CHP Osmangazi'de Karaca kazandı

08 Nisan 2012 Pazar 21:15

chp-osmangazide-karaca-kazandi

CHP Osmangazi İlçe Kongresi'nde sonuç belli olddu. Üç adayın kıyasıya yarıştığı seçimde ipi İsmet Karaca göğüsledi.

CHP'de 17 ilçenin lokomotifi durumundaki Osmangazi'de kıyasıya geçen yarışta İsmet Karaca 151, Yücel Akgün 143, Mehmet Ali Yılmaz ise 71 delegenin oyunu aldı.


CHP'lilerin düğün solanlarından Merinos AKKM'ye atladığı kongre oldukça kalabalık bir katılıma sahne oldu. Zaman zaman gerilim yükselse, karşılıklı laf atmalar olsa da Divan Başkanı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın genel kurulu iyi yönetti.

Osmangazi Kongresi, CHP'nin Şubat ayındaki kurultayında kabul edilen yeni tüzüğü ile gerçekleştirilen kongre olması nedeniyle demokratik bir tartışmayı beraberinde getirdi.

151 oy alarak CHP Osmangazi İlçe Başkanlığı'na seçilen İsmet Karaca'nın 18 kişilik Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

1-Ece Aktan (Öğrenci)

2-Cevat Asa (Eczacı)

3-Mesut Barboroz (İşçi)

4-Cemile Boncuk (Ekonomist)

5-Arzu Doğruer (Reklamcı)

6-Sebnem Esenkan (Emekli)

7-Necati Gezer (Esnaf)

8-Muhammet Günal (İşçi)

9-Cem Kiraz (İşçi)

10-Bülent Özdemir (Turizm)

11-Hülya Polat (Emekli Öğretmen)

12-Mustafa Şenyurt (Avukat)

13-Niyazi Teker (Esnaf)

14-Osman Temel (Emekli)

15-Kemal Tolunay (Bankacı)

16-Ahmet Tuzak (Belediyeci)

17-Semra Yılmaz (Bankacı)

18-Halil Yılmaz (Emekli)


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

MHP'de beklenen oldu!

mhpde-beklenen-oldu MHP'li muhaliflerin avukatları, "Kurultay Çağrı Heyeti" oluşturularak, partinin olağanüstü kurultaya götürülmesi talebiyle dava açtı.

Arınç: Sözlerimin arkasındayım!

arinc-sozlerimin-arkasindayim Cuma akşamı CNN Türk'te Taha Akyol'un programında yaptığı açıklamalar tartışılan Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Twitter'dan eleştirilere yanıt verdi. Arınç, uzun açıklamasında

Torun'dan Yılmaz'a ziyaret!

torundan-yilmaza-ziyaret AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl Başkanı Torun, ziyarette İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim ile bir araya geldi.

MHP'den Oktay Vural iddiasına açıklama

mhpden-oktay-vural-iddiasina-aciklama Bahçeli'nin koltuğunun sallandığı MHP'de şimdi de Oktay Vural iddiası ortaya atıldı.

Ak Yıldırım'dan TBMM'ye çıkarma!

ak-yildirimdan-tbmmye-cikarma AK Parti Yıldırım İlçe Yönetim Kurulu, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri, Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önemli temaslarda bulundular.

İşte Başkanlık için referandum tarihi

iste-baskanlik-icin-referandum-tarihi Meclis Uzlaşma Komisyonu, başkanlık için çalışmalarını tamamlayamazsa Ekim’de referanduma gidilecek.