ÇOCUKLU CAFE

Türkoğlu'nun ataması bekleniyor!

06 Eylül 2018 Perşembe 11:16

turkoglunun-atamasi-bekleniyor

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı için Selçuk Türkoğlu ismi üzerinde mutabakat sağlandı. Konu genel merkeze bildirildi ve Türkoğlu'nun ataması bekleniyor.

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, İYİ Parti'deki son gelişmeleri masaya yatırdığı yazısında Bursa İl Başkanlığı için Kamu-Sen ski il başkanı Selçuk Türkoğlu ismi üzerinde mutabaka sağlandığını ve atamasının beklendiğini yazdı.

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI

Gözler Ankara'da... 

Geri sayım başladı. 

İYİ Parti'nin boşalan il yönetimi için her an atama yapılabilir. 

En güçlü aday, daha önce de yazdığımız gibi Selçuk Türkoğlu... 

Geçen hafta sonu bir araya gelen İYİ Parti'nin 16 ilçe başkanı, İl Başkanlığı için Selçuk Türkoğlu ismi üzerine mutabakata vardı. 

Osmangazi İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda Selçuk Türkoğlu'nun ismi üzerine oluşan mutabakatı İYİ Parti'nin iki milletvekili Ahmet Erozan ile İsmail Tatlıoğlu'na bildirdiler. 

Görüşlerine başvurduğum Prof. Dr. Tatlıoğlu, "İlçe başkanlarımızdan gelen talebi Ahmet Bey ve ben Genel Merkezimize bildirdik. Atamanın yapılmasını bekliyoruz" dedi.


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

MHP'den İYİ Partili Ülkücülere çağrı!

mhpden-iyi-partili-ulkuculere-cagri Ak Parti ile MHP'nin yerel seçimlerde ittifak yapması kesinleşti. Parti tabanlarında ittifakın ayrıntıları konuşulmaya başlandı. Yapılacak ittifakın Bursa'ya yansıması ne olacak? MHP, hangi ilçelerde Ak

Siyasetçiden gazeteciye cevap!

siyasetciden-gazeteciye-cevap Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Yeni Dönem Gazetesi Yazarı Kayhan Kaymaz'ı, kendileri hakkında yazdığı bir yazıdan dolayı, yine basına gönderdiği bir açıklamayla eleştirdi

BGC'den önemli karar!

bgcden-onemli-karar Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısına konuk oldu. Toplantıda, son dönemde bazı gazeteci görünümündeki şantajcıların sektörde boy

Necmi İnce bir Faruk Çelik Projesi mi?

necmi-ince-bir-faruk-celik-projesi-mi ROTABURSA.COM Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa medyasında patlak veren "şantajcı gazeteciler" konusunda tarafların iddialarını karşılaştıran bir yazı kaleme aldı. Gültekin, bu konunun yaklaşmakta olan

Çocuklarda uyku sorunu!

cocuklarda-uyku-sorunu Okullar açılırken ailelerin en büyük sorunlarından birisi de çocuklardaki uyku sorunları.

Meslek örgütlerinden açıklama var!

meslek-orgutlerinden-aciklama-var Bir süredir Bursa'da 'belediyeleri ve bazı kurumları haraca bağlamaya çalıştığı iddia edilen bazı isimlere yönelik meslek kuruluşları harekete geçti.