Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Necmi'ye nasihat!

30 Eylül 2018 Pazar 14:20

necmiye-nasihat

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa’daki “şantajcı gazetecilik” iddialarının odağındaki Necmi İnce’ye ait ManşetX Gazetesi‘nde “Behlül” müstear ismiyle yazılan mesnetsiz yazılara cevap verdi.


İŞTE GÜLTEKİN'İN O YAZISI

Önce şunu söyleyeyim,

Sosyal medya hesaplarında, "görmemişin çocuğu olmuş" dedirtircesine Başkan Erdoğan dahil Ak Parti'nin ileri gelenleriyle boy boy  fotoğraf paylaşıp, sonra da çok kritik yerel seçimler arifesinde Ak Partili kişilere ve kurumlara saldırıyorsun. "İddia edildi"den öteye geçmeyen tezviratlarınla kurumları kişileri karalıyorsun. Bunu böyle yapmaya devam edersen, bir süre sonra senin "kripto" olduğunu düşünmeye başlayacaklar ve bugün adın nasıl "şantajcılıkla" yan yana yazılır olduysa, yarın da "kriptoculuğun" tartışmaya açılır... 

Nitekim,
Kemal Kılıçdaroğlu ile boy boy fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıp, Mustafa Bozbey'e, Hüseyin Akkuş'a çakmaya, partinin ileri gelenlerini belgesiz, bilgisiz sadece "iddia" diyerek karalamaya kalksan seni anında "ajan provokatör" ilan edip CHP'den ihraç ederler. YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ak Parti'yi Ak Partililer bitiriyor!

ak-partiyi-ak-partililer-bitiriyor ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti içerisindeki yaşanan krizi ve siyasi açmazları gündeme getirip, Ak Parti'yi Ak Partililerin bitirdiği tezini ortaya attı.

Tiyatroyu bir de böyle okuyun!

tiyatroyu-bir-de-boyle-okuyun Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl 7. Düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali" özelinde Türkiye'deki ve Bursa'daki tiyatro geleneğinin özetini bu yazıda okuyabilirsiniz.

Beni heyecanlandıran festival!

beni-heyecanlandiran-festival ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Nilüfer Belediyesi'nin, bu sene 7. düzenlediği "Nilüfer Tiyatro Festivali"ne dair çarpıcı anekdotlar aktardı.

Kayaaltı: İtina ile evliya yapıyorlar!

kayaalti-itina-ile-evliya-yapiyorlar Bursa'nın sokaklarında, otobüs duraklarında bir süredir, "Tek Bir Dilekle Evliya Olmak ve İki Cihan Saadetini Ulaşmak." Yazılı afişler herkesin dikkatini çekiyor.

Yeni Marmara 7 yaşında!

yeni-marmara-7-yasinda Bursa’da Yeni Marmara gazetesinin 7. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetenin manevi kurucusu Orhan Altınöz’ü anma ve On Medya Dijital Platformu tanıtım gecesi düzenlendi.

Yanlış bilgi ile doğru iş olmaz!

yanlis-bilgi-ile-dogru-is-olmaz Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin sürpriz bir şekilde yeniden aday gösterilmemesinin yankıları sürerken, neden yeniden aday yapılmadığına dair çarpıcı bir iddia gündeme geldi.