Kısıtlamalar gevşetilecek mi?

27 Şubat 2021 Cumartesi 00:45

kisitlamalar-gevsetilecek-mi

Cuma namazı çıkışı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısıtlamaların gevşetilmesi ile ilgili olarak pazartesiyi işaret etti.

Cuma namazı çıkışı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısıtlamaların gevşetilmesi ile ilgili olarak pazartesiyi işaret ederek, "Sunumdan sonra ne gibi tedbirler alabiliriz, lokantalarla, kafelerle ilgili ne yapabiliriz bunları pazartesi günü ifade edeceğim" dedi.

KISITLAMALAR GEVŞETİLECEK Mİ?

Erdoğan, kısıtlamaların gevşetilmesi konusunda ise şöyle konuştu: "Bizim bir Bilim Kurulumuz var. Çalışmaları pazartesi günü Kabine'ye gelecek, orada müzakeresini yapacağız. Mutasyonun hangi ilimizde, ne konumda olduğunu Sağlık Bakanımız bizlere sunacak. Sunumdan sonra ne gibi tedbirler alabiliriz, lokantalarla, kafelerle ilgili ne yapabiliriz bunları pazartesi günü ifade edeceğim."

 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Türkoğlu: Daha ne bekliyorsunuz?

turkoglu-daha-ne-bekliyorsunuz İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu Bursa’daki vaka sayılarının rekor kırdığını belirterek yetkililere seslendi:

CHP'den kanun değişikliği teklifi

chpden-kanun-degisikligi-teklifi- CHP, emekliler ile asgari ücretlilerin ücretlerinde iyileştirme yapılması için 7 maddelik bir kanun teklifi hazırladı.

Oktay Yılmaz'ın iki yılı!

oktay-yilmazin-iki-yili 2 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları değerlendiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “2021, projelerimizin vücut bulacağı atılım yılı olacak. Değerlerin şehri Yıldırım’ın

Başkan Gürkan'dan Ramazan mesajı!

baskan-gurkandan-ramazan-mesaji AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP o afişi tekrar astı!

chp-o-afisi-tekrar-asti Cumhuriyet Halk Partisi Mudanya İlçe Başkanlığı tarafından billboardlara asıldıktan sonra akşam saatlerinde Savcılık kararıyla indirilen "128 Milyar Dolar Nerede?" sorusunun yer aldığı afiş, CHP İl

Kılıçdaroğlu'ndan Buket Aydın'a cevap!

kilicdaroglundan-buket-aydina-cevap CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, canlı yayında Buket Aydın'ın sorularını yanıtlıyor. Kılıçdaroğlu, "Başlamadan önce güzel bir kahkaha bekliyorum sizden. Güzel gülmeniz bize şans getiriyor.