ÇOCUKLU CAFE

Ak Parti Yıldırım'dan anlamlı ziyaret

10 Ocak 2012 Salı 15:54

ak-parti-yildirimdan-anlamli-ziyaret

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve İlçe Teşkilatı, Yıldırım’da faaliyet gösteren Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başhekimlerine ziyaret gerçekleştirdi. Başhekimlere gerçekleştirilen ziyarette hekimlerin projelerini ve hastanelerin eksikliklerini dinleyen Başkan Hüdayi Yazıcı, daha önce olduğu gibi bundan sonra da hastanelere gereken desteğin verileceğinin altını çizdi.

Yürütme Kurulu’nun belirlenmesinin ardından hizmetlerini kalite ile buluşturmak için “Kalite Birliği”ne başvuran AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Teşkilat Üyeleri ile birlikte Şevket Yılmaz Araştırma ve Eğitim Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Karadağ ile Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Yard. Doç. Dr. Şebnem Altun’u makamında ziyaret etti.

Şevket Yılmaz Araştırma ve Eğitim Hastanesi’ne yapılan ziyarette Başkan Hüdayi Yazıcı’ya hastanenin mevcut durumu ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler hakkında da bilgi veren hastane başhekimi Prof. Dr. Mehmet Karadağ, Yıldırımlıların artık daha da kaliteli sağlık hizmeti alacağının altını çizdi. Kaliteli hizmetin insan sevgisiyle mümkün olabileceğinin altını çizen Prof. Dr. Karadağ, Şevket Yılmaz personeline öncelikle bu duyguyu aşıladıklarına vurgu yaptı. Şevket Yılmaz Hastanesi olarak ilk kez mesai dışı uygulama başlattıklarını vurgulayan Karadağ, uzman hekimlerin saat 17.00’den sonra da poliklinik hizmeti verdiğini ve vatandaşa zaman açısından büyük avantajlar sağladıklarını hatırlattı.

MEHMET KARADAĞ: ‘EĞİTİME AĞIRLIK VERİYORUZ’

Karadağ ayrıca, Şevket Yılmaz Hastanesi’nde 2 bin 400 çalışanın bulunduğunu hatırlatarak çalışanlar için kreş ihtiyaçlarının olduğunu belirterek, çalışanlara hizmet verecek kreşin hayata geçirilmesini beklediklerini Başkan Yazıcı’ya iletti. Şubat ayının ikinci haftasında hekimlere yönelik bir sempozyum gerçekleştireceklerini ifade eden Karadağ, bu sempozyumda birinci basamak hekim ile ikinci basamak hekimleri bir araya getireceklerini belirtti. Vatandaşların hekimlere sıkıntılarını rahat ifade etmeleri için her hafta konusunda uzman bir doktor ile söyleşi gerçekleştireceklerini açıklayan Karadağ, ayrıca okula giden çocuğun hastane de yattığında derslerinden geri kalmaması için de eğitim odası yapıldığını söyledi.

Prof. Dr. Mehmet Karadağ’ın özellikle eğitime yönelik gerçekleştirdikleri faaliyetlerin son derece önemli olduğunu belirten AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, teşkilat olarak Yıldırım İlçe’nin de eğitime önem verdiklerinin altını çizdi. AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı olarak Kalite Birliği’ne başvuru yaptıklarını ifade eden Başkan Yazıcı, tam donanımlı siyasetçi olarak kalitelerini tescil ettirmeyi hedeflediklerine vurgu yaptı. Geleneksel siyasi anlayıştan sıyrılarak pozitif bir siyaset yapmaya gayret gösterdiklerinin altını çizen Başkan Hüdayi Yazıcı, vatandaşların sorunlarına doğru tespitler getirerek doğru bir şekilde çözüm üretmeyi amaçladıklarını belirtti. 

Başkan Yazıcı ve AK Parti Yıldırım Teşkilat üyeleri, Şevket Yılmaz Hastanesi’nin ardından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Yard. Doç. Dr. Şebnem Altun’u makamında ziyaret etti. Yıldırım’da Ağız ve Diş Sağlığı için önemli projeleri olduğunu belirten Başhekim Şebnem Altun, projeleri noktasında Başkan Hüdayi Yazıcı’nın desteğini istedi. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Yıldırım’daki performansından memnun olduklarını belirten Hüdayi Yazıcı, daha önce olduğu gibi bundan sonra da projelerinde gereken desteği göstereceklerini ifade etti.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

MHP'den döviz açıklaması!

mhpden-doviz-aciklamasi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Kurtuluş Coşkun, döviz fiyatlarıyla Türkiye'yi teslim alacağını zannedenlerin mutlaka bozgun yaşayacağını söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu Bursa'da

kemal-kilicdaroglu-bursada- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bir ekonomik krizle karşı karşıya" dedi.

CHP Bursa'da deprem!

chp-bursada-deprem Bursa'nın Yenişehir ilçesinde CHP teşkilatı istifa etti.

Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'da

kilicdaroglu-hafta-sonu-bursada CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'ya geliyor

Ak Parti'den ittifak açıklaması!

ak-partiden-ittifak-aciklamasi AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, ''Sayın Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız arasındaki görüşmeler son derece

MHP'den ittifak sinyali!

mhpden-ittifak-sinyali MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlerde 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı mesajını verdi. Yıldırım bu konuda herkesin elinden geleni yapacağını ifade etti.