rotabursaTV

EKOHABER Yayın grubu oluyor!

17 Haziran 2020 Çarşamba 14:58

ekohaber-yayin-grubu-oluyor

“Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

Yeniden yapılanmaya giderek, bir yandan idari yapısını ve kadrosunu güçlendiren gazete, diğer yandan da tematik haber siteleri ve iş hayatına yönelik etkinlikleri ile güçlü bir yayın grubuna dönüşecek.

 

“Küçük Bab-ı Ali” olarak adlandırılan Bursa medyasında, 44 yıllık mesleki geçmişi olan usta gazeteci Tahsin Ardıç’ın yönetiminde çeyrek asırdır başarılı bir ekonomi gazeteciliği örneği sergileyen EKOHABER, tecrübeli iletişimci Kenan Kibar’ın da ekibe katılmasıyla atağa kalktı.

Gazetenin kurucusu Tahsin Ardıç, ekonomik verileri doğru değerlendiren, sosyo-ekonomik dinamiklerin farkında olan, güçlü öngörülere, uzman analizlerine ve yeniliklere dayalı yayın politikasıyla ekonominin nabzını tutmaya devam edeceklerini belirtti. Yönetim kadrosunu güçlendirdiklerini, Kenan Kibar’ın Genel Yönetmen, Semih Aydın’ın ise Yazı İşleri Müdürü olarak görev üstlendiğini kaydeden Ardıç, ayrıca bir Yayın Kurulu oluşturduklarını da dile getirdi.

GELENEKSEL VE DİJİTAL MEDYADA YENİLİKLER YOLDA

EKOHABER’in içeriğini daha da zenginleştireceklerini ifade eden Ardıç; “Bursa’da ekonomiye dair ne varsa yine EKOHABER’de olacak. Alanında uzman yazarlarımız, özel haberlerimiz, röportajlarımız, yazı dizilerimiz, dosyalarımız ve dergilerimiz ile ekonomi haberciliğinde öncü olmaya devam edeceğiz. Yakında peş peşe yayına girmeye başlayacak tematik haber sitelerimiz ile iş dünyasındaki hemen her kesimin sesi olma hedefimiz devam ediyor. Böylelikle geleneksel ve dijital medyada, iki farklı koldan habercilik yapacak, ekonomiye dair her detayı sayfalarımıza ve dijitale taşıyacağız. Haber sitelerimizin dahil olmasıyla birlikte EKOHABER Yayın Grubu’na dönüşeceğiz. Haberciliğimizin yanı sıra kent ve ülke ekonomisi gündemindeki konularla ilgili olarak, çeşitli organizasyonlar da düzenleyeceğiz” diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursa'nın Londra'dan neyi eksik?

bursanin-londradan-neyi-eksik Gazeteci Mustafa Gültekin, imara açılması gündemde olan Yunuseli Havaalanı için çarpıcı bir öneride bulundu ve şehrin bütün dinamiklerini el ele vermeleri için çağrı yaptı.

EKOHABER Yayın grubu oluyor!

ekohaber-yayin-grubu-oluyor “Bursa’nın ekonomi gazetesi” sloganıyla 25 yıldır yayın hayatını sürdüren EKOHABER gazetesinde yeni dönem başladı.

Daha da büyü Yeni Marmara!

daha-da-buyu-yeni-marmara Bursa'nın güçlü ve saygın yayın kuruluşlarından Yeni Marmara Gazetesi her geçen gün büyümeye ve okur kitlesini büyütmeye devam ediyor.

Yeni partiler Erdoğan için tehlike mi?

yeni-partiler-erdogan-icin-tehlike-mi ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, erken seçim tartışması özelinde, partiler arası vekil geçişini engelleme çalışmalarının bir erken seçim hazırlığı olmadığını, aksine Ak Parti'den ve MHP'den

Hz. Yusuf'un kabri bulundu mu?

hz-yusufun-kabri-bulundu-mu Mısır’da Nil Deltası ile Sina Yarımadası arasında kazı yapan arkeologlar, yeri henüz tam olarak açıklanmayan bir yerde toprak altından ana hatlarını kolayca belirledikleri büyük bir ev buldular.

Medya ve çalışanları zor durumda

medya-ve-calisanlari-zor-durumda Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu, korona virüs salgını nedeniyle medya sektöründe büyük bir kriz yaşandığına dikkat çekerek destek çağrısı yaptı.