ÇOCUKLU CAFE

Kim bunlar?

05 Eylül 2018 Çarşamba 14:06

kim-bunlar

Bursa Söylen Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Semra Teke, sosyal medyada dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Teke, Yıldırım Belediyesi'nden tehditle 15 bin lira isteyen ve karşılık bulamayınca saldırıya geçen isimlerin meslek etiğiyle uyuşmadığını dile getirip meslek örgütlerinin de olaya sesiz kalmaması gerektiğinin altını çizdi.

İŞTE SEMRA TEKE'NİN O PAYLAMIŞI! 

Yıldırım Belediyesinde görevli birkaç arkadaşa saldırının sebebi anlaşıldı. Meğer arkadaş aylık 15 BİN TL istemiş, ama olumlu yanıt alamamış..! Tarz da emrivaki ve tehditkar tabii ki..!  

Gazetecilik etiğini ayaklar altına alan bu yaklaşımlar sebebiyle tüm medya mensupları prestij kaybediyor, lakin bir meslek örgütü yok ki bunlara dur diyecek..! Hepsi kendi havasında, dalış dersleriyle falan meşguller..!  

Pabucumun gazetecisi ve türevleri de bu denetim, meslek ahlakı, meslek ilkeleri eksikliğinden faydalanıp at koşturuyor..!  

Gelelim belediyelere..! Bu mesleği layıkıyla yapmaya çalışanları korumak aslında bir açıdan sizlerin de görevi..! Ateş olsa cürmü kadar yer yakamayacak, habercilikle uzaktan yakından alakası olmayan, çıkardıkları paçavralara gazete diyen değnekçileri beslemek hem sizlerle ilgili “Gizlenecek konular var” imajını doğuruyor. Hem de bizlere zarar veriyor..! Yapmayın..!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İYİ Parti Bursa'da kimler aday?

iyi-parti-bursada-kimler-aday ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP'li Mustafa Bozbey'in, bir son dakika hamlesiyle İYİ Parti'nin Nilüfer adayı olabileceğini ifade etti ve İYİ Parti'nin Bursa

Ak Parti'de büyük değişim beklentisi!

ak-partide-buyuk-degisim-beklentisi Ak Parti Bursa'da hangi belediye başkanları değişecek, hangileri yerlerini koruyacak? Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Ak Parti'de üst düzey bir isme dayandırdığı haberinde Ak Parti Bursa'da üç

Yağmur'dan Gülmez'e sert sözler!

yagmurdan-gulmeze-sert-sozler Usta Gazeteci Özlem Yağmur, CHP Bursa İl Sekreteri Erol Gülmez'i çok sert sözlerle eleştirdi. Yağmur, kendisi hakkında mesnetsiz iddialarda bulunan Gülmez'i sosyal medya hesabında kaleme aldığı bir

Özhaseki: O arkadaşlar aday olmasın!

ozhaseki-o-arkadaslar-aday-olmasin AK Parti’de 31 Mart yerel seçimleri için adaylık başvuruları bugün başlıyor. Partinin yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki, adayları nasıl belirlediklerini anlattı.

Ak Parti'de sürpriz isimler!

ak-partide-surpriz-isimler Ak Parti'de İstanbul için Binali Yıldırım'ın ismi ağırlık kazanırken, Ankara ve İzmir için farklı isimler gündeme geliyor.

Korkunç Özel Kalem Harcaması!

korkunc-ozel-kalem-harcamasi Balıkesir Belediyesi'nin 4 aylık 'Özel Kalem Harcaması'nın 12 trilyon olduğu ve bu rakama son iki ayda 14 trilyon daha eklendi.