ÇOCUKLU CAFE

İşte il il vekil listesi

25 Haziran 2018 Pazartesi 13:38

iste-il-il-vekil-listesi

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekili belli oldu.

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimi’nin kesin olmayan sonuçları belli oldu. Buna göre AK Parti 293, CHP 146, HDP 67, MHP 50, İYİ Parti 44 milletvekili ile TBMM’de temsil edilecek. Yeni dönemde TBMM’de yer alacak 600 milletvekilinin partileri ve seçildiği iller şu şekilde: 

ADANA 

AK PARTİ

1- Jülide Sarıeroğlu

2- Tamer Dağlı

3- Mehmet Şükrü Erdinç

4- Ahmet Zenbilci

5- Abdullah Doğru 

MHP

1- Muharrem Varlı

2- Ayşe Sibel Ersoy 

CHP

1- Ayhan Barut

2- Orhan Sümer

3- Müzeyyen Şevkin

4- Burhanettin Bulut 

İYİ Parti

1- İsmail Koncuk

2- Mehmet Metanet Çulhaoğlu 

HDP

1- Tülay Hatımoğulları Oruç

2- Kemal Peköz 

ADIYAMAN 

AK PARTİ

1- Ahmet Aydın

2- İbrahim Halil Fırat

3- Muhammed Fatih Toprak

4- Yakup Taş 

CHP

1- Abdurrahman Tutdere 

AFYONKARAHİSAR 

AK PARTİ

1- Veysel Eroğlu

2- Ali Özkaya

3- İbrahim Yurdunuseven 

MHP

1- Mehmet Taytak

CHP

1- Burcu Köksal 

İYİ Parti

1- Gültekin Uysal 

AĞRI 

AK PARTİ

1- Ekrem Çelebi 

HDP

1- Berdan Öztürk

2- Dirayet Dilan Taşdemir

3- Abdullah Koç 

AMASYA 

AK PARTİ

1- Mustafa Levent Karahocagil

2- Hasan Çilez 

CHP

1- Mustafa Tuncer 

ANKARA 1. Bölge 

AK PARTİ

1- Yıldırım Tuğrul Türkeş

2- Fatih Şahin

3- Yalçın Akdoğan

4- Ali İhsan Arslan 

MHP

1- Mevlüt Karakaya 

CHP

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5- Gamze Taşcıer

İYİ Parti

1- Koray Aydın

2- İbrahim Halil Oral 

HDP

1- Filiz Kerestecioğlu Demir 

ANKARA 2. Bölge 

AK PARTİ

1- Mustafa Destici

2- Lütfiye Selva Çam

3- Emrullah İşler

4- Orhan Yegin

5- Arife Polat Düzgün

6- Zeynep Yıldız 

MHP

1- Sadir Durmaz

2- Nevin Taşlıçay 

CHP

1- Murat Emir

2- Yıldırım Kaya 

İYİ Parti

1- Şenol Bal 

ANKARA 3. Bölge 

AK PARTİ

1- Mehmet Naci Bostancı

2- Asuman Erdoğan

3- Nevzat Ceylan

4- Barış Aydın

5- Hacı Turan 

MHP

1- Yaşar Yıldırım

2- Erkan Haberal 

CHP

1- Ahmet Haluk Koç

2- Nihat Yeşil

3- Servet Ünsal

İYİ Parti

1- Durmuş Yılmaz

2- Ayhan Altıntaş 

ANTALYA

AK PARTİ

1- Mevlüt Çavuşoğlu

2- Mustafa Köse

3- Sena Nur Çelik

4- İbrahim Aydın

5- Atay Uslu

6- Kemal Çelik 

MHP

1- Abdurrahman Başkan 

CHP

1- Deniz Baykal

2- Çetin Osman Budak

3- Rafet Zeybek

4- Aydın Özer

5- Cavit Arı 

İyi Parti

1- Feridun Bahşi

2- Hasan Subaşı

3- Tuba Vural Çokal 

HDP

1- Kemal Bülbül 

ARTVİN 

AK PARTİ

1- Ertunç Erkan Balta 

CHP

1- Uğur Bayraktutan 

AYDIN 

AK PARTİ

1- Mustafa Savaş

2- Bekir Kuvvet Erim

3- Metin Yavuz 

MHP

1- Deniz Depboylu 

CHP

1- Bülent Tezcan

2- Hüseyin Yıldız

3- Süleyman Bülbül 

İYİ Parti

1- Aydın Adnan Sezgin 

BALIKESİR 

AK PARTİ

1- Adil Çelik

2- Belgin Uygur

3- Yavuz Subaşı

4- Mustafa Canbey

5- Pakize Mutlu Aydemir 

CHP

1- Ahmet Akın

2- Fikret Şahin

3- Ensar Aytekin 

İYİ Parti

1- İsmail Ok 

BİLECİK 

AK PARTİ

1- Selim Yağcı 

CHP

1- Yaşar Tüzün 

BİNGÖL

AK PARTİ

1- Cevdet Yılmaz

2- Feyzi Berdibek 

HDP

1- Erdal Aydemir 

BİTLİS 

AK Parti

1- Cemal Taşar

2- Vahit Kiler 

HDP

1- Mahmut Celadet Gaydalı 

BOLU 

AK PARTİ

1- Arzu Aydın

2- Fehmi Küpçü 

CHP

1- Tanju Özcan 

BURDUR 

AK PARTİ

1- Bayram Özçelik

2- Yasin Uğur 

CHP

1- Mehmet Göker 

BURSA 1. Bölge 

AK PARTİ

1- Hakan Çavuşoğlu

2- Mustafa Esgin

3- Refik Özen

4- Emine Yavuz Gözgeç

5- Ahmet Kılıç 

MHP

1- İsmet Büyükataman 

CHP

1- Lale Karabıyık

2- Erkan Aydın

3- Nurhayat Altaca Kayışoğlu 

İYİ Parti

1- İsmail Tatlıoğlu 

BURSA 2. Bölge 

AK PARTİ

1- Efkan Ala

2- Osman Mesten

3- Vildan Yılmaz Gürel

4- Zafer Işık

5- Muhammet Müfit Aydın

6- Atilla Ödünç

MHP

1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu 

CHP

1- Orhan Sarıbal

2- Yüksel Özkan 

İYİ Parti

1- Ahmet Kamil Erozan 

ÇANAKKALE 

AK PARTİ

1- Bülent Turan

2- Jülide İskenderoğlu 

CHP

1- Muharrem Erkek

2- Özgür Ceylan 

ÇANKIRI 

AK PARTİ

1- Muhammet Emin Akbaşoğlu

2- Salim Çivitcioğlu 

ÇORUM

AK PARTİ

1- Ahmet Sami Ceylan

2- Oğuzhan Kaya

3- Erol Kavuncu 

CHP

1- Tufan Köse

DENİZLİ 

AK PARTİ

1- Cahit Özkan

2- Şahin Tin

3- Ahmet Yıldız

4- Nilgün Ök 

CHP

1- Gülizar Biçer Karaca

2- Kazım Arslan

3- Haşim Teoman Sancar 

İYİ Parti

1- Yasin Öztürk

DİYARBAKIR 

AK PARTİ

1- Mehmet Mehdi Eker

2- Ebubekir Bal

3- Oya Eronat 

HDP

1- Adnan Selçuk Mızraklı

2- Salihe Aydeniz

3- İmam Taşçıer

4- Remziye Tosun

5- Hişyar Özsoy

6- Semra Güzel

7- Garo Paylan

8- Dersim Dağ

9- Musa Farisoğulları 

EDİRNE 

AK PARTİ

1- Fatma Aksal 

CHP

1- Okan Gaytancıoğlu

2- Erdin Bircan 

İYİ Parti

1- Orhan Çakırlar 

ELAZIĞ

AK PARTİ

1- Metin Bulut

2- Sermin Balık

3- Zülfü Tolga Ağar

4- Zülfü Demirbağ 

CHP

1- Gürsel Erol 

ERZİNCAN 

AK PARTİ

1- Süleyman Karaman

2- Burhan Çakır 

ERZURUM 

AK PARTİ

1- Recep Akdağ

2- Zehra Taşkesenlioğlu

3- Selami Altınok

4- İbrahim Aydemir 

MHP

1- Kamil Aydın 

İYİ Parti

1- Muhammet Naci Cinisli 

ESKİŞEHİR 

AK PARTİ

1- Nabi Avcı

2- Harun Karacan

3- Emine Nur Günay 

MHP

1- Metin Nurullah Sazak 

CHP

1- Utku Çakırözer

2- Jale Nur Süllü 

İYİ Parti

1- Arslan Kabukcuoğlu 

GAZİANTEP 

AK PARTİ

1- Abdulhamit Gül

2- Ahmet Uzer

3- Mehmet Erdoğan

4- Abdullah Nejat Koçer

5- Derya Bakbak

6- Ali Şahin

7- Müslüm Yüksel

8- Mehmet Sait Kirazoğlu 

MHP

1- Ali Muhittin Taşdoğan

2- Sermet Atay 

CHP

1- Bayram Yılmazkaya

2- İrfan Kaplan 

İYİ Parti

1- İmam Hüseyin Filiz

HDP

1- Mahmut Toğrul 

GİRESUN 

AK PARTİ

1- Cemal Öztürk

2- Kadir Aydın

3- Sabri Öztürk 

CHP

1- Necati Tığlı 

GÜMÜŞHANE 

AK PARTİ

1- Hacı Osman Akgül

2- Cihan Pektaş 

HAKKARİ 

HDP

1- Leyla Güven

2- Sait Dede

3- Özgür Zeydanoğlu 

HATAY 

AK PARTİ

1- Hacı Bayram Türkoğlu

2- Hüseyin Yayman

3- Abdulkadir Özel

4- Hüseyin Şanverdi 

MHP

1- Lütfi Kaşıkçı

2- İbrahim Gül 

CHP

1- Mehmet Güzelmansur

2- Suzan Şahin

3- Serkan Topal

4- İsmet Tokdemir 

HDP

1- Barış Atay Mengüllüoğlu 

ISPARTA 

AK PARTİ

1- Süreyya Sadi Bilgiç

2- Recep Özel

3- Mehmet Uğur Gökgöz 

İYİ Parti

1- Aylin Cesur 

MERSİN 

AK PARTİ

1- Lütfi Elvan

2- Ali Cumhur Taşkın

3- Zeynep Gül Yılmaz

4- Hacı Özkan 

MHP

1-Olcay Kılavuz

2-Baki Şimşek 

CHP

1- Cengiz Gökçel

2- Alpay Antmen

3- Ali Mahir Başarır 

İYİ Parti

1- Behiç Çelik

2- Zeki Hakan Sıdalı 

HDP

1- Fatma Kurtulan

2- Rıdvan Turan 

İSTANBUL 1. Bölge 

AK PARTİ

1- Berat Albayrak

2- Nurettin Canikli

3- Mustafa Ataş

4- Erol Kaya

5- Vedat Demiröz

6- Ravza Kavakcı Kan

7- Osman Boyraz

8- İsmet Uçma

9- Mihrimah Belma Satır

10- Ahmet Berat Çonkar

11- Hulusi Şentürk

12- Müşerref Pervin Tuba Durgut

13- Eyüp Özsoy

14- Serkan Bayram

15- Fatih Süleyman Denizolgun 

MHP

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter 

CHP

1- İbrahim Özden Kaboğlu

2- Mehmet Akif Hamzaçebi

3- Gamze Akkuş İlgezdi

4- Onursal Adıgüzel

5- Fethi Açıkel

6- Gürsel Tekin

7- İlhan Kesici

8- Oğuz Kaan Salıcı

9- Mahmut Tanal

10- Saliha Sera Kadıgil Sütlü

11- Hüseyin Emre Bağce 

İYİ Parti

1- Hayrettin Nuhoğlu

2- Ahmet Çelik

3- Yavuz Ağıralioğlu 

HDP

1- Pervin Buldan

2- Musa Piroğlu

3- Erkan Baş

4- Erol Katırcıoğlu 

İSTANBUL 2. Bölge 

AK PARTİ

1- Süleyman Soylu

2- Fatma Betül Sayan Kaya

3- Volkan Bozkır

4- Abdullah Güler

5- Hasan Turan

6- Serap Yaşar

7- Aziz Babuşcu

8- Şirin Ünal

9- Canan Kalsın

10- Ahmet Hamdi Çamlı

11- Markar Eseyan

12- Mustafa Demir

13- İffet Polat 

MHP

1- Celal Adan

2- Cemal Çetin 

CHP

1- Kadri Enis Berberoğlu

2- Aykut Erdoğdu

3- Ahmet Ünal Çeviköz

4- Mustafa Sezgin Tanrıkulu

5- Yüksel Mansur Kılınç

6- Yunus Emre

7- Gökan Zeybek

8- Ali Şeker 

İYİ Parti

1- Ümit Özdağ

2- Fatih Mehmet Şeker 

HDP

1- Ahmet Şık

2- Oya Ersoy

3- Hüda Kaya 

İSTANBUL 3. Bölge 

AK PARTİ

1- Numan Kurtulmuş

2- Mehmet Muş

3- Akif Çağatay Kılıç

4- Mehmet Doğan Kubat

5- Tülay Kaynarca

6- Halis Dalkılıç

7- Emine Sare Aydın Yılmaz

8- Nevzat Şatıroğlu

9- Zafer Sırakaya

10- Rümeysa Kadak

11- Ahmet Mücahit Arınç

12- Mustafa Yeneroğlu

13- Erkan Kandemir

14- Şamil Ayrım

15- Alev Dedegil 

MHP

1- Feti Yıldız

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem 

CHP

1- Engin Altay

2- Erdoğan Toprak

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5- Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Aydoğan

8- Emine Gülizar Emecan

9- Nazır Cihangir İslam 

İYİ Parti

1- Abdul Ahat Andican

2- Ümit Beyaz

3- Hayati Arkaz 

HDP

1- Zeynel Özen

2- Dilşat Canbaz Kaya

3- Hakkı Saruhan Oluç

4- Ali Kenanoğlu

5- Züleyha Gülüm 

İZMİR 1. Bölge 

AK PARTİ

1- Binali Yıldırım

2- Mahmut Atilla Kaya

3- Ceyda Bölünmez Çankırı

4- Cemal Bekle 

MHP

1- Hasan Kalyoncu 

CHP

1- Ahmet Tuncay Özkan

2- Murat Bakan

3- Özcan Purçu

4- Kani Beko

5- Mehmet Ali Çelebi

6- Tacettin Bayır

7- Ednan Arslan 

İYİ Parti

1- Dursun Müsavat Dervişoğlu 

HDP

1- Serpil Kemalbay Pekgözegü 

İZMİR 2. Bölge 

AK PARTİ

1- Hamza Dağ

2- Fehmi Alpay Özalan

3- Necip Nasır

4- Yaşar Kırkpınar 

MHP

1- Tamer Osmanağaoğlu

CHP

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2- Selin Sayek Böke

3- Kamil Okyay Sındır

4- Atila Sertel

5- Sevda Erdan Kılıç

6- Mahir Polat

7- Bedri Serter

İYİ Parti

1- Aytun Çıray 

HDP

1- Murat Çepni

KARS

AK PARTİ

1- Ahmet Arslan

2- Yunus Kılıç 

HDP

1- Ayhan Bilgen 

KASTAMONU 

AK PARTİ

1- Hakkı Köylü

2- Metin Çelik

CHP

1- Hasan Baltacı 

KAYSERİ 

AK PARTİ

1- Mehmet Özhaseki

2- Mustafa Elitaş

3- Taner Yıldız

4- İsmail Emrah Karayel

5- İsmail Tamer

6- Hülya Nergis 

MHP

1- İsmail Özdemir

2- Mustafa Baki Ersoy 

CHP

1- Çetin Arık 

İYİ Parti

1- Dursun Ataş 

KIRKLARELİ 

AK PARTİ

1- Selahattin Minsolmaz 

CHP

1- Türabi Kayan

2- Vecdi Gündoğdu 

KIRŞEHİR 

AK PARTİ

1- Mustafa Kendirli 

CHP

1- Metin İlhan 

KOCAELİ 

AK PARTİ

1- Fikri Işık

2- İlyas Şeker

3- Radiye Sezer Katırcıoğlu

4- Mehmet Akif Yılmaz

5- Sami Çakır

6- Cemil Yaman

7- Emine Zeybek 

MHP

1- Saffet Sancaklı 

CHP

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan 

İYİ Parti

1- Lütfü Türkkan 

HDP

1- Ömer Faruk Gergerlioğlu 

KONYA 

AK PARTİ

1- Ahmet Sorgun

2- Tahir Akyürek

3- Orhan Erdem

4- Leyla Şahin Usta

5- Ziya Altunyaldız

6- Hacı Ahmet Özdemir

7- Gülay Samancı

8- Abdullah Ağralı

9- Selman Özboyacı

10- Halil Etyemez 

MHP

1- Mustafa Kalaycı

2- Esin Kara 

CHP

1- Abdullatif Şener

2- Abdulkadir Karaduman 

İYİ Parti

1- Fahrettin Yokuş 

KÜTAHYA 

AK PARTİ

1- Ahmet Tan

2- İshak Gazel

3- Ceyda Çetin Erenler

MHP

1- Ahmet Erbaş 

CHP

1- Ali Fazıl Kasap 

MALATYA 

AK PARTİ

1- Bülent Tüfenkci

2- Öznur Çalık

3- Ahmet Çakır

4- Hakan Kahtalı 

MHP

1- Mehmet Celal Fendoğlu 

CHP

1- Veli Ağbaba

MANİSA

AK PARTİ

1- Murat Baybatur

2- Uğur Aydemir

3- İsmail Bilen

4- Semra Kaplan Kıvırcık

5- Mehmet Ali Özkan 

MHP

1- Erkan Akçay 

CHP

1- Özgür Özel

2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu

3- Bekir Başevirgen 

İYİ Parti

1- Tamer Akkal 

KAHRAMANMARAŞ 

AK PARTİ

1- Mahir Ünal

2- Ahmet Özdemir

3- Celalettin Güvenç

4- İmran Kılıç

5- Mehmet Cihat Sezal

6- Habibe Öçal

MHP

1- Sefer Aycan 

İYİ Parti

1- Faruk Atlı 

MARDİN

AK PARTİ

1- Şeyhmus Dinçel

2- Cengiz Demirkaya 

HDP

1- Mithat Sancar

2- Pero Dundar

3- Tuma Çelik

4- Ebrü Günay 

MUĞLA 

AK PARTİ

1- Mehmet Yavuz Demir

2- Yelda Erol Gökcan 

CHP

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Girgin 

İYİ Parti

1- Metin Ergun 

MUŞ 

AK PARTİ

1- Mehmet Emin Şimşek

2- Abdulselam Er 

HDP

1- Gülüstan Kılıç Koçyiğit

2- Mensur Işık 

NEVŞEHİR 

AK PARTİ

1- Mustafa Açıkgöz

2- Yücel Menekşe 

CHP

1- Faruk Sarıaslan 

NİĞDE 

AK PARTİ

1- Yavuz Ergun

2- Selim Gültekin 

CHP

1- Ömer Fethi Gürer 

ORDU 

AK PARTİ

1- Şenel Yediyıldız

2- Ergün Taşcı

3- Metin Gündoğdu 

MHP

1- Cemal Enginyurt 

CHP

1- Seyit Torun

2- Mustafa Adıgüzel 

RİZE 

AK PARTİ

1- Hayati Yazıcı

2- Osman Aşkın Bak

3- Muhammed Avcı

SAKARYA 

AK PARTİ

1- Ali İhsan Yavuz

2- Recep Uncuoğlu

3- Kenan Sofuoğlu

4- Çiğdem Erdoğan Atabek 

MHP

1- Muhammed Levent Bülbü 

CHP

1- Engin Özkoç 

İYİ Parti

1- Ümit Dikbayır 

SAMSUN 

AK PARTİ

1- Ahmet Demircan

2- Yusuf Ziya Yılmaz

3- Çiğdem Karaaslan

4- Fuat Köktaş

5- Orhan Kırcalı 

MHP

1- Erhan Usta 

CHP

1- Kemal Zeybek

2- Neslihan Hancıoğlu 

İYİ Parti

1- Bedri Yaşar 

SİİRT 

AK PARTİ

1- Osman Ören

HDP

1- Meral Danış Beştaş

2- Sıdık Taş 

SİNOP 

AK PARTİ

1- Nazım Maviş 

CHP

1- Barış Karadeniz 

SİVAS 

AK PARTİ

1- İsmet Yılmaz

2- Mehmet Habib Soluk

3- Semiha Ekinci 

MHP

1- Ahmet Özyürek 

CHP

1- Ulaş Karasu 

TEKİRDAĞ 

AK PARTİ

1- Mustafa Şentop

2- Mustafa Yel

3- Çiğdem Koncagül 

CHP

1- Faik Öztrak

2- İlhami Özcan Aygun

3- Candan Yüceer 

İYİ Parti

1- Enez Kaplan 

TOKAT 

AK PARTİ

1- Yusuf Beyazıt

2- Mustafa Arslan

3- Özlem Zengin 

MHP

1- Yücel Bulut 

CHP

1- Kadim Durmaz 

TRABZON 

AK PARTİ

1- Muhammet Balta

2- Adnan Günnar

3- Bahar Ayvazoğlu

4- Salih Cora 

CHP

1- Ahmet Kaya

İYİ Parti

1- Hüseyin Örs

TUNCELİ 

CHP

1- Polat Şaroğlu 

HDP

1- Alican Önlü 

ŞANLIURFA 

AK PARTİ

1- Ahmet Eşref Fakıbaba

2- Mehmet Kasım Gülpınar

3- Halil Özcan

4- Zemzem Gülender Açanal

5- Mehmet Ali Cevheri

6- İbrahim Halil Yıldız

7- Halil Özşavlı

8- Ahmet Akay 

MHP

1- İbrahim Özyavuz 

CHP

1- Aziz Aydınlık 

HDP

1- Nimetullah Erdoğmuş

2- Ayşe Sürücü

3- Nusrettin Maçin

4- Ömer Öcalan 

UŞAK 

AK PARTİ

1- Mehmet Altay

2- İsmail Güneş 

CHP

1- Özkan Yalım 

VAN 

AK PARTİ

1- Osman Nuri Gülaçar

2- İrfan Kartal

3- Abdulahat Arvas 

HDP

1- Sezai Temelli

2- Bedia Özgökçe Ertan

3- Murat Sarısaç

4- Muazzez Orhan

5- Tayip Temel 

YOZGAT

AK PARTİ

1- Bekir Bozdağ

2- Yusuf Başer 

MHP

1- İbrahim Ethem Sadef 

CHP

1- Ali Keven 

ZONGULDAK 

AK PARTİ

1- Polat Türkmen

2- Ahmet Çolakoğlu

3- Hamdi Uçar; 

CHP

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz 

AKSARAY 

AK PARTİ

1- İlknur İnceöz

2- Cengiz Aydoğdu 

MHP

1- Ramazan Kaşlı 

İYİ Parti

1- Ayhan Erel 

BAYBURT 

AK PARTİ

1- Fetani Battal

KARAMAN 

AK PARTİ

1- Recep Şeker

2- Selman Oğuzhan Eser 

CHP

1- İsmail Atakan Ünver 

KIRIKKALE 

AK PARTİ

1- Ramazan Can 

MHP

1- Halil Öztürk 

CHP

1- Ahmet Önal

BATMAN 

AK PARTİ

1- Ziver Özdemir 

HDP

1- Feleknas Uca

2- Necdet İpekyüz

3- Ayşe Acar Başaran

4- Mehmet Ruştu Tiryaki 

ŞIRNAK 

AK PARTİ

1- Rizgin Birlik 

HDP

1- Hasan Özgüneş

2- Nuran İmir

3- Hüseyin Kaçmaz 

BARTIN 

AK PARTİ

1- Yılmaz Tunç 

CHP

1- Aysu Bankoğlu 

ARDAHAN

AK PARTİ

1- Orhan Atalay 

CHP

1- Öztürk Yılmaz 

IĞDIR

MHP

1- Yaşar Karadağ 

HDP

1- Habip Eksik 

YALOVA 

AK PARTİ 

1- Ahmet Büyükgümüş

2- Meliha Akyol 

CHP

1- Özcan Özel 

KARABÜK 

AK PARTİ

1- Cumhur Ünal

2- Niyazi Güneş 

CHP

1- Hüseyin Avni Aksoy 

KİLİS 

AK PARTİ

1- Mustafa Hilmi Dülger

2- Ahmet Salih Dal

OSMANİYE 

AK PARTİ

1- Mücahit Durmuşoğlu

2- İsmail Kaya 

MHP

1- Devlet Bahçeli 

CHP

1- Baha Ünlü 

DÜZCE 

AK PARTİ

1- Fahri Çakır

2- Ayşe Keşir 

MHP

1- Ümit Yılmaz


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Pakdemirli Bursa'da konuştu!

pakdemirli-bursada-konustu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Önümüzdeki seçim son 15 yıldaki seçimlerden en önemlisidir. Yerel seçimlerde AK Parti’nin oylarında bir azalma olursa, muhalefet hemen yeni bir tartışma açmaya

MHP'de müracaat süresi uzatıldı!

mhpde-muracaat-suresi-uzatildi AK Parti ve MHP arasında kurulan ittifak masasında çalışmalar sürerken, karşılıklı jestler de netleşiyor. Üç büyükşehirde aday çıkarmayacağını ilan eden MHP, Denizli ve Erzurum adaylarını da

Erdoğan 14 başkan adayını açıkladı!

erdogan-14-baskan-adayini-acikladi 14 ilin belediye başkan adayını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kalan 7 büyükşehir ve il belediyemiz ile ilçelerimizi önümüzdeki günlerde açıklamayı sürdüreceğiz. İlçe belediye

Akşener'den ayrılık sinyali!

aksenerden-ayrilik-sinyali İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP ile yürütülen ittifak görüşmelerine ilişkin, “Bilek güreşi yapmıyoruz. İYİ Parti zaten zor şartlar altında yola çıktı, tedirgin olmadan, suçlama

Kılıçdaroğlu'ndan Bursa açıklaması!

kilicdaroglundan-bursa-aciklamasi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sizden isteğim, sadece sözle değil, eylemle de kadın hareketini güçlendirin. Getirin İzmir’de, Ankara’da, İstanbul’da, Denizli’de, Bursa’da,

Mollasalih yeniden siyasete döndü!

mollasalih-yeniden-siyasete-dondu Basın İlan Kurumu'ndaki görevinden istifa eden Bursa'nın yakından tanıdığı Ali Mollasalih, Yıldırım Belediyesi Meclis Üyeliğine aday adaylığı müracaatında bulundu.