ÇOCUKLU CAFE

Dr. Edebali derse başladı!

20 Ekim 2018 Cumartesi 12:38

dr-edebali-derse-basladi

OLAY Gazetesi Yazarı Mustafa Özdal, Yıldırım Belediye Başkanı Dr. İsmail Hakkı Edebali'nin Uludağ Üniversitesi'ndeki dersine katıldı ve ilk izlenimlerini okurlarıyla paylaştı.

 İŞTE ÖZDAL'IN O YAZISI 

Yıldırım Belediye Başkanı Dr. İsmail Hakkı Edebali'yi  hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim.

Deyim yerindeyse koşa koşa gidiyor Uludağ Üniversitesi'ne ve perşembeleri iple çekiyor.

Aslında önce niyeti doktora eğitimi aldığı şehircilik derslerini Bursa Teknik Üniversitesi'nde vermekti ama son tahlilde Uludağ Üniversitesi'ni tercih etti.

Ve ilk derslerine başladı.

Edebali'nin, 'Mekan ve Kültür' isimli dersi seçmeli.

Ancak rekor sayıda öğrenci bu dersi tercih etmiş Edebali'den dolayı.

Normal şartlarda 10 öğrencinin başvurusuyla açılan seçmeli derslerde,  ' Mekan ve Kültür' dersini 95 öğrenci tercih etmiş.

Ne dedik Başkan Edebali için?

Heyecanlı mı heyecanlıydı...

Konutundan Uludağ Üniversitesi'ne giderken yolda sohbet ettik.

Hocalığı çok sevdiğini, işini özenle yaptığını ve gençlerle beraber olmaktan çok memnun olduğunu belirtti.


YAZSININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Dündar nasıl yeniden aday oldu?

dundar-nasil-yeniden-aday-oldu Ak Parti Bursa'da Osmangazi'ye kimin belediye başkanı adayı olacağı son dakikaya kadar belli olmazken, ibre bir anda yeniden listeden çıkartılan Mustafa Dündar'a döndü. Peki, ne oldu da ibre yeniden Dündar'a

Ekmekçi'den "öz" açıklama!

ekmekciden-oz-aciklama Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, gazetecilerin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini, yeni medya düzeninin ülkeye çağ atlatacağını dile getirdi

Kolaylı'dan 10 Ocak açıklaması!

kolaylidan-10-ocak-aciklamasi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, medya alanında kapsamlı bir değişim ve yenilenmeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Ak Parti'de son kulisler!

ak-partide-son-kulisler Ak Parti Bursa'da ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklenirken, listelerin hazırlanmasında sona gelindiği ve hafta sonuna kadar bütün detayların netleşip açıklanması bekleniyor.

Büyükataman: İstediğimiz ilçeler var!

buyukataman-istedigimiz-ilceler-var MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, AK PARTİ ile devam eden ittifak görüşmelerinin 15 Ocak'a kadar tamamlanacağını belirterek, "Paylaşımı doğru yapan kazanır" mesajı verdi.

Başkanları medya karnesi nasıl?

baskanlari-medya-karnesi-nasil Bursa’nın ilk ve tek medya takip şirketi BMT Medya (Bursa Medya Takip), Medya Takip Merkezi (MTM) ile birlikte yaptığı medya araştırmasıyla 2018 yılının en çok konuşulan Bursa Belediyeleri’ni