Süper Timsah
erdogandan-vekillere-sert-uyari erdogan-kapilari-acariz fuat-oktay-bursaya-geldi babacanin-ekibinden-aciklama erdogandan-fitne-aciklamasi kilictan-yeni-parti-aciklamasi kilicdaroglu-biz-de-hata-yaptik babacan-calismamiz-hizla-devam-ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin yurtdışı ziyareti nedeniyle Çarşamba gününe alınan grup toplantısında konuştu. Erdoğan, Trump'ın tehditlerine cevap verirken, partisinin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ey AB kendinize gelin. Bizim operasyonumuzu işgal hareketi diye nitelendirmeye kalkışırsanız, işimiz kolay, kapıları açarız 3,6 milyon Suriyeliyi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Fırat’ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatı’nın fiilen başladığını belirterek, "Bugüne kadar pek çok formül, pek çok yöntem

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun, kuracağı partiler, şimdiden ileriye dönük "ittifak senaryoları" içinde konumlandırılmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Millet yüzde 51,5 ile yeni sistemi onaylamış, kabul etmiş. Şimdi birileri 'bunu değiştirelim. 'Neyi değiştiriyorsun? Biz millete sorduk. Arkada egemenlik kayıtsız

Anayasa Mahkemesi'nin bir önceki başkanı Haşim Kılıç, "Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bu yana birçok insanın onuru çok büyük yaralar aldı. Sadece İslamcılar ya da solcular değil.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Türkiye’de çok kusuru ve kabahati olduğunu belirterek, "Gerçeği konuşalım. Bir başörtüsü meselesini Türkiye Cumhuriyeti’nin en

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, yeni parti kuracağını açıklayan eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ı ziyaret etti. 1 saat 45 dakika süren görüşmeye ilişkin Babacan "Ülkenin ve

erdogandan-vekillere-sert-uyari

Erdoğan'dan vekillere sert uyarı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin yurtdışı ziyareti nedeniyle Çarşamba gününe alınan grup toplantısında konuştu. Erdoğan, Trump'ın tehditlerine cevap verirken, partisinin milletvekillerine de sert bir dille yüklendi.

erdogan-kapilari-acariz

Erdoğan: Kapıları açarız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ey AB kendinize gelin. Bizim operasyonumuzu işgal hareketi diye nitelendirmeye kalkışırsanız, işimiz kolay, kapıları açarız 3,6 milyon Suriyeliyi size göndeririz” dedi.

fuat-oktay-bursaya-geldi

Fuat Oktay Bursa'ya geldi!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Fırat’ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatı’nın fiilen başladığını belirterek, "Bugüne kadar pek çok formül, pek çok yöntem denedik. Ancak hiç biri istediğimiz neticeyi vermedi. Türkiye kendi yolunu kendi belirler, kendi göbeğini kendi keser dedik ve harekete geçtik" dedi.

babacanin-ekibinden-aciklama

Babacan'ın ekibinden açıklama!

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun, kuracağı partiler, şimdiden ileriye dönük "ittifak senaryoları" içinde konumlandırılmaya başlandı.

erdogandan-fitne-aciklamasi

Erdoğan'dan 'fitne' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Millet yüzde 51,5 ile yeni sistemi onaylamış, kabul etmiş. Şimdi birileri 'bunu değiştirelim. 'Neyi değiştiriyorsun? Biz millete sorduk. Arkada egemenlik kayıtsız şartsız milletindir yazacak" dedi. Kızılcahamam'da düzenlenen AK Parti kampına ilişkin ise Erdoğan dikkat çeken şu cümleleri kurdu: Buradaki çalışmalarımızda şunu gördüm; fitne bayağı egemen. Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket çıkar.

kilictan-yeni-parti-aciklamasi

Kılıç'tan yeni parti açıklaması!

Anayasa Mahkemesi'nin bir önceki başkanı Haşim Kılıç, "Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bu yana birçok insanın onuru çok büyük yaralar aldı. Sadece İslamcılar ya da solcular değil. Türkiye'de yaşayan herkes haysiyet yarasıyla yaşıyor" dedi. Kılıç, Ali Babacan'ın kurmaya hazırlandığı partiye 'seve seve katkı sunacağını' söyledi.

kilicdaroglu-biz-de-hata-yaptik

Kılıçdaroğlu: Biz de hata yaptık

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Türkiye’de çok kusuru ve kabahati olduğunu belirterek, "Gerçeği konuşalım. Bir başörtüsü meselesini Türkiye Cumhuriyeti’nin en temel mesele haline getirdik. Sana ne kardeşim. Kadın ister başörtüsü takar, ister takmaz. O kız çocuğumuz üniversiteye gidiyor mu, okuyor mu, imkanını sağlıyor muyuz? Derdin o olmalı. Çocuklarımız okumalı, bilimi öğrenmeli ve hayatı sorgulamalı." dedi.

babacan-calismamiz-hizla-devam-ediyor

Babacan: Çalışmamız hızla devam ediyor

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, yeni parti kuracağını açıklayan eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ı ziyaret etti. 1 saat 45 dakika süren görüşmeye ilişkin Babacan "Ülkenin ve bölgenin içinde bulunduğu durumu durumu ele aldık. Bizim parti çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor" dedi.

gemlik-mhpden-aciklama

Gemlik MHP'den açıklama!

MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk'ün rehin alındığı olayla ilgili "Biz olayın örgüt bağlantısının araştırılmasını istiyoruz. Aklımıza, 'bazı marjinal örgütlerin böyle bir olay üzerinden mesaj mı vermeye çalışıyor? soruları da ister istemez takılıyor." dedi.

erdogan-401-milleti-yorar

Erdoğan: 40+1 milleti yorar!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski bakan Faruk Çelik’in “Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 50+1 milleti yorar, 40+1’e indirilmeli” önerisini değerlendirdi.

esgin-milletimizin-derdinin-takipcisiyiz

Esgin: Milletimizin derdinin takipçisiyiz

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ağırlıklı düzenlediği 'mahalle başkanları ve muhtar buluşmaları' toplantıları sonrasında ilçe belediye başkanlarıyla vatandaşların taleplerini değerlendiriyor.

ak-partiden-erken-secim-aciklamasi

Ak Parti'den erken seçim açıklaması!

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, NTV'de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

101-bin-uyeye-alo-diyecek

101 bin üyeye 'Alo' diyecek!

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ve yönetimi her gün doğum günü olan üyeler başta olmak üzere ilçeye kayıtlı tüm üyelerini tek tek arıyor. Başkan Ufuk Cömez 101 bine ulaşacak üye aramasıyla kendine has bir rekor kıracak.

chp-bolge-toplantisi-bursada-yapildi

CHP bölge toplantısı Bursa'da yapıldı!

Cumhuriyet Halk Partisi Bölge Toplantısı Bursa İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde, Afyonkarahisar, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Kütahya ile Yalova örgütlerinin katılımıyla Bursa’da gerçekleştirildi.

davutoglu-ak-partiden-istifa-etti

Davutoğlu Ak parti'den istifa etti!

AK Parti'nin başlattığı ihraç süreciyle ilgili basın toplantısı yapan Eski Başbakan Davutoğlu, siyaset yapma imkanı kalmadığını belirterek istifasını açıkladı.

babacan-partiyi-kuruyoruz

Babacan: Partiyi kuruyoruz

Yeni bir siyasi hareketin kuruluş hazırlıklarını başlatan Ali Babacan sessizliğini bozdu. Babacan, "2020’ye kalmadan partiyi kuracağız. Ülkenin başarılı yıllarında mutfakta olan ekiple birlikte çalışıyoruz." dedi

ozhaseki-bursadan-chpye-yuklendi

Özhaseki Bursa'dan CHP'ye yüklendi!

AK Parti Genel Merkezi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı” Bursa’da yapılıyor.

baskan-comez-ureticinin-yaninda

Başkan Cömez üreticinin yanında!

Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, tekstil sektörünün en önemli kollarından biri olan konfeksiyon atölyelerini ziyaret ederek, ekonomide yaşanan canlanmayı yerinde inceledi. Ziyaret ettiği bir tekstil firmasının dünyaca ünlü markalara üretim yaptığını öğrenen Başkan Cömez, “Konfeksiyondaki canlılık işsizliğe çare olur” dedi.

bolge-toplantisi-bursada-olacak

Bölge toplantısı Bursa'da olacak!

AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları’nın dördüncüsü 6-7-8 Eylül tarihlerinde Bursa’da gerçekleştirilecek.

kilicdaroglundan-soyluya-cevap

Kılıçdaroğlu'ndan Soylu'ya cevap!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'nu yönelik "pejmürde ederiz" sözleri soruldu. Kaynak: Bakan Soylu'nun Bursa'daki sözlerine Kılıçdaroğlu'ndan açıklama