ÇOCUKLU CAFE

Kim bunlar?

05 Eylül 2018 Çarşamba 14:06

kim-bunlar

Bursa Söylen Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Semra Teke, sosyal medyada dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Teke, Yıldırım Belediyesi'nden tehditle 15 bin lira isteyen ve karşılık bulamayınca saldırıya geçen isimlerin meslek etiğiyle uyuşmadığını dile getirip meslek örgütlerinin de olaya sesiz kalmaması gerektiğinin altını çizdi.

İŞTE SEMRA TEKE'NİN O PAYLAMIŞI! 

Yıldırım Belediyesinde görevli birkaç arkadaşa saldırının sebebi anlaşıldı. Meğer arkadaş aylık 15 BİN TL istemiş, ama olumlu yanıt alamamış..! Tarz da emrivaki ve tehditkar tabii ki..!  

Gazetecilik etiğini ayaklar altına alan bu yaklaşımlar sebebiyle tüm medya mensupları prestij kaybediyor, lakin bir meslek örgütü yok ki bunlara dur diyecek..! Hepsi kendi havasında, dalış dersleriyle falan meşguller..!  

Pabucumun gazetecisi ve türevleri de bu denetim, meslek ahlakı, meslek ilkeleri eksikliğinden faydalanıp at koşturuyor..!  

Gelelim belediyelere..! Bu mesleği layıkıyla yapmaya çalışanları korumak aslında bir açıdan sizlerin de görevi..! Ateş olsa cürmü kadar yer yakamayacak, habercilikle uzaktan yakından alakası olmayan, çıkardıkları paçavralara gazete diyen değnekçileri beslemek hem sizlerle ilgili “Gizlenecek konular var” imajını doğuruyor. Hem de bizlere zarar veriyor..! Yapmayın..!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Dündar nasıl yeniden aday oldu?

dundar-nasil-yeniden-aday-oldu Ak Parti Bursa'da Osmangazi'ye kimin belediye başkanı adayı olacağı son dakikaya kadar belli olmazken, ibre bir anda yeniden listeden çıkartılan Mustafa Dündar'a döndü. Peki, ne oldu da ibre yeniden Dündar'a

Ekmekçi'den "öz" açıklama!

ekmekciden-oz-aciklama Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, gazetecilerin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini, yeni medya düzeninin ülkeye çağ atlatacağını dile getirdi

Kolaylı'dan 10 Ocak açıklaması!

kolaylidan-10-ocak-aciklamasi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, medya alanında kapsamlı bir değişim ve yenilenmeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Ak Parti'de son kulisler!

ak-partide-son-kulisler Ak Parti Bursa'da ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklenirken, listelerin hazırlanmasında sona gelindiği ve hafta sonuna kadar bütün detayların netleşip açıklanması bekleniyor.

Büyükataman: İstediğimiz ilçeler var!

buyukataman-istedigimiz-ilceler-var MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, AK PARTİ ile devam eden ittifak görüşmelerinin 15 Ocak'a kadar tamamlanacağını belirterek, "Paylaşımı doğru yapan kazanır" mesajı verdi.

Başkanları medya karnesi nasıl?

baskanlari-medya-karnesi-nasil Bursa’nın ilk ve tek medya takip şirketi BMT Medya (Bursa Medya Takip), Medya Takip Merkezi (MTM) ile birlikte yaptığı medya araştırmasıyla 2018 yılının en çok konuşulan Bursa Belediyeleri’ni