Süper Timsah

Aydın'dan çarşı ziyareti!

10 Mart 2019 Pazar 22:33

aydindan-carsi-ziyareti

CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, Kapalı Çarşı ve Hanlar Bölgesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerle esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Erkan Aydın, Bedesten, Ayakkabıcılar Çarşısı, Uzun Çarşı, Kapalı Alt Çarşı, Kuyumcular Çarşısı, Tuz Pazarı ve Okçular Çarşısı’nda Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’le birlikte vatandaşların sorunlarını dinledi.


Kapalıçarşı’nın sorunlarını iyi bildiklerini söyleyen Aydın, “Kapalıçarşı yeteri kadar değer görmediği için geri plana düştü. Esnafımızın, vatandaşlarımızın sorunları çok fazla. Elimizde çok büyük bir tarihsel önemi olan Osmangazi gibi bir değer var ancak bu değeri kullanamıyoruz. Ulu Camisi, kapalı çarsısı, Kozahan'ı, kayhan'ı Tuzpazarı, Kaleiçi, Hisar'ı, Tahtakale'si, Tophane'si gibi tarihinden, kültüründen, yaşam tarzından faydalanacağımız bir merkezimiz var” diye konuştu.

Bugün Osmangazi’nin herkesin göç ettiği bir yer haline geldiğini ve hak ettiği alakayı görememiş bir ilçe konumunda olduğuna dikkat çeken Aydın, Osmangazi’yi cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Arınç'a Külliye'de yeni görev!

arinca-kulliyede-yeni-gorev Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kendisine külliyede yeni bir görev verildiğini açıkladı.

Erdoğan: Muhtarlık seçimlerini ayıralım

erdogan-muhtarlik-secimlerini-ayiralim Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Muhtarlık seçimlerinin belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimlerinden ayrılmasında yarar var" dedi.

Gül'den 367 benzetmesi!

gulden-367-benzetmesi YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal etmesinin üzerine açıklama yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ilk bu kadar net bir tavır aldı.

Babacan vitrin için temaslara başladı!

babacan-vitrin-icin-temaslara-basladi Ali Babacan’ın Davutoğlu ile ‘Ortak hareket etmediği’, ancak Abdullah Gül’ün örtülü desteği ile partinin kuruluş ilkelerinin hazırlandığı konuşuluyor.

İstanbul'da seçimler yenileniyor!

istanbulda-secimler-yenileniyor Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptali için olağanüstü itirazını 7’ye karşı 4 oyla kabul etti. Seçim, 23 Haziran tarihinde

Arınç'tan gündemi sarsacak açıklamalar

arinctan-gundemi-sarsacak-aciklamalar TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı’na katıldı. Televizyon Programcısı ve Gazeteci Veyis Ateş moderatörlüğünde