ÇOCUKLU CAFE

Kolaylı'dan açıklama var!

14 Eylül 2018 Cuma 17:52

kolaylidan-aciklama-var

Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, Bursa'da, kurumlardan şantaj yoluyla para talep edilmesi konusunun ısıralı takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Bursa'da Meydan Gazetesi sahibi Ercan Akyıldız, bugünkü köşesinde konuyu masaya yatırdı ve bir süredir Bursa'da tartışma konusu olan "şantaj" konusunda Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca'nın konuya el attıklarını ifade etti. 

İŞTE AKYILDIZ'IN O YAZISI 

Çağrımızdan sonra kirli çamaşırlar ortaya dökülmekle kalmadı, BGC Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Yılmaz Karaca, gazeteye birer açıklama göndererek bu konunun ısrarlı takipçileri olacaklarını ve bu yönde çalışmalara başladıklarını söylediler.(Başkanların açıklamalarını yarınki gazetemizde detaylı olarak yayınlayacağız.)


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Taha Akyol KARAR'da

taha-akyol-kararda Türk basınının usta kalemi Taha Akyol okurlarıyla Karar Gazetesi'nde buluşuyor. Usta kalem Akyol, yazmayı öteden beri görev saydığını belirterek, bu imkanı veren Karar Gazetesi'ne teşekkür etti.

Dündar nasıl yeniden aday oldu?

dundar-nasil-yeniden-aday-oldu Ak Parti Bursa'da Osmangazi'ye kimin belediye başkanı adayı olacağı son dakikaya kadar belli olmazken, ibre bir anda yeniden listeden çıkartılan Mustafa Dündar'a döndü. Peki, ne oldu da ibre yeniden Dündar'a

Ekmekçi'den "öz" açıklama!

ekmekciden-oz-aciklama Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, gazetecilerin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini, yeni medya düzeninin ülkeye çağ atlatacağını dile getirdi

Kolaylı'dan 10 Ocak açıklaması!

kolaylidan-10-ocak-aciklamasi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, medya alanında kapsamlı bir değişim ve yenilenmeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Ak Parti'de son kulisler!

ak-partide-son-kulisler Ak Parti Bursa'da ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklenirken, listelerin hazırlanmasında sona gelindiği ve hafta sonuna kadar bütün detayların netleşip açıklanması bekleniyor.

Büyükataman: İstediğimiz ilçeler var!

buyukataman-istedigimiz-ilceler-var MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, AK PARTİ ile devam eden ittifak görüşmelerinin 15 Ocak'a kadar tamamlanacağını belirterek, "Paylaşımı doğru yapan kazanır" mesajı verdi.