19 Haziran 2019 Çarşamba
Süper Timsah

Arınç'a Külliye'de yeni görev!

27 Mayıs 2019 Pazartesi 00:47

arinca-kulliyede-yeni-gorev

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kendisine külliyede yeni bir görev verildiğini açıkladı.

Bülent Arınç, Manisa Öğretmenevi'nde verdiği iftar yemeğinde önemli açıklamalarda bulundu.

Arınç, kendisinin yeni kurulacak Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından atanacağını duyurdu. 

Arınç'ın açıklaması şöyle: 

"Her yerde her şeyi konuşmak doğru değildir. Ama önemli olan konuşulacak yerde konuşmak, susulacak yerde susmaktır. Konuşulacak yerde susar, susulacak yerde konuşursanız o da çok ters olur. Sizden bir şey sorulduğu zaman doğruyu söylemek zorundayız. Efendim doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.  Onuncu köy olur.  Ne olacak, kovarlarsa kovsunlar.  Şimdi kim bilir benim hakkımda twit atanlar ne düşünüyorlardır. Biz yok olmuştuk, bitmiştik,  ezilmiştik, çürümüştük... Düşünebiliyor musunuz; biz Cumhurbaşkanımızın yanında Başdanışmanlık falan değil, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi. Başkanın (Cumhurbaşkanı Erdoğan) kendisi olacak biz de yanında olacağız. Böyle bir şeyi Rabbim sadakatin sonucunda veriyor, yalakalığın değil. Allah’a hamdolsun..." 

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Eleştiri

    Misafir İnşallah tepedeki değişim mahalleyede yansır. 27 Mayıs 2019 07:39

DİĞER HABERLER

Kozlarını paylaştılar!

kozlarini-paylastilar Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu ortak yayında moderatör İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayarak, yapacakları projeleri anlattı.

Kaftanoğlu'ndan çarpıcı cevap!

kaftanoglundan-carpici-cevap Kadınların özgür iradesiyle verdiği kararlara saygı duyulması gerektiğine dikkat çeken Kaftancıoğlu, fotomontajlı fotoğraf hakkında "Yakışmış" dedi.

Bekaroğlu'ndan Kurtulmuş'a sert sözler!

bekaroglundan-kurtulmusa-sert-sozler AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un "İmamoğlu'nun arkasında terör gruplarının desteği var" sözlerine, CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'ndan çok sert yanıt geldi.

Arınç'tan çarpıcı açıklamalar!

arinctan-carpici-aciklamalar TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, Habertürk'te Kübra Par'ın sorularını yanıtladı. "Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeliğini bir onur olarak kabul ettim" diyen Arınç, "isteseydim aktif siyasete devam

Canlı yayın konusu netleşti!

canli-yayin-konusu-netlesti istanbul'da tekrarlanacak seçimler öncesinde, 'Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu canlı yayınını kim yönetecek' sorusu cevabını buldu. Partiler İsmail Küçükkaya'da karar kıldı.

Arınç'a Külliye'de yeni görev!

arinca-kulliyede-yeni-gorev Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kendisine külliyede yeni bir görev verildiğini açıkladı.