Limak Elektrik
11 Aralık 2017 Pazartesi
baysaldan-carpici-dulger-yazisi ak-partinin-nilufer-adayi arinc-siyasete-geri-donuyor salmana-dair-carpici-tespitler cocuklarda-yalan-soyleme bursa-medyasi-sanliurfada- cocuklarda-kardes-kiskancligi bgcden-aka-ziyaret

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü'nü masaya yatırdı ve müdür olarak atanmak istenen isimle alakalı çarpıcı bir analiz yaptı.

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'nin yerel seçimlerde Nilüfer Belediye Başkan Adayı üzerine önemli bir tespitte bulundu.

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Bülent Arınç'ın yeniden siyaset sahnesine geri döneceğini iddia etti. Baysal, bu dön dönüşü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın stratejik bir siyasi

Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın nasıl bir il başkanı olacağına dair çarpıcı bir analiz. Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Başkan Salman'ı köşesine taşıdı ve

ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, gelişim çağındaki çocukların neden yalana başvurduklarını masaya yatırdı ve konuyu sizler için kaleme aldı.

Bursa'da yayın yapan gazete, televizyon, internet medyası ve basın meslek örgütü temsilcilerinden oluşan heyet Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü organizasyonu ile

ROTABURSA.COM Yazarı Hürrem Irmak, çağın önemli sorunların birisi olan "çocuklarda kardeş kıskançlığı"nı gündemine aldı ve aileler için önemli uyarılarda bulundu.

Bursa Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, Emniyet Müdürü Osman Ak’ı ziyaret etti.

deli-sorular-sormak-lazim

Deli sorular sormak lazım!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Milli Eğitim'in geldiği noktada yaşanan sıkıntılara işaret etti.

tek-koltuk-iki-mudur

Tek koltuk iki müdür!

OLAY Gazetesi'nden Ahmet Emin Yılmaz'a konuşan Kamu-Sen Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü'ndeki çarpık duruma dikkat çekti. Türkoğlu ayrıca, Bursa'da bu görevi yapacak bir kişi yok mu?" diye de sordu.

ak-partide-kayit-disi-siyaset

Ak Parti'de kayıt dışı siyaset!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti'de kayıt dışı siyaset yapanların partiye ve sürece verdiği zararı kaleme aldı.

baysaldan-siyasetcilere-cagri

Baysal'dan siyasetçilere çağrı!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, TRT'nin Bursa'da bir ofisinin bile bulunmayışını bir "üvey evlat" muamelesi olduğunu söyledi ve siyasilere çağrıda bulundu. Baysal, TRT'nin sadece ofis açmakla kalmayıp, Bursa'dan Balkanlara da yayın yapması önerdi.

erken-secim-senaryolari

Erken seçim senaryoları!

HÜRRİYET Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek, Ak Parti kulislerindeki erken seçim senaryolarını yazdı ve 2018'de bir erken seçimin olabileceğinin altını çizdi.

ak-partide-surec-netlesiyor

Ak Parti'de süreç netleşiyor!

OLAY Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz'a konuşan Ak Parti Bursa eski Milletvekili Sedat Kızılcıklı, Başbakan Yıldırım'ın iftarında konuşulanları aktardı. Kızılcıklı, önce il kongrelerinin daha sonra ilçe kongrelerinin yapılacağının altını çizdi.

milli-egitimde-belirsizlik-suruyor

Milli Eğitimde belirsizlik sürüyor!

OLAY Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ndeki belirsizliği köşesine taşıdı. Yılmaz, "kararname de, müdür de duruyor..." dedi.

universitede-ceo-donemi

Üniversitede CEO dönemi!

ROTABURSA.COM'un gözükara yazarı KARAGÖZ, yazarımız Mustafa Gültekin'in yazısında yer verdiği üniversiteler konusunu masaya yatırdı.

mazeret-yok

Mazeret yok!

ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ak Parti'nin başına yeniden geçmesi ve yeni sistemin uygulanması aşamasında halkın beklentilerini kaleme aldı.

size-bir-kitaptan-soz-edecegim

Size bir kitaptan söz edeceğim!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Sabahattin Ali'nin "Kürk Mantolu Madonna" adlı yapıtını köşesine taşıdı.

basarisiz-baskanlarin-istifasi-alinacak

Başarısız başkanların istifası alınacak!

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup konuşmasını köşesine taşıdı. Selvi, Ak Parti'de yıl sonuna kadar teşkilatların değişeceğini ifade ederken, başarısız olan belediye başkanlarının ise istifasının isteneceğini yazdı.

olcusuz-batililasma

Ölçüsüz Batılılaşma!

ROTABURSA.COM Yazarı Recai Albay, eğitimdeki başarısızlığın sebeplerinden birisinin de, "ölçüsüz batılılaşma" olduğunu iddia etti.

gercek-kentsel-donusum-iste-budur

Gerçek kentsel dönüşüm işte budur!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'yi ziyaretinden notları paylaştı. Baysal, Başkan Edebali'nin planladığı kentsel dönüşümün başarıya ulaşması halinde Nilüfer'den Yıldırım'a geri göçün yaşanacağının altını çizdi ve "gerçek kentsel dönüşüm işte budur" dedi.

baysaldan-carpici-muezzinoglu-iddiasi

Baysal'dan çarpıcı Müezzinoğlu iddiası

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun, TBMM Başkanı olacağını iddia etti.

bgc-odulleri-sahiplerini-buldu

BGC ödülleri sahiplerini buldu!

Bursa Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak organize edilen BGC 2016 Başarı Ödülleri Yarışması Ödül Töreni, Bursa Suare’de yapıldı.

helvali-ugurlamalara-az-kaldi

Helvalı uğurlamalara az kaldı!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Lale Aksoy, Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti'nin başına geçmesiyle birlikte teşkilatlardan bürokrasiye köklü bir değişim yaşanacağını dile getirdi.

olme-ey-insanlik

Ölme ey insanlık!

BURSA HAYAT Gazetesi Yazarı Bilal Kayaaltı, Bursa'da yaşanan bir insanlık dramını gözler önüne serdi.

erdogan-il-baskanlarinin-istifasini-alacak

Erdoğan il başkanlarının istifasını alacak!

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 21 Mayıs tarihindeki büyük kongresine adım adım yaklaşılırken, kamuoyunda spekülasyonlar artıyor. YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Erdoğan'ın, 21 Mayıs'tan sonra Ak Parti'de bütün il başkanlarının istifasını alacağını ve partide yeni bir yapılanmaya gideceğini yazdı.

yazarlardan-toruna-elestiri

Yazarlardan Torun'a eleştiri!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin, 3. yılını değerlendirdiği toplantıyla aynı gün ve saatte Ak Parti İl Başkanı Cemalettin Torun'un da toplantı düzenlemesi ve o toplantıda da dişe dokunur bir açıklama yapmamasının yankıları devam ediyor. Bursa medyası olayı Torun'un, Edebali'nin toplantısını gölgelemek adına atılmış bir adım, bir "sabotaj" olarak yorumladı.

baysal-yuzde-ellisi-bile-tarihe-gecirir

Baysal: Yüzde ellisi bile tarihe geçirir!

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin 3. yıl değerlendirmesinde altını çizdiği kentsel dönüşüm projelerini köşesine taşıdı ve yapılanlar için "hayali bile Edebali'yi tarihe geçirir" dedi.