rotabursaTV
davutoglundan-ayasofya-aciklamasi salman-hedef-500-bin-uye deva-partisi-genel-merkezi-acildi deva-partisi-21-ilde-baskan-atadi babacan-hangi-kurumu-kapatacak arinctan-gokcek-aciklamasi deva-partisinde-uc-il-baskani-belli-oldu salmandan-budo-aciklamasi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Ayasofya kararına ilişkin, "Danıştay hukuki bir karar, saygıyla karşılamak lazım. Özlemle beklenen on yılların meselesi kapanmış

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, genel merkezin “her yıl 1 milyon yeni üye” hedefi doğrultusunda yeni üye çalışmalarına başladı. Bursa’nın 17 ilçesinde eş zamanlı başlatılan

DEVA Partisi Genel Merkezi dijital törenle açıldı. Açılışta konuşan DEVA LİDERİ Ali Babacan, partisinin programını ve ilkelerini anlattı, "Kutuplaşma siyasetine bulaşmayacağız" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,Partinin 18 bölge komisyonunun parti il ve ilçe teşkilatlarında görev almak isteyenlerle ilgili değerlendirme çalışmaları yaptığını ifade

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, “2014-2015 yıllarından başlayan otoriterleşme eğilimi var. Bu nasıl oldu? Liyakatli bürokratların sistem dışına çıkmasıyla oldu” dedi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, katıldığı TV programında Melih Gökçek'le ilgili "Ben onun kolunu kestim, o benim sakalımı tıraş etti. Sakal daha gür

DEVA Partisi’nin Kütahya Konya ve Şanlıurfa’daki il başkanları belli oldu.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ve CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın BUDO konusunda kendi oluşturdukları sorunu yine

davutoglundan-ayasofya-aciklamasi

Davutoğlu'ndan Ayasofya açıklaması!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Ayasofya kararına ilişkin, "Danıştay hukuki bir karar, saygıyla karşılamak lazım. Özlemle beklenen on yılların meselesi kapanmış görünüyor." dedi. Davutoğlu, "İktidar Ayasofya konusunu bir kitle konsolidasyonu için kullanırsa büyük yanlış yapar" açıklamasında bulundu.

salman-hedef-500-bin-uye

Salman: Hedef 500 bin üye

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, genel merkezin “her yıl 1 milyon yeni üye” hedefi doğrultusunda yeni üye çalışmalarına başladı. Bursa’nın 17 ilçesinde eş zamanlı başlatılan yeni üye kampanyasında 2023 yılına kadar 500 bin üye sayısına ulaşılması hedefleniyor.

deva-partisi-genel-merkezi-acildi

DEVA Partisi Genel Merkezi açıldı!

DEVA Partisi Genel Merkezi dijital törenle açıldı. Açılışta konuşan DEVA LİDERİ Ali Babacan, partisinin programını ve ilkelerini anlattı, "Kutuplaşma siyasetine bulaşmayacağız" dedi.

deva-partisi-21-ilde-baskan-atadi

DEVA Partisi 21 ilde başkan atadı!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,Partinin 18 bölge komisyonunun parti il ve ilçe teşkilatlarında görev almak isteyenlerle ilgili değerlendirme çalışmaları yaptığını ifade etmişti

babacan-hangi-kurumu-kapatacak

Babacan hangi kurumu kapatacak?

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, “2014-2015 yıllarından başlayan otoriterleşme eğilimi var. Bu nasıl oldu? Liyakatli bürokratların sistem dışına çıkmasıyla oldu” dedi

arinctan-gokcek-aciklamasi

Arınç'tan, Gökçek açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, katıldığı TV programında Melih Gökçek'le ilgili "Ben onun kolunu kestim, o benim sakalımı tıraş etti. Sakal daha gür çıktı ama kol yerine gelmiyor" ifadelerini kullandı.

deva-partisinde-uc-il-baskani-belli-oldu

DEVA Partisi'nde üç il başkanı belli oldu!

DEVA Partisi’nin Kütahya Konya ve Şanlıurfa’daki il başkanları belli oldu.

salmandan-budo-aciklamasi

Salman'dan BUDO açıklaması!

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ve CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın BUDO konusunda kendi oluşturdukları sorunu yine kendileri çözmüş gibi açıklamalar yaparak kamuoyunu yanıltmaya çalıştıklarını söyledi.

babacandan-baskanlik-aciklamasi

Babacan'dan başkanlık açıklaması!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'nin Türkiye'ye kan kaybettirdiğini belirterek, "Başkanlık Sistemini denedik ve olmayacağını gördük. Bu deneyimden sonra artık Türkiye için en ideal sistemi bulmak için arayışa geçmemiz gerekiyor. O da, bizim hep savunduğumuz gibi güçlendirilmiş bir parlamenter sistemdir" ifadelerini kullandı.

esginden-yeni-aciklama

Esgin'den yeni açıklama!

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, "Türkiye olarak, salgın sürecindeki başarı hikayemizi yeniden yazalım. Bunun anlamı kaybedilecek canlarımıza sahip çıkmaktır. İnsan hayatından daha değerli hiçbir şey yoktur" dedi.

aydin-doluya-yakalandi

Aydın doluya yakalandı!

Ayağının tozu ile geçtiğimiz gün yaşanan doludan zarar gören çiftçiyi ziyarete giden CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, doluya yakalandı. Aydın, köylünün zararının devlet tarafından karşılanmasını istedi.

babacan-erken-secim-ihtimali-yuksek

Babacan: Erken seçim ihtimali yüksek!

İktidarın kendini anayasadan ve hukuktan üstün gördüğünü ve bu nedenle DEVA Partisi ile aralarındaki farkın siyah-beyaz kadar net olduğunu vurgulayan Genel Başkan Ali Babacan, hızla teşkilatlanıp olası bir seçime hazırlanmaya çalıştıklarını belirterek, 2021-2022'de erken seçim ihtimalinin yüksek olduğunu kaydetti.

baskan-dundar-esnafin-yaninda

Başkan Dündar, esnafın yanında

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yeni normalleşme ile birlikte dükkanlarını açan esnafı ziyaret ederek destek veriyor.

deva-partisinden-hdp-aciklamasi

DEVA Partisi'nden HDP açıklaması!

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin, 'HDP'nin olduğu bir ittifakta yer alır mısınız?' sorusuna 'Demokratik yollarla, meşru zeminde parlamentoya girmiş herkesle irtibat kurabiliriz, görüşme de yapabiliriz ama seçimler için söylüyorsanız bu ittifakı milletimizle yapacağız' cevabını verdi.

baskan-aktastan-kilictarogluna-cevap

Başkan Aktaş'tan Kılıçtaroğlu'na cevap!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ilgili açıklamasına Başkanı Alinur Aktaş'tan cevap gecikmedi.

davutoglundan-sert-aciklama

Davutoğlu'ndan sert açıklama!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, Doğu Perinçek'in 'AK Parti'yi ben yönetiyorum' sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Sen kimsin?" diyemediğini söyledi.

salman-turkiye-dunyaya-ornek-oldu

Salman: Türkiye dünyaya örnek oldu!

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, 1 Haziran’da başlayan normalleşme sürecinde Bursa’da izlenecek yöntemleri ve yapılacak çalışmaları belirlemek amacıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti Bursa Milletvekilleri ile Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'ın katıldığı bir toplantı düzenlendiğini söyledi.

mhpden-ilk-ziyaret-dosabsiada

MHP‘den ilk ziyaret DOSABSİAD’a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, yeni normal hayatın ilk ziyaretini Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu’na gerçekleştirdi.

ak-parti-bursa-tam-kadro-sahaya-cikiyor

Ak Parti Bursa tam kadro sahaya çıkıyor!

AK Parti Bursa teşkilatları 1 Haziran Pazartesi günü şehrin bütün ilçelerinde tam kadro sahada olacak. AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, 1 Haziran Pazartesi günü Türkiye’de yeni normalin başlangıcı olduğunu belirterek, Bursa’nın her köşesinde vatandaşlarla buluşma programı düzenlediklerini bildirdi.

cicek-kanunla-engellemek-imkansiz

Çiçek: Kanunla engellemek imkansız

Eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Cemil Çiçek, vekil transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Siz ne kadar kanun çıkarıp engellemeye çalışırsanız çalışın, önüne geçemezsiniz" yorumunu yaptı.