ÇOCUKLU CAFE

Bursa'da yeni estetik merkezi!

21 Ocak 2018 Pazar 15:17

bursada-yeni-estetik-merkezi

VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve yöntemlerle modern cilt bakımı, altın iğne, fonksiyonel lazer ve cilt gençleştirme gibi birçok hizmeti sağlayacak.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Aslan, "Günümüzde erkek ve kadın dış güzelliğine daha dikkat eder hale geldi. Son zamanlarda estetik uygulamalarında mağduriyetler yaşanmaktadır. Tüm estetik çözümlerinin uygun şartlar altında ve uzman tarafından yapılması çok önemli" diye konuştu.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Derya Bingöl ise, "Bu klinik ameliyatsız estetik uygulamaların yapılabilecek. Bünyemizde, iki tane üniversite mezunu 10 yıllık tecrübeli estetisyen, 3 adet dermotoloji hekimi ile koordineli olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Leke tedavisinden diş estetiğine, saç tedavisinden akne tedavisine kadar birçok hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız" dedi.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Polat Biçici ise, "Burada her türlü bilinen çağın teknolojik ürünleri ile cerrahisiz estetik işlemleri yapabiliyoruz. Mevcut olan kliniğin yenilenmesiyle ve beraber çalıştığımız uzman estetisyenlerle birlikte bu işlemlere son sürat devam ediyoruz. Kliniğimiz yenilenerek daha teknolojik ürünler kazandırdık ve bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışmayı umuyoruz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Sağlıklı kalbin yolu mideden geçiyor!

saglikli-kalbin-yolu-mideden-geciyor Uzmanlar, dengeli beslenmenin ve her gıdayı yemenin sağlıklı bir kalp için önemli olduğunu söylüyor.

Erkan Aydın'dan kanser ilaçları açıklaması!

erkan-aydindan-kanser-ilaclari-aciklamasi Bursa Milletvekili Erkan Aydın, düzenlediği basın toplantısında, SGK kapsamına alınmayan kanser ilaçları ve hastaların bu ilaçlara ulaşmada yaşadığı sorunları gündeme getirdi.

BESAŞ’tan “diyabetik ekmek”

besastan-diyabetik-ekmek- Bursa Büyükşehir Belediyesi iştirâklerinden Bursa Ekmek ve Besin Sanayi A.Ş. (BESAŞ), çölyak hastaları için glütensiz gıdalar ve şifa kaynağı siyez ekmeğin ardından şimdi de şeker hastaları için

Aday tanıtım toplantısı iptal!

aday-tanitim-toplantisi-iptal Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un katılımıyla 13 Ocak 2019 Pazar günü saat: 14.30'da Merinos AKKM Osmangazi Salonu'nda yapılması planlanan belediye başkanı aday tanıtım toplantısı iptal

Ameliyat oldu hayatını kaybetti!

ameliyat-oldu-hayatini-kaybetti Bursa’da aşırı kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olan genç baba hayatını kaybetti. Adli Tıp Kurumu, ameliyatı yapan doktoru kusurlu buldu.

112'nin asılsız çağrı sıkıntısı!

112nin-asilsiz-cagri-sikintisi Bursa’daki 112 komuta merkezine yılda 1 milyon 277 bin 500 çağrı geliyor. Bu gelen her 6 çağrıdan 5’i ise asılsız çıkıyor. 2019'dan itibaren verilecek eğitimlerle bu çağrıların yılda 365 binlere