Limak Elektrik
21 Haziran 2018 Perşembe
ÇOCUKLU CAFE

Ak Parti'de nöbetçi vekil Öztürk'tü

09 Ocak 2012 Pazartesi 15:40

ak-partide-nobetci-vekil-ozturktu

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, “Barış içinde Balkanlar istiyoruz. Tüm Balkan ülkeleriyle sürekli ilişki halindeyiz. Vizeleri kaldırarak, Balkanlar’daki sorunları gidererek, Balkan Savaşları’nın 100. yılında Balkan barışını hedefliyoruz” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nın hayata geçirdiği  ‘Nöbetçi Milletvekili’ uygulamasında bu hafta görev Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk’teydi. İl Başkanlığı’nda vatandaşın sorunlarını dinleyen Öztürk, Göç- Türk Federasyonu Başkanı Salih Öztürk’ü  de ağırladı.

Federasyonun sorunlarını anlatan Salih Öztürk, Göç-Türk’ün taleplerini de Mustafa Öztürk’e aktardı. Öztürk, federasyonun bünyesinde 10 derneği barındırdığını ve Göç-Türk’ün Osmangazi Belediye Başkanlığı’ndan yer talep ettiğini aktararak bu konuda yardım istedi.

Göç-Türk’ün sorunlarıyla yakından ilgileneceğini söyleyen Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, kendisinin de bir Balkan göçmeni olduğunu hatırlatarak, “AK Parti soydaşların olduğu her noktayla ilgileniyor.  Kardeşlerimize zarar verecek uygulamalara sessiz kalmıyoruz “ şeklinde konuştu.

“BALKAN SAVAŞLARINDAN, BALKAN BARIŞINA…”

2012’nin Balkan Savaşları açısından tarihi önem taşıdığını vurgulayan Mustafa Öztürk, “Barış içinde Balkanlar istiyoruz. Tüm Balkan ülkeleriyle sürekli ilişki halindeyiz. Vizeleri kaldırarak, Balkanlar’daki sorunları gidererek Balkan Savaşları’nın 100. yıldönümünde Balkan barışını hedefliyoruz. Tüm göçmen derneklerini bir araya getirerek onların istekleri doğrultusunda bir politika belirleyeceğiz. Beraber sinerji oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

“SOYDAŞIN PROBLEMİ AK PARTİ’NİN PROBLEMİDİR…”

Güçlü bir Türkiye’nin yurt dışındaki Türkler içinde önemli bir avantaj olduğunu belirten Öztürk, “Türkiye küresel güç olma yolunda ilerliyor. Nerede mazlum varsa onun yanında oluyoruz. Soydaşların problemi AK Parti’nin problemidir, Türkiye’nin problemidir” dedi. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Vize

    Misafir Yeşil pasaporta bile vize uygulayan Balkan Ülkeleri ile nasıl olacak bu iş ? 09 Ocak 2012 20:20

DİĞER HABERLER

Akkuş'tan açıklama geldi!

akkustan-aciklama-geldi Bursa’da dün CHP standında görevli olduğu iddia edilen bir kadın ile şehit annesi arasında yaşanan tartışmaya ilişkin çıkan haberlere CHP cephesinden cevap geldi.

Akşener Bursa'da konuştu!

aksener-bursada-konustu İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Bursa mitinginde yaptığı konuşmada, “İYİ Parti kurulmasaydı bugün bu seçimde Cumhurbaşkanlığı için, meclis için Erdoğan’ın kaç

CHP Bursa bayramlaştı!

chp-bursa-bayramlasti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa teşkilatı bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Ak Parti Bursa'da sırılsıklam bayramlaşma!

ak-parti-bursada-sirilsiklam-bayramlasma AK Parti Bursa İl Başkanlığının bayramlaşma töreni sağanak yağmur altında yapıldı. Törende konuşan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “Sadece Türkiye’de saklandıkları deliklerinde bularak,

Erdoğan: Müjdelerimiz var!

erdogan-mujdelerimiz-var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sultangazi'de Kandil'e operasyon ile ilgili konuşarak, "Şimdi Kandil'i bombalıyoruz. Bir kaç gün içinde daha müjdelerimiz olacak" dedi.

Erdoğan Bursa'da konuştu!

erdogan-bursada-konustu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin dün “Sakın Afrin’e girmeyin” dediğini hatırlatarak, “Bugün de “Sakın Kandil’e girmeyin” diyorlar. Askerimiz Kandil’e ilerledikçe Muharrem’i efkar