Süper Timsah
karacadan-yeni-parti-binasi-sozu ak-partide-yeni-kabine-beklentisi ayhan-salmandan-govde-gosterisi akkus-adayligini-acikladi gelecek-partisi-bursa-il-baskani-belli-oldu mustafa-ozturkten-bgcye-ziyaret bursadan-balkanlara-havayolu-koprusu erdogan-babacan-faiz-tartismasi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Bursa İl Başkanlığı yarışı İsmet Karaca’nın coşkulu kalabalık önündeki adaylık açıklaması ile başladı. Karaca, nefes aldığı sürece

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kısa süreli dinlenmeye çekilmesi, daha önceki kabine revizyonlarını hatırlattı. Erdoğan, daha önce yaptığı pek çok

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, partisinin 24 Haziran 2018 seçimlerinin ardından Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım yaptığını belirterek, " Türkiye Cumhuriyeti’nin bir

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş göreve yeniden talip olduğunu açıkladı.

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanlığı'na Ak Parti Nilüfer eski İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız getirildi.

Gelecek Partisi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Bursa eski milletvekili Mustafa Öztürk ve beraberindeki heyet, 10 Ocak Basın Dayanışma Günü dolayısıyla TGK Genel Başkanı ve Bursa

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, iş dünyası ve turizmcilerin uzun zamandır beklediği Bursa'dan Balkanlar'a havayolu ulaşımı için önemli bir adım attı.

Ak Parti'den istifa ederek yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren ve 2020 Ocak ayının sonlarına doğru parti kuruluşunu yapması beklenen Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bir

karacadan-yeni-parti-binasi-sozu

Karaca'dan yeni parti binası sözü!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Bursa İl Başkanlığı yarışı İsmet Karaca’nın coşkulu kalabalık önündeki adaylık açıklaması ile başladı. Karaca, nefes aldığı sürece partinin neferi olduğunu belirtirken, yeni parti binası sözü verdi.

ak-partide-yeni-kabine-beklentisi

Ak Parti'de yeni kabine beklentisi!

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kısa süreli dinlenmeye çekilmesi, daha önceki kabine revizyonlarını hatırlattı. Erdoğan, daha önce yaptığı pek çok kabine revizyonu öncesinde birkaç günlüğüne inzivaya çekilerek, tek başına liste üzerinde çalışmalar yapmıştı.

ayhan-salmandan-govde-gosterisi

Ayhan Salman'dan gövde gösterisi!

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, partisinin 24 Haziran 2018 seçimlerinin ardından Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım yaptığını belirterek, " Türkiye Cumhuriyeti’nin bir çok önemli adımını hiçe sayanların bir kez daha boyunun ölçüsünü aldığını hep birlikte izleyip göreceğiz" dedi.

akkus-adayligini-acikladi

Akkuş adaylığını açıkladı!

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş göreve yeniden talip olduğunu açıkladı.

gelecek-partisi-bursa-il-baskani-belli-oldu

Gelecek Partisi Bursa il başkanı belli oldu!

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanlığı'na Ak Parti Nilüfer eski İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız getirildi.

mustafa-ozturkten-bgcye-ziyaret

Mustafa Öztürk'ten BGC'ye ziyaret!

Gelecek Partisi Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Bursa eski milletvekili Mustafa Öztürk ve beraberindeki heyet, 10 Ocak Basın Dayanışma Günü dolayısıyla TGK Genel Başkanı ve Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı’yı Basın Kültür Sarayı’ndaki BGC merkezinde ziyaret etti.

bursadan-balkanlara-havayolu-koprusu

Bursa'dan Balkanlar'a havayolu köprüsü

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, iş dünyası ve turizmcilerin uzun zamandır beklediği Bursa'dan Balkanlar'a havayolu ulaşımı için önemli bir adım attı.

erdogan-babacan-faiz-tartismasi

Erdoğan-Babacan faiz tartışması!

Ak Parti'den istifa ederek yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren ve 2020 Ocak ayının sonlarına doğru parti kuruluşunu yapması beklenen Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bir televizyon programında, "Onlar faizciydi, talimatı IMF'den alıyorlardı" şeklindeki eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

bozbey-yok-sayildik

Bozbey: Yok sayıldık!

CHP'de sonucu en çok merak edilen Nilüfer İlçe kongresine adayların kıran kırana yarışı kadar Nilüfer eski belediye başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'in sözleri de damga vurdu.

ufuk-baskan-can-dostlarimizi-unutmadi

Ufuk Başkan can dostlarımızı unutmadı!

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da sezonun en hareketli günleri yaşanırken, yer yer 50 santimetreye ulaşan kar ve eksi 10 dereceye ulaşan soğuk sahipleri tarafından dağ yoluna terk edilen sokak hayvanlarını vurdu.

chp-niluferde-zafer-yilmazin

CHP Nilüfer'de zafer Yılmaz'ın

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa ilçe kongreleri kapsamında bugün Nilüfer İlçe Başkanlığı seçimi gerçekleşti. Yapılan seçim sonucunda başkanlığa Fırat Yılmaz seçildi.

iste-babacanin-13-maddelik-paylasimi

İşte Babacan'ın 13 maddelik paylaşımı!

Ak Parti'den istifa ederek, 2020 yılında kuracağı yeni partiyle siyasi kariyerine devam etmesi beklenen Ali Babacan, 5 yıl sonra sosyal medyadaki sessizliğini bozarak 13 maddelik paylaşımda bulundu.

ak-parti-osmangaziden-bir-yenilik-daha

Ak Parti Osmangazi'den bir yenilik daha!

AK Parti ile özdeşleşen istişare geleneğini dijitale taşıyan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı, yönetim kurulu, kadın ve gençlik kollarının her bir ferdinin fikrini beyan edebileceği bir yazılım geliştirdi. Bununla da yetinmeyip hazırlanan ve telefonda kullanılan yazılıma önümüzdeki günlerde 100 bine yakın üye de sisteme dahil edilebilecek.

iste-davutoglunun-golge-kabinesi

İşte Davutoğlu'nun gölge kabinesi!

Ak Parti'den istifa ederek Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Politika İzleme Kurulu'nu belirledi.

babacandan-carpici-aciklamalar

Babacan'dan çarpıcı açıklamalar!

AK Parti'den istifa eden eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Babacan, yeni partinin Ocak ayında kurulacağını açıkladı.

iste-davutoglunun-a-takimi

İşte Davutoğlu'nun A Takımı!

Kurucular Kurulunda Bursa Eski Milletvekili Mustafa Öztürk'ün de yer aldığı Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu bugün yaptığı basın toplantısında partinin yönetim kadrosunda yer alan aşağıdaki isimleri açıkladı.

babacanin-partisine-iki-vekil-katiliyor

Babacan'ın partisine iki vekil katılıyor

Ali Babacan’ın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün desteğiyle kuracağı yeni partiye meclisten bağımsız milletvekilleri Mustafa Yeneroğlu ile Erhan Usta katılıyor.

ak-parti-kadin-kollari-bulustu

Ak Parti kadın kolları buluştu!

AK Parti Bursa İl Kadın Kolları tarafından “Mahalle Başkanları İstişâre Toplantısı” düzenlendi.

ozacar-avmler-kucuk-esnafi-olduruyor

Özacar: AVM'ler küçük esnafı öldürüyor!

Saadet Partisi Bursa teşkilatı saha çalışmasına hız verdi.

eski-yeni-butun-il-baskanlari-toplaniyor

Eski yeni bütün il başkanları toplanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu ve Ai Babacan’ın partilerine kaymaları engellemek için geniş katılımlı istişare toplantılarını sürdürüyor.