Süper Timsah

Bursa'da yeni estetik merkezi!

21 Ocak 2018 Pazar 15:17

bursada-yeni-estetik-merkezi

VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve yöntemlerle modern cilt bakımı, altın iğne, fonksiyonel lazer ve cilt gençleştirme gibi birçok hizmeti sağlayacak.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Aslan, "Günümüzde erkek ve kadın dış güzelliğine daha dikkat eder hale geldi. Son zamanlarda estetik uygulamalarında mağduriyetler yaşanmaktadır. Tüm estetik çözümlerinin uygun şartlar altında ve uzman tarafından yapılması çok önemli" diye konuştu.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Derya Bingöl ise, "Bu klinik ameliyatsız estetik uygulamaların yapılabilecek. Bünyemizde, iki tane üniversite mezunu 10 yıllık tecrübeli estetisyen, 3 adet dermotoloji hekimi ile koordineli olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Leke tedavisinden diş estetiğine, saç tedavisinden akne tedavisine kadar birçok hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız" dedi.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Polat Biçici ise, "Burada her türlü bilinen çağın teknolojik ürünleri ile cerrahisiz estetik işlemleri yapabiliyoruz. Mevcut olan kliniğin yenilenmesiyle ve beraber çalıştığımız uzman estetisyenlerle birlikte bu işlemlere son sürat devam ediyoruz. Kliniğimiz yenilenerek daha teknolojik ürünler kazandırdık ve bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışmayı umuyoruz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Hastaneler taşınıyor!

hastaneler-tasiniyor Bursa'da bünyesinde 6 hastaneyi barındıran ve Sağlık Üssü'nü andıran 1355 yataklı Şehir Hastanesi'nin 16 Temmuz'dan itibaren hasta kabulüne başlaması sebebiyle, şehir merkezindeki bazı hastanelerden

Bursa'nın sağlık üssü hizmete başlıyor!

bursanin-saglik-ussu-hizmete-basliyor Türkiye’nin hizmete açılacak 10’uncu şehir hastanesi olan toplam bin 355 yatak kapasitesine sahip Bursa Şehir Hastanesi’nde hasta kabulü 16 Temmuz Salı günü başlıyor.

Şehir Hastanesi'ne kolay ulaşım!

sehir-hastanesine-kolay-ulasim Bursa Büyükşehir Belediyesi, açılışa gün sayan Bursa Şehir Hastanesi’ne ulaşımın kolay bir şekilde sağlanması amacıyla 3 yeni otobüs hattını sisteme dâhil etti.

Özel hastanelerden güç birliği!

ozel-hastanelerden-guc-birligi Bursa’da özel sağlık hizmeti veren yerel ve ulusal zincirlerin sahipleri ve temsilcileri, Özel Hastaneler Yönetmeliği’ndeki değişiklikleri görüşmek üzere bir araya geldi.

Şehir Hastanesi'nde sona gelindi!

sehir-hastanesinde-sona-gelindi Türkiye’nin hizmete açılacak 10. şehir hastanesinde hazırlıklar son aşamaya geldi. Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven, İl

Esnaftan hastane tepkisi!

esnaftan-hastane-tepkisi Bursa’da şehir hastanesinin hizmete girmesiyle 3 hastanenin kapatılacağı iddiası bölgedeki esnaf ve vatandaşların tepkisine neden oldu.