23 Temmuz 2014 Çarşamba

CHP Osmangazi'de Karaca kazandı

08 Nisan 2012 Pazar 21:15

chp-osmangazide-karaca-kazandi

CHP Osmangazi İlçe Kongresi'nde sonuç belli olddu. Üç adayın kıyasıya yarıştığı seçimde ipi İsmet Karaca göğüsledi.

CHP'de 17 ilçenin lokomotifi durumundaki Osmangazi'de kıyasıya geçen yarışta İsmet Karaca 151, Yücel Akgün 143, Mehmet Ali Yılmaz ise 71 delegenin oyunu aldı.


CHP'lilerin düğün solanlarından Merinos AKKM'ye atladığı kongre oldukça kalabalık bir katılıma sahne oldu. Zaman zaman gerilim yükselse, karşılıklı laf atmalar olsa da Divan Başkanı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın genel kurulu iyi yönetti.

Osmangazi Kongresi, CHP'nin Şubat ayındaki kurultayında kabul edilen yeni tüzüğü ile gerçekleştirilen kongre olması nedeniyle demokratik bir tartışmayı beraberinde getirdi.

151 oy alarak CHP Osmangazi İlçe Başkanlığı'na seçilen İsmet Karaca'nın 18 kişilik Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

1-Ece Aktan (Öğrenci)

2-Cevat Asa (Eczacı)

3-Mesut Barboroz (İşçi)

4-Cemile Boncuk (Ekonomist)

5-Arzu Doğruer (Reklamcı)

6-Sebnem Esenkan (Emekli)

7-Necati Gezer (Esnaf)

8-Muhammet Günal (İşçi)

9-Cem Kiraz (İşçi)

10-Bülent Özdemir (Turizm)

11-Hülya Polat (Emekli Öğretmen)

12-Mustafa Şenyurt (Avukat)

13-Niyazi Teker (Esnaf)

14-Osman Temel (Emekli)

15-Kemal Tolunay (Bankacı)

16-Ahmet Tuzak (Belediyeci)

17-Semra Yılmaz (Bankacı)

18-Halil Yılmaz (Emekli)


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

İşte Celil Çolak'ın A Takımı

iste-celil-colakin-a-takimi AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı Yürütme Kurulu belirlendi. Geçtiğimiz hafta Celil Çolak başkanlığında göreve gelen yeni Yönetim Kurulu’nun ardından Yürütme Kurulu da belirlendi.

Arınç'tan İsrail'e sert mesaj

arinctan-israile-sert-mesaj Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İsrail'in Gazze saldırılarına ilişkin, "Yaşasın zalimler için cehennem. Allah, Gazzeli kardeşlerimle Filistinli kardeşlerimize yardım etsin, zaferler nasip etsin,

Erdoğan, Bursa'dan dünyaya seslendi

erdogan-bursadan-dunyaya-seslendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın yeni bir haçlı ittifakı ile karşı karşıya olduğunu belirterek, “Bu çok yanlış bir gidiş. Ben batıya sesleniyorum. Bu yaklaşım yarın inanıyorum ki sizleri de

Destici, Ekmel'e verecek, ya Nizam-ı Alemciler!

destici-ekmele-verecek-ya-nizam-i-alemciler CHP ve MHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklaması yapan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye Muhsin Yazıcıoğlu'nun sözleri ile hatırlatma...

CHP'lilerden ezber bozan pankart

chplilerden-ezber-bozan-pankart Başbakan Erdoğan'ın bugün Antalya'da yaptığı mitingte açılan "CHP'den geldik seninleyiz usta" pankartı dikkat çekti.

Ak Parti Bursa'dan görkemli start!

ak-parti-bursadan-gorkemli-start- Ak Parti Bursa İl Başkanlığı Cumhurbaşkanı seçimleri için çalışmalarına start verdi. Fomara Meydanı’nda Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için toplanan yüzlerce