ÇOCUKLU CAFE

Türkoğlu'nun ataması bekleniyor!

06 Eylül 2018 Perşembe 11:16

turkoglunun-atamasi-bekleniyor

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı için Selçuk Türkoğlu ismi üzerinde mutabakat sağlandı. Konu genel merkeze bildirildi ve Türkoğlu'nun ataması bekleniyor.

YENİ DÖNEM Gazetesi Yazarı Yüksel Baysal, İYİ Parti'deki son gelişmeleri masaya yatırdığı yazısında Bursa İl Başkanlığı için Kamu-Sen ski il başkanı Selçuk Türkoğlu ismi üzerinde mutabaka sağlandığını ve atamasının beklendiğini yazdı.

İŞTE BAYSAL'IN O YAZISI

Gözler Ankara'da... 

Geri sayım başladı. 

İYİ Parti'nin boşalan il yönetimi için her an atama yapılabilir. 

En güçlü aday, daha önce de yazdığımız gibi Selçuk Türkoğlu... 

Geçen hafta sonu bir araya gelen İYİ Parti'nin 16 ilçe başkanı, İl Başkanlığı için Selçuk Türkoğlu ismi üzerine mutabakata vardı. 

Osmangazi İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşen toplantıda Selçuk Türkoğlu'nun ismi üzerine oluşan mutabakatı İYİ Parti'nin iki milletvekili Ahmet Erozan ile İsmail Tatlıoğlu'na bildirdiler. 

Görüşlerine başvurduğum Prof. Dr. Tatlıoğlu, "İlçe başkanlarımızdan gelen talebi Ahmet Bey ve ben Genel Merkezimize bildirdik. Atamanın yapılmasını bekliyoruz" dedi.


YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Dündar nasıl yeniden aday oldu?

dundar-nasil-yeniden-aday-oldu Ak Parti Bursa'da Osmangazi'ye kimin belediye başkanı adayı olacağı son dakikaya kadar belli olmazken, ibre bir anda yeniden listeden çıkartılan Mustafa Dündar'a döndü. Peki, ne oldu da ibre yeniden Dündar'a

Ekmekçi'den "öz" açıklama!

ekmekciden-oz-aciklama Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, gazetecilerin özlük haklarının iyileştirilmesi gerektiğini, yeni medya düzeninin ülkeye çağ atlatacağını dile getirdi

Kolaylı'dan 10 Ocak açıklaması!

kolaylidan-10-ocak-aciklamasi Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, medya alanında kapsamlı bir değişim ve yenilenmeye ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Ak Parti'de son kulisler!

ak-partide-son-kulisler Ak Parti Bursa'da ilçe belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklenirken, listelerin hazırlanmasında sona gelindiği ve hafta sonuna kadar bütün detayların netleşip açıklanması bekleniyor.

Büyükataman: İstediğimiz ilçeler var!

buyukataman-istedigimiz-ilceler-var MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, AK PARTİ ile devam eden ittifak görüşmelerinin 15 Ocak'a kadar tamamlanacağını belirterek, "Paylaşımı doğru yapan kazanır" mesajı verdi.

Başkanları medya karnesi nasıl?

baskanlari-medya-karnesi-nasil Bursa’nın ilk ve tek medya takip şirketi BMT Medya (Bursa Medya Takip), Medya Takip Merkezi (MTM) ile birlikte yaptığı medya araştırmasıyla 2018 yılının en çok konuşulan Bursa Belediyeleri’ni