ÇOCUKLU CAFE

İŞTE BAŞKAN ERDOĞAN'IN KABİNESİNDE YER ALAN İSİMLER!

Akan: Çağrı merkezinden talep edin!

14 Nisan 2017 Cuma 23:47

akan-cagri-merkezinden-talep-edin

Bursa’da, referandum günü hastanede yatan veya evde sağlık hizmeti alan vatandaşların, oy kullanabilmelerini sağlayabilmek için sağlık ekipleri hazırlıklarını tamamladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, pazar günü gerçekleştirilecek olan referandumda oy kullanmak isteyen evde sağlık hizmeti alan ve hastanede yatan vatandaşlara, Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerinin destek vereceğini belirtti.

Seçim günü hasta vatandaşlara araç tahsisi yapılıp sandıklara kadar taşınacağının bilgisini veren Dr. Akan, “Pazar günü gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği Halkoylaması’nda oy kullanmak isteyen, evde sağlık hizmeti alan veya hastanede yatan vatandaşlarımıza Bakanlığımız tarafından ülke genelinde destek verilecek. Bu anlamda ilimizde de Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimiz tüm hazırlıklarını tamamladı. Sağlık yardımı olmaksızın oy vermeye gidemeyecek vatandaşlarımız, ekiplerimiz tarafından sandıklara kadar götürülüp, oy kullanmalarını müteakiben alındıkları noktalara geri götürüleceklerdir ” dedi.

Çağrı Merkezi’nden Talep Edilebilecek

Evde sağlık hizmeti alan sisteme kayıtlı hastalara SMS gönderildiğini belirten Dr. Akan, “Hastalarımız bu SMS’e cevap vererek pazar günü oylarını kullanmaya gidebilecekler. Seçim günü Evde Sağlık Hizmetleri koordinasyon merkezimiz açık tutulacaktır. Hastalarımız ya da hasta yakınları Evde Sağlık Hizmetleri’nin ‘444 38 33’ numaralı çağrı merkezini önceden arayarak halkoylamasının yapılacağı gün nakillerinin sağlanmasını talep edebilirler. Talepte bulunan vatandaşlardan evde sağlık hizmetleri ekiplerinin desteği olmadan oy kullanmaya gidemeyecek olanlar belirlenerek, bu vatandaşlarımızın ambulanslarla ve hasta nakil araçları ile oy verecekleri merkezlere taşınarak oylarını kullanmaları sağlanacaktır” ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Vali Küçük'ten açıklama!

vali-kucukten-aciklama Bursa Valisi İzzettin Küçük, yangının çıktığı Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde inceleme yaparak, yaralanan olmadığını ve yangının sebebinin araştırıldığını belirtti.

Bursa'da hastanede yangın!

bursada-hastanede-yangin Bursa Dörtçelik Ruh Hastalıkları Hastanesinin yemekhane kısmında çıkan yangın sonucu yoğun dumanlar yükseliyor.

Organlar 5 kişiye umut oldu

organlar-5-kisiye-umut-oldu- Bursa’da hayatını kaybeden 61 yaşındaki kişinin organları 5 kişiye umut olurken, Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından görevlendirilen bir uçak bir donörü Antalya’da bulunan bir hastaya yetiştirdi.

Hayat Hastanesi yeni yerine taşındı

hayat-hastanesi-yeni-yerine-tasindi Bursa’da Özel Hayat Hastanesi, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Doktordan inanılmaz hamle!

doktordan-inanilmaz-hamle Bursa’da kalbinin altından bıçak yarasıyla hastaneye gelen kişiyi, Acil Tıp Uzmanı Dr. Hüseyin Yenice ameliyathaneye gidene kadar sedyenin üzerinde kalp masajı yaparak hayatta tuttu. Kahraman doktorun insan

Bu defa ucuz atlatıldı!

bu-defa-ucuz-atlatildi Bursa'da daha evvel çıkan yangında 8 kişinin hayatını kaybettiği Şevket Yılmaz Hastanesi'nde akşam saatlerinde çıkan yangın bu defa ucuz atlatıldı.