Süper Timsah

Canlı yayın konusu netleşti!

10 Haziran 2019 Pazartesi 14:06

canli-yayin-konusu-netlesti

istanbul'da tekrarlanacak seçimler öncesinde, 'Binali Yıldırım-Ekrem İmamoğlu canlı yayınını kim yönetecek' sorusu cevabını buldu. Partiler İsmail Küçükkaya'da karar kıldı.

EŞİT SÜRE VE SORU

Eşit süre ve eşit sorularla yapılacak. Canlı yayın programı da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılacak. Teknik ekip ise AK Parti ve CHP ekiplerinden oluşacaktır." 

23 Haziran'da yapılacak İBB seçimleri öncesinde AK Parti adayı Binali Yıldırım ile CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geleceği yayının detaylar netleşti. 

Parti temsilcileri şu açıklamaları yaptı: 

16 HAZİRAN SAAT 21

"Adaylar 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00'de canlı yayında bir araya gelecektir. Tüm kanallarda yayınlanacak şekilde ortak yayınla gerçekleşecektir. Canlı yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya yapacaktır.

AK PARTİ VE CHP'NİN ORTAK AÇIKLAMASI

 

 

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Davutoğlu Ak parti'den istifa etti!

davutoglu-ak-partiden-istifa-etti AK Parti'nin başlattığı ihraç süreciyle ilgili basın toplantısı yapan Eski Başbakan Davutoğlu, siyaset yapma imkanı kalmadığını belirterek istifasını açıkladı.

Babacan: Partiyi kuruyoruz

babacan-partiyi-kuruyoruz Yeni bir siyasi hareketin kuruluş hazırlıklarını başlatan Ali Babacan sessizliğini bozdu. Babacan, "2020’ye kalmadan partiyi kuracağız. Ülkenin başarılı yıllarında mutfakta olan ekiple birlikte

Özhaseki Bursa'dan CHP'ye yüklendi!

ozhaseki-bursadan-chpye-yuklendi AK Parti Genel Merkezi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı” Bursa’da yapılıyor.

Başkan Cömez üreticinin yanında!

baskan-comez-ureticinin-yaninda Ak Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, tekstil sektörünün en önemli kollarından biri olan konfeksiyon atölyelerini ziyaret ederek, ekonomide yaşanan canlanmayı yerinde inceledi. Ziyaret ettiği bir

Bölge toplantısı Bursa'da olacak!

bolge-toplantisi-bursada-olacak AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları’nın dördüncüsü 6-7-8 Eylül tarihlerinde Bursa’da gerçekleştirilecek.

Kılıçdaroğlu'ndan Soylu'ya cevap!

kilicdaroglundan-soyluya-cevap CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'nu yönelik "pejmürde ederiz" sözleri soruldu. Kaynak: Bakan Soylu'nun Bursa'daki sözlerine Kılıçdaroğlu'ndan