21 Şubat 2018 Çarşamba
ak-niluferde-yurutme-belirlendi mhpde-yeni-uyelere-rozet-takildi baskan-salman-teskilatla-bulustu chp-delegesi-kilicdaroglu-dedi chp-kurultayinda-imza-krizi- ince-partisini-topa-tuttu -kilicdaroglu-ve-ince-yarisacak- chpde-kurultay-gunu

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’nda 6. olağan kongrede delegelerin oy birliği ile başkanlığa seçilen Ufuk Ay, yeni yürütme kurulunu belirledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı’nda 122 yeni üyeye törenle rozet takıldı.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, kuruluşundan bu yana partilerine hizmet veren AK Parti sevdalılarını bir araya getirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 36.Olağan Kurultayı’nda 790 oy alarak yeniden genel başkan oldu.

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'nda Muharrem İnce'nin başvurusunda mükerrer imzalar olduğu, bu yüzden resmen aday olamayacağı iddiaları üzerine tartışmalar yaşandı. Divan Başkanı

CHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, "“Enis Berberoğlu hapiste. Acaba bunda CHP yönetiminin suçu var mı?Dokunulmazlıkların kaldırılması gündeme geldi ve ben hayır vereceğimi

CHP'nin 36. Olağan Kurultayında genel başkanlık için Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör örgütlerine devleti teslim edeceksiniz, sonra kalkacaksınız bunun intikamını CHP'ye göz dağı vermek için Enis Berberoğlu'nu tutuklatıp

ak-niluferde-yurutme-belirlendi

Ak Nilüfer'de yürütme belirlendi!

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı’nda 6. olağan kongrede delegelerin oy birliği ile başkanlığa seçilen Ufuk Ay, yeni yürütme kurulunu belirledi.

mhpde-yeni-uyelere-rozet-takildi

MHP’de yeni üyelere rozet takıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı’nda 122 yeni üyeye törenle rozet takıldı.

baskan-salman-teskilatla-bulustu

Başkan Salman teşkilatla buluştu!

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, kuruluşundan bu yana partilerine hizmet veren AK Parti sevdalılarını bir araya getirdi.

chp-delegesi-kilicdaroglu-dedi

CHP delegesi Kılıçdaroğlu dedi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 36.Olağan Kurultayı’nda 790 oy alarak yeniden genel başkan oldu.

chp-kurultayinda-imza-krizi-

CHP kurultayında imza krizi

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'nda Muharrem İnce'nin başvurusunda mükerrer imzalar olduğu, bu yüzden resmen aday olamayacağı iddiaları üzerine tartışmalar yaşandı. Divan Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kılıçdaroğlu'nun gönderdiği dilekçede 48 delegenin oyunu İnce'ye yazdırmak istediği için İnce'nin bu yolla aday olabileceğini bildirdi.

ince-partisini-topa-tuttu

İnce, partisini topa tuttu!

CHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, "“Enis Berberoğlu hapiste. Acaba bunda CHP yönetiminin suçu var mı?Dokunulmazlıkların kaldırılması gündeme geldi ve ben hayır vereceğimi söyledim. Ama parti yöneticileri anayasaya aykırı ama evet vereceğiz dediler. Bugün olsa yine hayır veririm. Korku şuydu: HDP hayır diyor bizde hayır dersek HDP ile bizi aynı kefeye koyarlar. Koysun. Bakın elalem ne der diye siyaset olmaz. Gün gelir MHP, HDP, AKP bile doğru söyleyebilir. Olay yanlıştır ben hayır dedim, MYK evet oyu verdi. Bu MYK’nın yenilenmesi lazım onun için. İnşallah bu akşam genel başkan seçildiğimde, o evet oyu veren MYK’nın hepsini sıfırlayacağım" dedi.

-kilicdaroglu-ve-ince-yarisacak-

Kılıçdaroğlu ve İnce yarışacak

CHP'nin 36. Olağan Kurultayında genel başkanlık için Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu yarışacak.

chpde-kurultay-gunu

CHP'de kurultay günü!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terör örgütlerine devleti teslim edeceksiniz, sonra kalkacaksınız bunun intikamını CHP'ye göz dağı vermek için Enis Berberoğlu'nu tutuklatıp hapse atacaksınız. Buradan açık ve net söylüyorum, istediğiniz kadar baskı kurun, üzerimize gelin, biz bildiğimiz yoldan asla dönmeyeceğiz. Çünkü, biz Kuvay-ı Milliyeciyiz" dedi.

erdogan-davutoglu-yan-yana

Erdoğan Davutoğlu yan yana!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Artık bu noktadan sonra kimseyi gözümüz görmez.

baskan-salman-kestel-teskilatini-agirladi

Başkan Salman Kestel teşkilatını ağırladı!

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Kestel ilçe teşkilatını ve Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’ı ağırladı.

erdogan-onlarin-kani-yerde-kalmayacak

Erdoğan: Onların kanı yerde kalmayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin harekatına karşı bildiri yayınlayan yazar, akademisyen ve sanatçılara sert tepki göstererek, “Madem barışseversiniz, niçin bölücü örgüt mensupları, ailelerinin gözü önünde güvenlik görevlilerimizi şehit ederken üç maymunu oynadınız. Hainler. Aybüke hoca, Necmettin öğretmen şehit edilirken vicdansızlar niçin sesiniz çıkmadı? Polislerimiz şehit edilirken niye sesiniz çıkmadı? Onların kanı yerde kalmayacak” dedi. AK Parti Çorum İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililere hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefinde Afrin bildirisine imza atan sanatçı, akademisyenler vardı.

chp-bursa-kilicdaroglu-dedi

CHP Bursa Kılıçdaroğlu dedi!

CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Afrin operasyonuyla ilgili “Ortada henüz bir Meclis kararı yok. Biz bu konunun diplomatik bir dille çözülmesinden yanayız” açıklamasını yaptı. Akkuş, CHP kongresiyle ilgili ise İl teşkilatından 38 kişinin Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklediklerini belirtti.

mhpden-zeytin-dali-aciklamasi

MHP'den 'Zeytin Dalı' açıklaması!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, teröristlerin Allah’ın izniyle yanacağını ve Zeytin Dalı harekatı ile birlikte huzur ve güvenliğin sağlanacağını söyledi.

erdogan-beklentim-daha-buyuktu

Erdoğan: Beklentim daha büyüktü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bursa’yı şaha kaldırmadan bize durmak dinlenmek haramdır. Türkiye’nin 2023 vizyonunda Bursa’yı çok önemli görevler bekliyor" dedi.

erdogan-rabiayi-unutmayin

Erdoğan: Rabia'yı unutmayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'daki mitingde Suriye'de operasyonda olan Mehmetçik ve Özgür Suriye Ordusu için dua isterken, "Allah Suriye’de ordumuza güç kuvvet versin. Özgür Suriye Ordusu’na Rabbim güç kuvvet versin. Yolumuzu açsın. Rabbim zaferle bunu noktalamayı bize nasip etsin. Ama ben inanıyorum, Rabbimin bize müjdeleri var. Evet müjdesi var. Yardımı da yakındır. Ben buna inanıyorum" dedi.

erdogandan-sert-sozler

Erdoğan'dan sert sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en kısa sürede Afrin operasyonunu tamamlayacaklarına dikkat çekerek, “Havada, karada, cephede Mehmetçiğimizi dualarınızda yalnız bırakmayın. Özgür Suriye Ordusu’nu yalnız bırakmayın. Nerede ne oluyor, sürekli takipteyiz. İnşallah çok kısa sürede bu operasyonu tamamlayacağız. Onlar kaçaçak, biz kovalayacağız” dedi. HDP’nin sokağa çağrısına da tepki gösteren Erdoğan, “Ey HDP! Ey KCK! Ey PKK! Nerede meydana çıkarsanız, biliniz ki, güvenlik güçlerimiz sizin boynunuzdadır. Zira istediğiniz gibi at oynatamayacaksınız bu ülkede” diye konuştu.

erdogan-bursada

Erdoğan Bursa'da

Erdoğan, miting alanına gelene kadar otobüste sürekli telefonla görüşerek Afrin operasyonu hakkında dakika dakika bilgi aldı

yilmaz-kalp-krizi-gecirdi

Yılmaz kalp krizi geçirdi!

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, Mustafakemalpaşa ilçesindeki parti binası açılışı sırasında kalp krizi geçirdi. Salonda bulunanların müdahale ettiği Yılmaz, Kalp ve Aritmi Hastanesi’ne kaldırıldı.

bursa-erdogani-karsilamaya-hazir-

Bursa Erdoğan'ı karşılamaya hazır

Bursa'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarınki programı öncesi bütün hazırlıklar tamamladı. AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, "Alanımız ve kalbimiz geniş, bütün Bursa'yı FSM Bulvarı Hastane Meydanı'na sığdırabiliriz" dedi.

baskan-salmandan-perdere-ziyaret

Başkan Salman'dan PERDER'e ziyaret!

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile bir araya geldi.

ÇOK OKUNANLAR