ÇOCUKLU CAFE

Bursa'da yeni estetik merkezi!

21 Ocak 2018 Pazar 15:17

bursada-yeni-estetik-merkezi

VM Medikalpark Bursa Hastanesi, yenilenen VM Estetik Merkezi'ni hizmete açtı.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi bünyesinde yenilenen VM Estetik Merkezi, ileri düzeyde teknolojik alet ve yöntemlerle modern cilt bakımı, altın iğne, fonksiyonel lazer ve cilt gençleştirme gibi birçok hizmeti sağlayacak.

VM Medicalpark Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Aslan, "Günümüzde erkek ve kadın dış güzelliğine daha dikkat eder hale geldi. Son zamanlarda estetik uygulamalarında mağduriyetler yaşanmaktadır. Tüm estetik çözümlerinin uygun şartlar altında ve uzman tarafından yapılması çok önemli" diye konuştu.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Derya Bingöl ise, "Bu klinik ameliyatsız estetik uygulamaların yapılabilecek. Bünyemizde, iki tane üniversite mezunu 10 yıllık tecrübeli estetisyen, 3 adet dermotoloji hekimi ile koordineli olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Leke tedavisinden diş estetiğine, saç tedavisinden akne tedavisine kadar birçok hizmeti vatandaşlarımıza sağlayacağız" dedi.


VM Medicalpark Bursa Hastanesi Plastik Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Polat Biçici ise, "Burada her türlü bilinen çağın teknolojik ürünleri ile cerrahisiz estetik işlemleri yapabiliyoruz. Mevcut olan kliniğin yenilenmesiyle ve beraber çalıştığımız uzman estetisyenlerle birlikte bu işlemlere son sürat devam ediyoruz. Kliniğimiz yenilenerek daha teknolojik ürünler kazandırdık ve bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışmayı umuyoruz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Önemli uyarı!

onemli-uyari Bursa Veteriner Hekimler Odası (BVHO) Başkanı Hüseyin Bolten, bilinçsiz ve hekim kontrolü dışında kullanılan antibiyotikler sebebiyle oluşan antibiyotik direncinin, bugün dünyanın en önemli ortak

Hayat Hastanesi hizmete açıldı

hayat-hastanesi-hizmete-acildi Bursa Özel Hayat Hastanesi hizmetteki 40'ıncı yılında yeni sağlık tesisini hizmete açtı.

Yünkül güven tazeledi!

yunkul-guven-tazeledi Sağlık-Sen Bursa Şubesi Başkanı Gökhan Yünkül güven tazeledi.

Güneş çarpmasına karşı önlemler

gunes-carpmasina-karsi-onlemler Güneş ışınları çocuğun özellikle kemik gelişiminde önemli rol oynayan D vitamini yapımında kullanılan en değerli kaynak olsa da birçok hastalığa yol açabiliyor.

Vali Küçük'ten açıklama!

vali-kucukten-aciklama Bursa Valisi İzzettin Küçük, yangının çıktığı Dörtçelik Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde inceleme yaparak, yaralanan olmadığını ve yangının sebebinin araştırıldığını belirtti.

Bursa'da hastanede yangın!

bursada-hastanede-yangin Bursa Dörtçelik Ruh Hastalıkları Hastanesinin yemekhane kısmında çıkan yangın sonucu yoğun dumanlar yükseliyor.