Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Bursa'da yeni estetik merkezi!

21 Ocak 2018 Pazar 15:17

bursada-yeni-estetik-merkezi

VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve yöntemlerle modern cilt bakımı, altın iğne, fonksiyonel lazer ve cilt gençleştirme gibi birçok hizmeti sağlayacak.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Aslan, "Günümüzde erkek ve kadın dış güzelliğine daha dikkat eder hale geldi. Son zamanlarda estetik uygulamalarında mağduriyetler yaşanmaktadır. Tüm estetik çözümlerinin uygun şartlar altında ve uzman tarafından yapılması çok önemli" diye konuştu.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Derya Bingöl ise, "Bu klinik ameliyatsız estetik uygulamaların yapılabilecek. Bünyemizde, iki tane üniversite mezunu 10 yıllık tecrübeli estetisyen, 3 adet dermotoloji hekimi ile koordineli olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Leke tedavisinden diş estetiğine, saç tedavisinden akne tedavisine kadar birçok hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız" dedi.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Polat Biçici ise, "Burada her türlü bilinen çağın teknolojik ürünleri ile cerrahisiz estetik işlemleri yapabiliyoruz. Mevcut olan kliniğin yenilenmesiyle ve beraber çalıştığımız uzman estetisyenlerle birlikte bu işlemlere son sürat devam ediyoruz. Kliniğimiz yenilenerek daha teknolojik ürünler kazandırdık ve bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışmayı umuyoruz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Minik Kelime'nin 5 ay vakti kaldı!

minik-kelimenin-5-ay-vakti-kaldi Bursa'da 3,5 yaşındaki minik Kelime, 5 ay içerisinde ameliyat olamazsa ömür boyu ne konuşabilecek ne de duyabilecek. Gözü yaşlı anne, yetkililere ve hayırseverlere seslenerek, kendilerine yardım edilmesini

Hayat Hastanesi 41 yaşında!

hayat-hastanesi-41-yasinda Bursa’da sağlık hizmetlerinde öncü olan Özel Hayat Hastanesi, 41. yılını kutladı. Bursa'nın ilk özel sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Hayat Hastanesi 41. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla

Bursa'da 14 milyon kişiye sağlık hizmeti

bursada-14-milyon-kisiye-saglik-hizmeti Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı 20 kamu hastanesi ile 2 ağız ve diş sağlığı merkezi, 2018 yılında toplam 14 milyon 526 bin 40 kişiye poliklinik hizmeti verildi.

Sağlıklı kalbin yolu mideden geçiyor!

saglikli-kalbin-yolu-mideden-geciyor Uzmanlar, dengeli beslenmenin ve her gıdayı yemenin sağlıklı bir kalp için önemli olduğunu söylüyor.

Erkan Aydın'dan kanser ilaçları açıklaması!

erkan-aydindan-kanser-ilaclari-aciklamasi Bursa Milletvekili Erkan Aydın, düzenlediği basın toplantısında, SGK kapsamına alınmayan kanser ilaçları ve hastaların bu ilaçlara ulaşmada yaşadığı sorunları gündeme getirdi.

BESAŞ’tan “diyabetik ekmek”

besastan-diyabetik-ekmek- Bursa Büyükşehir Belediyesi iştirâklerinden Bursa Ekmek ve Besin Sanayi A.Ş. (BESAŞ), çölyak hastaları için glütensiz gıdalar ve şifa kaynağı siyez ekmeğin ardından şimdi de şeker hastaları için