazete satış bayilerinde okurla buluşacak.

Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "bu süreçte güç ve destek veren tüm okuyucularımıza yürekten teşekkürler" ifadesini kullandı.

ROTABURSA.COM ailesi olarak Yeni Marmara Gazetesi'nin gelecekte tüm Marmara'da okuyucuyla buluşması temennisiyle yeni yolculuğunda başarılar dileriz.


 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa'nın Londra'dan neyi eksik?

bursanin-londradan-neyi-eksik Gazeteci Mustafa Gültekin, imara açılması gündemde olan Yunuseli Havaalanı için çarpıcı bir öneride bulundu ve şehrin bütün dinamiklerini el ele vermeleri için çağrı yaptı.

EKOHABER Yayın grubu oluyor!

ekohaber-yayin-grubu-oluyor “Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

Daha da büyü Yeni Marmara!

daha-da-buyu-yeni-marmara Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşlarından Yeni Marmara Gazetesi her geçen gün büyümeye ve okur kitlesini büyütmeye devam ediyor.

Yeni partiler Erdoğan için tehlike mi?

yeni-partiler-erdogan-icin-tehlike-mi ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, erken seçim tartışması özelinde, partiler arası vekil geçişini engelleme çalışmalarının bir erken seçim hazırlığı olmadığını, aksine Ak Parti'den ve MHP'den

Hz. Yusuf'un kabri bulundu mu?

hz-yusufun-kabri-bulundu-mu Mısır’da Nil Deltası ile Sina Yarımadası arasında kazı yapan arkeologlar, yeri henüz tam olarak açıklanmayan bir yerde toprak altından ana hatlarını kolayca belirledikleri büyük bir ev buldular.

Medya ve çalışanları zor durumda

medya-ve-calisanlari-zor-durumda Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, korona virüs salgını nedeniyle medya sektöründe büyük bir kriz yaşandığına dikkat çekerek destek çağrısı yaptı.