Süper Timsah

Gökhan Gerçek çalışmalarına hız verdi!

12 Mart 2019 Salı 23:28

gokhan-gercek-calismalarina-hiz-verdi

Saadet Partisi (SP) Osmangazi Belediye Başkan Adayı Elektrik Mühendisi Gökhan Gerçek, Panayır Mahallesi'nde parti temsilciliğinin açılışına katılarak, "haksız rant sağlamayacağız" dedi.

"Cepsiz Ceket" gibi reklam filmleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Saadet Partisi seçimlere iddialı hazırlanıyor.


Osmangazi Belediye Başkan Adayı Elektrik Mühendisi Gökhan Gerçek, Panayır Mahallesi'nde temsilcilik binasının açılışını yaptı.

Gerçek "Şehrin planlaması sırasında ranttan sağlanan haksız zenginleşmenin önünü keseceğiz. Osmangazi'nin rantını yine Osmangazililer için kullanarak toplumsal refahı artıracağız" dedi. Gerçek, Panayır Mahallesi'nin sorunlarına değindiği konuşmasında, Yalova yolunu Çin Seddi gibi ikiye ayıran Tramvay hattının, en fazla Panayır halkına çile çektirdiğini ifade ederek, "40 bin kişilik mahalle halkını her gün köprü altından geçmeye mahkum ettiler" dedi.

Panayır'ın ciddi bir imar sorunu olduğunun altını çizen Gerçek, 16 yıldır  yatırım yapılmadığını, mahallelinin ailecek oturulacak bir parklarının bile bulunmadığını ifade etti.

Gökhan Gerçek, köklü sorunların yanı sıra günlük hayatı etkileyen ve pratik yollarla çözümü mümkün olan sorunlara da dikkat çekti. Belediye otobüslerinin Yasemin Park'tan dolu geldiğini ve Panayırlıların dolu otobüslerde sürekli olarak ayakta gittiklerini, belediyeye yapılan şikayet ve isteklerden de bir sonuç alınamadığını söyledi.

Osmangazi'nin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bildiklerini ve başkan seçilmesi halinde Osmangazi'yi yaşanır bir kent haline getirmek için gece gündüz çalışacaklarının sözünü veren Gerçek, mahalle sakinleriyle birlikte Saadet Partisi Panayır temsilciliğinin kurdelesini kesti. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Arınç'a Külliye'de yeni görev!

arinca-kulliyede-yeni-gorev Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kendisine külliyede yeni bir görev verildiğini açıkladı.

Erdoğan: Muhtarlık seçimlerini ayıralım

erdogan-muhtarlik-secimlerini-ayiralim Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Muhtarlık seçimlerinin belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimlerinden ayrılmasında yarar var" dedi.

Gül'den 367 benzetmesi!

gulden-367-benzetmesi YSK'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal etmesinin üzerine açıklama yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ilk bu kadar net bir tavır aldı.

Babacan vitrin için temaslara başladı!

babacan-vitrin-icin-temaslara-basladi Ali Babacan’ın Davutoğlu ile ‘Ortak hareket etmediği’, ancak Abdullah Gül’ün örtülü desteği ile partinin kuruluş ilkelerinin hazırlandığı konuşuluyor.

İstanbul'da seçimler yenileniyor!

istanbulda-secimler-yenileniyor Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptali için olağanüstü itirazını 7’ye karşı 4 oyla kabul etti. Seçim, 23 Haziran tarihinde

Arınç'tan gündemi sarsacak açıklamalar

arinctan-gundemi-sarsacak-aciklamalar TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı’na katıldı. Televizyon Programcısı ve Gazeteci Veyis Ateş moderatörlüğünde