25 Haziran 2016 Cumartesi

CHP Osmangazi'de Karaca kazandı

08 Nisan 2012 Pazar 21:15

chp-osmangazide-karaca-kazandi

CHP Osmangazi İlçe Kongresi'nde sonuç belli olddu. Üç adayın kıyasıya yarıştığı seçimde ipi İsmet Karaca göğüsledi.

CHP'de 17 ilçenin lokomotifi durumundaki Osmangazi'de kıyasıya geçen yarışta İsmet Karaca 151, Yücel Akgün 143, Mehmet Ali Yılmaz ise 71 delegenin oyunu aldı.


CHP'lilerin düğün solanlarından Merinos AKKM'ye atladığı kongre oldukça kalabalık bir katılıma sahne oldu. Zaman zaman gerilim yükselse, karşılıklı laf atmalar olsa da Divan Başkanı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın genel kurulu iyi yönetti.

Osmangazi Kongresi, CHP'nin Şubat ayındaki kurultayında kabul edilen yeni tüzüğü ile gerçekleştirilen kongre olması nedeniyle demokratik bir tartışmayı beraberinde getirdi.

151 oy alarak CHP Osmangazi İlçe Başkanlığı'na seçilen İsmet Karaca'nın 18 kişilik Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

1-Ece Aktan (Öğrenci)

2-Cevat Asa (Eczacı)

3-Mesut Barboroz (İşçi)

4-Cemile Boncuk (Ekonomist)

5-Arzu Doğruer (Reklamcı)

6-Sebnem Esenkan (Emekli)

7-Necati Gezer (Esnaf)

8-Muhammet Günal (İşçi)

9-Cem Kiraz (İşçi)

10-Bülent Özdemir (Turizm)

11-Hülya Polat (Emekli Öğretmen)

12-Mustafa Şenyurt (Avukat)

13-Niyazi Teker (Esnaf)

14-Osman Temel (Emekli)

15-Kemal Tolunay (Bankacı)

16-Ahmet Tuzak (Belediyeci)

17-Semra Yılmaz (Bankacı)

18-Halil Yılmaz (Emekli)


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Ala'dan çarpıcı başkanlık açıklaması!

aladan-carpici-baskanlik-aciklamasi İçişleri Bakanı Efkan Ala, Bursa'da katıldığı bir programda Başkanlık Sistemini neden istediklerini açıkladı. Bakan Ala, "Biz garantili, güvenilir, tereddütün olmadığı bir demokrasi için

Ali Yılmaz'dan dostluk ziyareti!

ali-yilmazdan-dostluk-ziyareti AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “Gönül Köprüsü – Dost Eli” projesi

MHP kongresinde gizli çekim görüntüler!

mhp-kongresinde-gizli-cekim-goruntuler MHP Kurultayı'nda gizlice çekilen görüntülerde Ankara 13. Noter vekilinin delegeleri görmeden işlem yaptığı ortaya çıktı.

Noterden MHP kurultayı açıklaması!

noterden-mhp-kurultayi-aciklamasi Ankara 13. Noterliği'nden yapılan açıklamada "MHP Olağanüstü Kurultayı'na 656 delege katıldı" denildi. Çağrı heyeti, pazar günü yapılan kurultayda 753 imza toplandığını açıklamıştı. MHP

MHP'de kurultay bitti, tüzük değişti!

mhpde-kurultay-bitti-tuzuk-degisti Bugün düzenlenen MHP kurultayında, tüzükle ilgili 13 maddede değişiklik kabul edildi. Kurultayda genel başkan seçiminin önü açıldı.

Ala: Üç milyon misafirimiz var!

ala-uc-milyon-misafirimiz-var İçişleri Bakanı Efkan Ala, Başkanlık sistemi için, "Tek arzu ettiğimiz şey sistemi değiştirmek. Artık tereddütlü bir demokrasiden, garanti bir demokrasiye geçelim" dedi.