ÇOCUKLU CAFE
lutfi-elvan-bursada-konustu aksener-bahceli-kavgasi-buyuyor chpde-secim-hareketliligi tbmmde-parti-sayisi-9-oldu basvurular-1-kasimda-basliyor sarigul-kararini-acikladi secim-takvimi-belli-oldu kandemirden-bursaya-tam-not

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Hiçbir yatırımcımız ve girişimcimiz asla umutsuz bir havaya kapılmamalı, bu kur atakları karşısında Hazine ve Maliye Bakanlığımız

MHP ile İYİ Parti arasındaki gerilim karşılıklı sert açıklamalar ile devam ederken; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunma

CHP Bursa'da aralarında İl Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Şahin ve Uğur Korkmaz'ın da bulunduğu çok sayıda parti yetkilisi, belediye başkanlığına veya belediye meclis üyeliğine aday

HDP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ile İstanbul Milletvekili Erkan Baş'ın partilerinden istifa ederek Türkiye İşçi Partisi'ne geçmelerinin ardından Mecliste temsil edilen

AK Parti'de yerel seçim hazırlıkları sürüyor. Kızılcahamam kampında, yerel seçimde aday belirleme süreci ve izlenecek strateji ayrıntılı bir şekilde ele alındı. Adaylık

Mustafa Sarıgül, CHP'den Şişli Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Yerel seçimler için seçim takvimini hazırlayan ilk parti AK Parti olurken, aday adaylarında aranacak özellikler de belirginleşti.

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Bursa teşkilatıyla bir araya geldi.

lutfi-elvan-bursada-konustu

Lütfi Elvan Bursa'da konuştu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Hiçbir yatırımcımız ve girişimcimiz asla umutsuz bir havaya kapılmamalı, bu kur atakları karşısında Hazine ve Maliye Bakanlığımız ilgili diğer kuruluşlarımız gerekli tedbirleri aldı" dedi.

aksener-bahceli-kavgasi-buyuyor

Akşener-Bahçeli kavgası büyüyor!

MHP ile İYİ Parti arasındaki gerilim karşılıklı sert açıklamalar ile devam ederken; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

chpde-secim-hareketliligi

CHP'de seçim hareketliliği!

CHP Bursa'da aralarında İl Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Şahin ve Uğur Korkmaz'ın da bulunduğu çok sayıda parti yetkilisi, belediye başkanlığına veya belediye meclis üyeliğine aday olmaları nedeniyle görevlerinden istifa etti.

tbmmde-parti-sayisi-9-oldu

TBMM'de parti sayısı 9 oldu!

HDP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ile İstanbul Milletvekili Erkan Baş'ın partilerinden istifa ederek Türkiye İşçi Partisi'ne geçmelerinin ardından Mecliste temsil edilen parti sayısı 9'a yükseldi.

basvurular-1-kasimda-basliyor

Başvurular 1 Kasım'da başlıyor!

AK Parti'de yerel seçim hazırlıkları sürüyor. Kızılcahamam kampında, yerel seçimde aday belirleme süreci ve izlenecek strateji ayrıntılı bir şekilde ele alındı. Adaylık başvuruları ise 1 Kasım'dan itibaren alınmaya başlanacak. Kaynak: AK Parti'de yerel seçim hazırlığı

sarigul-kararini-acikladi

Sarıgül kararını açıkladı!

Mustafa Sarıgül, CHP'den Şişli Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

secim-takvimi-belli-oldu

Seçim takvimi belli oldu!

Yerel seçimler için seçim takvimini hazırlayan ilk parti AK Parti olurken, aday adaylarında aranacak özellikler de belirginleşti.

kandemirden-bursaya-tam-not

Kandemir'den Bursa'ya tam not!

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Bursa teşkilatıyla bir araya geldi.

iyi-parti-bursa-il-yonetimi-aciklandi

İYİ Parti Bursa İl Yönetimi açıklandı!

Yeniden yapılama sürecini sürdüren İYİ Parti'de Bursa İl yönetimi belli oldu.

chp-bolge-toplantisi-bursada-yapildi

CHP bölge toplantısı Bursa'da yapıldı

CHP Bölge Toplantısı, Bursa'nın yanı sıra Kütahya, Afyonkarahisar, Çanakkale, Balıkesir, Yalova, Düzce, Sakarya, Bilecik il ve ilçe örgütlerinin katılımıyla Plaza 16 Etkinlik ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleşti.

mhpden-doviz-aciklamasi

MHP'den döviz açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Kurtuluş Coşkun, döviz fiyatlarıyla Türkiye'yi teslim alacağını zannedenlerin mutlaka bozgun yaşayacağını söyledi.

kemal-kilicdaroglu-bursada-

Kemal Kılıçdaroğlu Bursa'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bir ekonomik krizle karşı karşıya" dedi.

chp-bursada-deprem

CHP Bursa'da deprem!

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde CHP teşkilatı istifa etti.

kilicdaroglu-hafta-sonu-bursada

Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'da

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'ya geliyor

ak-partiden-ittifak-aciklamasi

Ak Parti'den ittifak açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, ''Sayın Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız arasındaki görüşmeler son derece verimli görüşmelerdir. Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bahçeli'nin takvimine göre bu görüşmeler sürmektedir. Görüşme olur mu? Her an olabilir. Liderlerin takvimine göre karar verilmektedir. Şu anda verilmiş somut bir karar yok. Her an olabilir'' dedi.

mhpden-ittifak-sinyali

MHP'den ittifak sinyali!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlerde 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı mesajını verdi. Yıldırım bu konuda herkesin elinden geleni yapacağını ifade etti.

erdogan-ittifak-neden-olmasin

Erdoğan: İttifak neden olmasın!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşmakta olan yerel seçimlerle ilgili çok çarpıcı ittifak mesajı verdi.

ozhaseki-mhp-ile-ittifak-yapabiliriz

Özhaseki: MHP ile ittifak yapabiliriz!

AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin yerel seçim stratejisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken ‘MHP ile yerel seçimde ittifak yapılacak mı?’ sorusuna da dikkat çeken cevaplar verdi.

muracaat-eylulde-mulakat-ekimde

Müracaat Eylül'de mülakat Ekim'de

AK Parti içerisinde belirlenen aday değerlendirme komisyonu hem adayların projelerini hem de halkta karşılıkları olup olmadığını inceleyecek.

yerel-secimlerde-ittifak-arayisi

Yerel seçimlerde ittifak arayışı!

Yerel seçime 7 ay kala siyaset koridorları ittifak planlarıyla ısındı. AK Parti, 24 Haziran’da yüzde 53 oy alan Cumhur İttifakı’yla sandığa gitme formülüne mesafeli yaklaşırken Bahçeli’den “Bu tarihi bir zorunluluk” çıkışı geldi. SP ve İYİ Parti de Millet İttifakı’na kapıyı kapattı.