rotabursaTV

Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı

22 Mart 2020 Pazar 01:06

erdogan-da-alkislayinca-hesabini-kapatti

Sağlıkçılara alkışlı desteğe karşı çıkan Sabah Gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı.

Sabah Gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, sağlık çalışanlarına alkışlı desteğe karşı çıkarak, “Birtakım pisliklerin bu alkış kampanyasını nasıl sevinçle karşıladığını görüyorum” demişti

Sabah gazetesi yazarı koronavirüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarına destek amacıyla akşam 21.00’da başlatılan alkış kampanyasına sosyal medya hesabından sert sözlerle karşı çıkmıştı.

“Ben bu saat bilmem kaçta alkış vs.işlerini yutmam, katılmam da...Bu kampanyaların nasıl kötüye kullanıldığını defalarca gördüm...gerekmedikçe dışarı çıkmayın sağlık sistemini meşgul etmeyin, sağlıkçılara asıl destek budur” diyen Babaoğlu bir diğer paylaşımında ise şöyle dedi:

"Birtakım pisliklerin bu alkış kampanyasını nasıl sevinçle karşıladığını da buradan görüyor, izliyorum..."

Babaoğlu’nun bu paylaşımları başta Habertürk yazarı Fatih Altaylı olmak üzere çok kişinin tepkisin çekmişti.

Babaoğlu’na ilk kötü sürpriz Sağlık Bakanı Fahreddin Koca’nın kampanyaya destek vermesi oldu.

Koca’ya yönelik de, “Şimdi ‘alkışlıyoruz’ diyenler bir hafta sonra aynı saatte tencere tava çalarak başka şeyler istendiğinde pişman olurlar ama hadi neyse” diyen Babaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın da alkış kampanyasına destek vermesiyle hesabını kapattı.

 

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bilgi kirliliğine tek çözüm İnternet Yasası

bilgi-kirliligine-tek-cozum-internet-yasasi İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, Türkiye’de İnternet Yasası'nın acilen çıkarılması gerektiğini, sosyal medyadaki bilgi kirliliğinin önüne de ancak bu şekilde

Kayaaltı: Asla susmayacağım!

kayaalti-asla-susmayacagim Bursalı Gazeteci Bilal Kayaaltı, yazdığı bir yazıdan dolayı diyanet mensuplarından utanç verici hakaretler ve mesajlar aldığını iddia etti.

Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı

erdogan-da-alkislayinca-hesabini-kapatti Sağlıkçılara alkışlı desteğe karşı çıkan Sabah Gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan da alkışlayınca hesabını kapattı.

Anne babalara tavsiyeler!

anne-babalara-tavsiyeler Psikolog Hatime Sönmez Gözaydın, yazı ve yorumlarıyla ROTABURSA.COM'da. Bursa'da okulda Felsefe öğretmeni ve Rehber Öğretmen olarak çalışan Gözaydın, Aile danışmanlığı ve sahip olduğu Duydu Atölyesi

Suriye sorunu nasıl çözülür?

suriye-sorunu-nasil-cozulur ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, "Asla dost olmayan ve laf anlamayan iki gücün, ABD ve Rusya'nın derin hesapları ve yüksek kibirleri arasında bir cendereye girmiş sağa sola çarpıp duruyoruz..." diyerek

Kabine değişimi yine gündemde!

kabine-degisimi-yine-gundemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te yaptığı kısa tatilde kabine revizyonu planladığı, ancak Elazığ depremi sonrası söz konusu değişiklik ile ilgili açıklamanın ertelendiği iddia edildi.