Erkan Aydın
ÇOCUKLU CAFE

Gökhan Gerçek çalışmalarına hız verdi!

12 Mart 2019 Salı 23:28

gokhan-gercek-calismalarina-hiz-verdi

Saadet Partisi (SP) Osmangazi Belediye Başkan Adayı Elektrik Mühendisi Gökhan Gerçek, Panayır Mahallesi'nde parti temsilciliğinin açılışına katılarak, "haksız rant sağlamayacağız" dedi.

"Cepsiz Ceket" gibi reklam filmleriyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Saadet Partisi seçimlere iddialı hazırlanıyor.


Osmangazi Belediye Başkan Adayı Elektrik Mühendisi Gökhan Gerçek, Panayır Mahallesi'nde temsilcilik binasının açılışını yaptı.

Gerçek "Şehrin planlaması sırasında ranttan sağlanan haksız zenginleşmenin önünü keseceğiz. Osmangazi'nin rantını yine Osmangazililer için kullanarak toplumsal refahı artıracağız" dedi. Gerçek, Panayır Mahallesi'nin sorunlarına değindiği konuşmasında, Yalova yolunu Çin Seddi gibi ikiye ayıran Tramvay hattının, en fazla Panayır halkına çile çektirdiğini ifade ederek, "40 bin kişilik mahalle halkını her gün köprü altından geçmeye mahkum ettiler" dedi.

Panayır'ın ciddi bir imar sorunu olduğunun altını çizen Gerçek, 16 yıldır  yatırım yapılmadığını, mahallelinin ailecek oturulacak bir parklarının bile bulunmadığını ifade etti.

Gökhan Gerçek, köklü sorunların yanı sıra günlük hayatı etkileyen ve pratik yollarla çözümü mümkün olan sorunlara da dikkat çekti. Belediye otobüslerinin Yasemin Park'tan dolu geldiğini ve Panayırlıların dolu otobüslerde sürekli olarak ayakta gittiklerini, belediyeye yapılan şikayet ve isteklerden de bir sonuç alınamadığını söyledi.

Osmangazi'nin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bildiklerini ve başkan seçilmesi halinde Osmangazi'yi yaşanır bir kent haline getirmek için gece gündüz çalışacaklarının sözünü veren Gerçek, mahalle sakinleriyle birlikte Saadet Partisi Panayır temsilciliğinin kurdelesini kesti. 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Aydın'dan 'Mutlukent' sözü!

aydindan-mutlukent-sozu CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, seçim çalışmalarına İstiklal, Fatih, Tuna, Soğanlı ve Çirişhane mahallelerinde gerçekleştirdiği bir takım temaslarla devam etti.

Bozbey'den rakibine sert eleştiri!

bozbeyden-rakibine-sert-elestiri Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, hakkındaki asılsız söylemlere tepki gösterdi. “Birileri ahlak dışı, insanları rencide eden, farklı konuma koyan tutum sergiliyor. Herkesin ailesi,

Aktaş'tan Bozbey'e sert eleştiri!

aktastan-bozbeye-sert-elestiri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile kendisinin 2014 seçim beyannamesini karşılaştırarak, rakibinin vaat ettiği 33 projeden 30'unu yapmadığını

Kuzusu Osman'la oy istiyor!

kuzusu-osmanla-oy-istiyor 31 Mart yerel seçimlerinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olan besici Osman Uğur (60), 20 gün önce doğarken annesi ölen kuzusu Osman’la birlikte kahveleri gezerek oy istedi.

Bakan Soylu Bursa'ya geldi!

bakan-soylu-bursaya-geldi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde vatandaşlara seslendi.

Bozbey projelerini açıkladı!

bozbey-projelerini-acikladi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa’nın geleceğini şekillendirecek proje önerilerini kamuoyu ile paylaştı.