24 Ağustos 2017 Perşembe
ROTA BURSA

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI AYHAN SALMAN OLDU!

adayimiz-taninmis-birisi-olacak salman-zor-bir-sorumluluk-ustlendik ak-parti-bursa-il-baskani-belli-oldu erdogandan-racon-ayari aksener-yeni-parti-icin-tarih-verdi cavusoglu-kocayaylada-konustu cavusoglu-gorev-surpriz-oldu cavusoglu-bu-sozler-vicdansizliktir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerine daha epey vaktimiz var, CHP olarak elbet bir aday çıkartacağız. Bugünden ben adayım demek kadar yanlış bir

Cemalettin Torun'un istifasının ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla il başkanlığına getirilen İnegöllü iş adamı Ayhan Salman,"Zor bir sorumluluk üstlendik Allah

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı'na Ayhan Salman getirildi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği herkese ayar vermeye çalıştığı görülüyor. Benim milletimle partimle paylaşacağım

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, yeni kurulacak parti için tarih verdi. Akşener, "Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız" dedi.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Kılıçdaroğlu 12 yıldır seçim kazanamıyor diye cinnet geçiriyor. Siyaseti, rekabeti, ülke düşmanlığına çevirmeyi bu millet asla ama asla

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, kendisine verilen görevi TV’den öğrendiğini belirterek, “Bir beklentim yoktu ama nasip oldu. Beklemiyordum, grup odamızda basından izlerken

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Suriyeliler artık geri gitsin" diyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Kılıçdaroğlu akıl tutulması yaşıyor. Birisi ona cimcik

adayimiz-taninmis-birisi-olacak

'Adayımız tanınmış birisi olacak'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerine daha epey vaktimiz var, CHP olarak elbet bir aday çıkartacağız. Bugünden ben adayım demek kadar yanlış bir şey yok. Kimse meraklanmasın tanınmış biri olacak” dedi.

salman-zor-bir-sorumluluk-ustlendik

Salman: Zor bir sorumluluk üstlendik!

Cemalettin Torun'un istifasının ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla il başkanlığına getirilen İnegöllü iş adamı Ayhan Salman,"Zor bir sorumluluk üstlendik Allah mahçup etmesin" dedi.

ak-parti-bursa-il-baskani-belli-oldu

Ak Parti Bursa İl Başkanı belli oldu!

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı'na Ayhan Salman getirildi!

erdogandan-racon-ayari

Erdoğan'dan racon ayarı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği herkese ayar vermeye çalıştığı görülüyor. Benim milletimle partimle paylaşacağım düşüncelerim varsa bunu yolları bellidir. Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim. Bu böyle biline" dedi.

aksener-yeni-parti-icin-tarih-verdi

Akşener yeni parti için tarih verdi

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener, yeni kurulacak parti için tarih verdi. Akşener, "Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız" dedi.

cavusoglu-kocayaylada-konustu

Çavuşoğlu Kocayayla'da konuştu!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Kılıçdaroğlu 12 yıldır seçim kazanamıyor diye cinnet geçiriyor. Siyaseti, rekabeti, ülke düşmanlığına çevirmeyi bu millet asla ama asla affetmez” dedi.

cavusoglu-gorev-surpriz-oldu

Çavuşoğlu: Görev sürpriz oldu!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, kendisine verilen görevi TV’den öğrendiğini belirterek, “Bir beklentim yoktu ama nasip oldu. Beklemiyordum, grup odamızda basından izlerken öğrendim” dedi.

cavusoglu-bu-sozler-vicdansizliktir

Çavuşoğlu: Bu sözler vicdansızlıktır!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, "Suriyeliler artık geri gitsin" diyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Kılıçdaroğlu akıl tutulması yaşıyor. Birisi ona cimcik atsın. Ne söylediğini bilmiyor. Bu sözler vicdansızlıktır" dedi.

cavusoglu-yerel-basinla-bulustu

Çavuşoğlu yerel basınla buluştu!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çaresiz bir şikayet hastalığına tutulduğunu belirterek, "Milletimizin yanında durmadıkları gibi her fırsatta ülkelerini yabancıya şikayet ediyorlar. Malesef bu anlayış ülkenin yönetimine hiç bir katkı sunmayacak bir durumdur" dedi.

ak-partide-belediyelere-nester

Ak Parti'de belediyelere neşter!

AK Parti’de referandumdan sonra başlayan çalışmalar, sadece isimlerin değişimiyle sınırlı kalmayacak.

erdogandan-dort-talimat

Erdoğan'dan dört talimat!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti MYK toplantısında yöneticilere kuruluş ruhunu hatırlatıp dört talimat verdi.

turkiye-15-yilda-3-kat-buyudu

Türkiye 15 yılda 3 kat büyüdü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bundan sonra her 26 Ağustos’ta Malazgirt’te olmak suretiyle 2071’in tohumlarını atacağız” dedi.

erdogan-yenilenmede-kararliyiz

Erdoğan: Yenilenmede kararlıyız!

AK Parti teşkilatlarında değişim yapacağını bir kez daha ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "AK Parti’nin değerlerinden uzaklaşmış olan herkes bizim gözümüzde yorulmuştur. Yolunu kaybetmiştir, defolu hale gelmiştir.Yenilenmede kararlıyız." dedi.

ak-partide-temayul-maratonu-basladi

AK Parti’de temayül maratonu başladı

Ak Parti Bursa il teşkilatında 6. olağan kongrede aday olacak yeni başkanın belirlenmesi için temayül yoklamaları yapılıyor.

erdogandan-yine-uyari-geldi

Erdoğan'dan yine uyarı geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Giresun İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda merkez ilçe ile ilçe teşkilatlarına tek tek yoklama yaptı.

topcu-mudanyalilarla-bulustu

Topçu, Mudanyalılarla buluştu

Bursa MHP İl Başkanı Tevfik Topçu, Mudanya ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

ibreler-sedat-yalcini-gosteriyor

İbreler Sedat Yalçın'ı gösteriyor!

Ak Parti Bursa teşkilatlarında yeni il başkanı heyecanı yaşanıyor. Yeni atanan İl Koordinatörü Muhammed Balta ile Marmara Bölgesi Koordinatörü Murat Yıldırım hafta sonu Bursa'ya gelerek teşkilat temayül yoklaması yapılacak.

torun-gorevi-birakti

Torun görevi bıraktı!

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, görevini bırakacağını söyledi.

matlidan-il-baskanligi-aciklamasi

Matlı'dan il başkanlığı açıklaması

Son günlerde adı AK Parti Bursa İl Başkanlığı için anılan eski Milletvekili Önder Matlı, Parti Genel Merkezi’nden şu ana kadar kendisine resmi olarak bir görevlendirme yapılmadığını söyledi.

ak-partide-kapsamli-degisim-yolda

Ak Parti'de kapsamlı değişim yolda!

AK Parti'de kongre süreci 5-6 Ağustos'ta belde kongreleri ile başlayacak. 12 Eylül 2018'de büyük kongreyle tamamlanması beklenen süreçte, Erdoğan'ın "Yorulan varsa kenara çekilsin" sözleriyle gündeme gelen, kapsamlı değişikliklerin yapılması bekleniyor.