rotabursaTV

İYİ Parti Bursa'dan çağrı!

21 Mart 2020 Cumartesi 17:37

iyi-parti-bursadan-cagri

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı, koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında Bursalılara 'evde kal' çağrısı yaptı.

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada,

"Ülkemizde de görülmeye başlayan Coronavirus enfeksiyonundan korunmak ve yayılmasını önlemek için "EVDE KAL" çağrısına uymak hepimizin sorumluluğudur.

Bu amaçla yayınladığımız iç genelge ile hastalıkla mücadele kapsamında teşkilatlarımızdan tüm toplantı faaliyetleri ertelenmiş olup , il ve İlçe teşkilatlarımızda acil ve zaruri hallerde hizmet vermek için sadece çalışanlar ve bir nöbetçi yönetici bulundurulmaktadır. Bu süre zarfında partililerimizin duyurulan "evde kal tavsiyesine uymalarının kendileri ailesi yakınları ve toplum sağlığı açısından önem arz etmektedir.

Tüm insanlığı etkileyen bu salgın hastalığa karşı mücadele eden bir hekim olarak, sağlık çalışanlarımızın yürüttüğü fedakâr çalışmalara toplum olarak işbirliği ve katkı koyarak bu sağlık sorunu başarı ile aşacağımız inancımız tamdır.

Bu vesile ile herkese sağlıklı ve İYI gelecek temenni eder, Türk ve İslam âleminin Miraç Kandilini ve Nevruz Bayramını tebrik eder, saygılar sunarım" ifadelerine yer verildi.

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Davutoğlu'ndan Ayasofya açıklaması!

davutoglundan-ayasofya-aciklamasi Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Ayasofya kararına ilişkin, "Danıştay hukuki bir karar, saygıyla karşılamak lazım. Özlemle beklenen on yılların meselesi kapanmış görünüyor." dedi.

Salman: Hedef 500 bin üye

salman-hedef-500-bin-uye AK Parti Bursa İl Başkanlığı, genel merkezin “her yıl 1 milyon yeni üye” hedefi doğrultusunda yeni üye çalışmalarına başladı. Bursa’nın 17 ilçesinde eş zamanlı başlatılan yeni üye

DEVA Partisi Genel Merkezi açıldı!

deva-partisi-genel-merkezi-acildi DEVA Partisi Genel Merkezi dijital törenle açıldı. Açılışta konuşan DEVA LİDERİ Ali Babacan, partisinin programını ve ilkelerini anlattı, "Kutuplaşma siyasetine bulaşmayacağız" dedi.

DEVA Partisi 21 ilde başkan atadı!

deva-partisi-21-ilde-baskan-atadi DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,Partinin 18 bölge komisyonunun parti il ve ilçe teşkilatlarında görev almak isteyenlerle ilgili değerlendirme çalışmaları yaptığını ifade etmişti

Babacan hangi kurumu kapatacak?

babacan-hangi-kurumu-kapatacak DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, “2014-2015 yıllarından başlayan otoriterleşme eğilimi var. Bu nasıl oldu? Liyakatli bürokratların sistem dışına çıkmasıyla oldu” dedi

Arınç'tan, Gökçek açıklaması

arinctan-gokcek-aciklamasi Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, katıldığı TV programında Melih Gökçek'le ilgili "Ben onun kolunu kestim, o benim sakalımı tıraş etti. Sakal daha gür çıktı ama kol