Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE
sahinden-imoya-ziyaret bozbey-kadinlar-ve-gencler-karar-verecek aktas-horon-tepti bozbeyden-ruhsat-cevabi ozbek-gul-gibi-belediyecilik-yapacagiz bursaya-cumhurbaskani-dopingi erkan-aydin-calismalarina-hiz-verdi sahin-hizmet-icin-yola-ciktik

5 yıl süreyle başkanlık yaptığı İMO Bursa Şubesi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, “Nilüfer’i yaşanabilir bir şehir yapmak için 50

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği “Nilüfer’de Kadın Hayata Yakın” etkinliğine katılan Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey,

Bursa’da yaşayan Gümüşhaneliler Başkan Aktaş’ı büyük coşkuyla karşıladı. Aktaş vatandaşlarla horon tepti.

Bursa’nın adayı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın kentsel dönüşümle ilgili ‘Neden ruhsat verdiniz’ eleştirisine Mustafakemalpaşa'da cevap verdi.

Yıldırım'ın renkli simalarından Eczacı Ayhan Özbek, Büyük Birlik Partisi'nin Yıldırım Belediye Başkan Adayı oldu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği tamamı yer altı 28.8 kilometrelik metro başta olmak üzere, bazı yatırımlara destek

Osmangazili muhtarlara seslenen Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, “Osmangazi’yi birlikte yöneteceğiz, huzuru sağlayacağız. Hak ettiğiniz, hayal ettiğiniz Osmangazi’yi hep

AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Nilüfer’in sorunlarını mahalle mahalle bildiklerini belirterek, “Nilüfer, 31 Mart’tan sonra AK Parti belediyeciliği ile tanışacak

sahinden-imoya-ziyaret

Şahin'den İMO'ya ziyaret!

5 yıl süreyle başkanlık yaptığı İMO Bursa Şubesi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, “Nilüfer’i yaşanabilir bir şehir yapmak için 50 yılını planlayacağız” dedi.

bozbey-kadinlar-ve-gencler-karar-verecek

Bozbey: Kadınlar ve gençler karar verecek

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği “Nilüfer’de Kadın Hayata Yakın” etkinliğine katılan Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Kimin başkan olacağına kadınlar ve gençler karar verecek” dedi.

aktas-horon-tepti

Aktaş, horon tepti!

Bursa’da yaşayan Gümüşhaneliler Başkan Aktaş’ı büyük coşkuyla karşıladı. Aktaş vatandaşlarla horon tepti.

bozbeyden-ruhsat-cevabi

Bozbey'den ruhsat cevabı!

Bursa’nın adayı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın kentsel dönüşümle ilgili ‘Neden ruhsat verdiniz’ eleştirisine Mustafakemalpaşa'da cevap verdi. Bozbey, “Bunu soran belediye başkanlığı yaptım diyorsa ve kanunu bilmiyorsa diyecek bir şeyim yok” dedi.

ozbek-gul-gibi-belediyecilik-yapacagiz

Özbek: Gül gibi belediyecilik yapacağız!

Yıldırım'ın renkli simalarından Eczacı Ayhan Özbek, Büyük Birlik Partisi'nin Yıldırım Belediye Başkan Adayı oldu.

bursaya-cumhurbaskani-dopingi

Bursa'ya Cumhurbaşkanı dopingi!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği tamamı yer altı 28.8 kilometrelik metro başta olmak üzere, bazı yatırımlara destek verileceği şeklindeki açıklamalarının yeni dönem için kendilerinde doping etkisi yaptığını söyledi.

erkan-aydin-calismalarina-hiz-verdi

Erkan Aydın çalışmalarına hız verdi!

Osmangazili muhtarlara seslenen Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, “Osmangazi’yi birlikte yöneteceğiz, huzuru sağlayacağız. Hak ettiğiniz, hayal ettiğiniz Osmangazi’yi hep birlikte yeniden yaratacağız” dedi.

sahin-hizmet-icin-yola-ciktik

Şahin: Hizmet için yola çıktık!

AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Nilüfer’in sorunlarını mahalle mahalle bildiklerini belirterek, “Nilüfer, 31 Mart’tan sonra AK Parti belediyeciliği ile tanışacak ve gerçek hizmeti görecek” dedi.

bozbey-buyukorhanda-pazari-gezdi

Bozbey, Büyükorhan'da pazarı gezdi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Büyükorhan’da halkla buluştu. “Dağ bizim dağımız” ifadelerini kullanan Bozbey, “Dağ yöresinde tarımı ve hayvancılığı destekleyeceğiz. Kooperatifçiliği öne çıkaracağız. Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyaç duyduğu ürünleri kooperatiflerden temin edeceğiz” dedi.

erdogan-bursada-10-noktada-tanzim-satis-olacak

Erdoğan: Bursa'da 10 noktada tanzim satış olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’ya son 16 yılda 50 katrilyon lira yatırım yaptıklarını belirterek, ulaşımda yeni ve devam eden projelere destek sözü verdi.

erdogan-bursaya-geldi

Erdoğan Bursa'ya geldi!

Bursa mitingi öncesi cuma namazını tarihi Ulucami’de kılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sevgi seliyle karşılandı.

ak-partili-baskan-adaylarindan-yogun-mesai

Ak Partili başkan adaylarından yoğun mesai!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ülkücü camianın kanaat önderleri ile Ülküm Eğitim Vakfı’nda bir araya geldi.

-bozbeyden-renaulta-ziyaret-

Bozbey'den Renault'a ziyaret!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, OYAK Renault Fabrikası’nda vardiya değişimi yapan işçilerle bir araya gelerek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Türk Metal Sendikası Emek Şubesi’ni de ziyaret eden Bozbey, “İşçilerin mücadelelerinde dün olduğu gibi, bugün ve yarın da yanlarında olacağız” dedi.

chpnin-bursa-adaylari-kursuye-cikti

CHP'nin Bursa adayları kürsüye çıktı!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerdeki adayları Ankara’da düzenlenen toplantıda tanıtıldı. İlçe belediye başkan adayları ile birlikte Ankara Spor Salonu’nda kamuoyuna tanıtılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Çok güzel projelerimizle, birlikte yöneterek Bursa’yı örnek kent yapacağız” dedi.

iyi-parti-bursada-istifa-depremi

İYİ Parti Bursa'da istifa depremi!

Bursa'da İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erkan Önen ve Yönetim Kurulu Üyeleri parti içerisindeki huzursuzlukları ve usulsüzlükleri gerekçe göstererek istifa etti.

aktas-herkes-basimizin-tacidir

Aktaş: Herkes başımızın tacıdır!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Doğalgaz Enerji Mekanik Mühendis ve Sanayici İş Adamları Derneği (DEMSİAD) ve Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası üyeleriyle bir araya geldi. Esnafa moral veren Başkan Aktaş, “Bursa’nın yarınları çok güzel olacak” dedi.

bozbeyden-muhtarlara-mesaj

Bozbey'den muhtarlara mesaj!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Yenişehir’de halkla birlikteydi. Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel ile birlikte ilçedeki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşan Bozbey, tarımsal toprakların değerlendirilmesi adına bölgede paketleme tesisi kurmayı planladıklarını söyledi.

turgay-erdem-direksiyon-basinda

Turgay Erdem direksiyon başında!

CHP Nilüfer Belediye Başkan adayı Turgay Erdem, taksinin direksiyonuna geçerek, şoförlerin derdine ortak oldu.

iyi-partinin-bursa-adaylari-belli-oldu

İYİ Parti'nin Bursa adayları belli oldu!

İYİ Parti'nin Bursa adaylarının tamamları belli oldu. Daha önce açıklanmayan İznik, Karacabey ve Keles ilçelerinde de adayların netleşmesiyle birlikte İYİ Parti'nin Bursa'da yarışa gireceği 9 aday belli oldu.

erdogan-15-subatta-bursada

Erdoğan 15 Şubat'ta Bursa'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında 15 Şubat Cuma günü 15.00'te Bursa'da vatandaşlarla buluşacağı öğrenildi.